• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3200 eura zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3200 eura zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3200 eura zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji

  • Za upit "barem 40 m2 do 3200 eura zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3000 eura (malo jeftiniji)
    • 3300 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 100.000 € na 86.364 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 86.364 €, 50,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 100.000 €
10.05.2026 - 86.364 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Deo grada kojeg reprezentuju spomenik kulture od izuzetnog značaja - Preobraženska crkva u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovna škola koja je đake primila još davne 1794. godine. Danas Margita ima dva bulevara, markete, glavnu železničku stanicu i uskoro glavnu autobusku stanicu.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 14.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 14.900 €, 1400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 17.000 €
10.05.2026 - 14.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište na kraju Kireške ulice, 1308 kvm sa izlazom na dve ulice . Plac je ograđen i cela površina je zasađena kajsijom, orasima i lešnicima od pet godina . .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 18.000 € na 16.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOSJERIĆ, 16.000 €, 3100,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 13.000 €
20.02.2026 - 18.000 €
13.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u neposrednoj blizini jezera,sa asfaltnim prilazom do samog placa.U blizini se nalaze prikljuci sa strujom(u okruzenju postoje kuce)dok je za vodu predvidjeno kopanje bunara.Zahvaljujuci ravnoj konfiguraciji terena i lokaciji pogodan je za izgradnju turistickog objekta,vikendice....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 20.000 € na 17.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 17.000 €, 19773,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 20.000 €
10.05.2026 - 17.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se voćnjak sa 18 godina starim sadnicama jabuke sorte Mucu, Ajdared, Jonogold i Greni u punom rodu. Ima ukupkno oko 2800 sadnica. Voćnjak ima sistem za navodnjavanje. Nalazi se u Ljutovu. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 23.000 €
23.04.2026 - 22.000 €
07.05.2026 - 21.000 €
14.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Visoka, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Jovanovića kraj, započeta gradnja.

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji (713)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>