• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3400 eura klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3400 eura klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3400 eura klima Najnovije

  • Za upit "barem 40 m2 do 3400 eura klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura (malo jeftiniji)
    • 3500 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 43,39m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 122.400 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u naselju Medaković 2, jednom od najtraženijih delova grada za porodičan život. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, okružen parkovima i zelenilom, sa prijatnim pogledom na zelenilo koji pruža osećaj mira i privatnosti. Uprkos odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 192.000 €, 47,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u Profesorskoj koloniji, u ulici Braće Grim, na jednoj od najmirnijih i najtraženijih lokacija u gradu. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za život, sa pogledom na zelenilo i tihu jednosmernu ulicu, što budućim vlasnicima pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan površine 47m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu grada, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom....