• GoHome Professional
barem 40 m2 do 3000 eura što manji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 3000 eura što manji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 3000 eura što manji pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 3000 eura što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura (malo jeftiniji)
    • 3100 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 139.000 €
01.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.advantagebg.net

Prodajemo izuzetno funcionalan stan u najstrožijem centru grada u dvorišnoj kući koja je komplet renovirana (uradjen krov, oluci, fasada, restaurirana stolarija). Prostorije: Ulazni antre, hodnik, dnevna soba sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaca soba i kupatilo. Zbog svoje lokacije....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.11.2025 - 175.000 €
11.12.2025 - 169.000 €
19.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 36. 41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne strane, a sa druge strane iste udaljenosti od epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
09.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.000 € na 164.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 175.000 €
12.12.2025 - 169.000 €
20.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1. 0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36, 41m² sa centralnim grejanjem, nalazi se na idealnom trećem spratu od ukupno osam spratova. Zahvaljujući odličnoj funkcionalnosti, stan pruža mogućnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 230.000 € na 209.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.000 €, 36,00 m2 cca 5810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2025 - 230.000 €
06.03.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno renoviran stan. Na dobroj lokaciji. Svetao. Useljiv po dogovoru. Originalno jednosoban 36m2, sa dozvolom stanara proširen na dvoiposoban od 90m2 sa uračunatom velikom terasom (71+19m2 terasa). Razlika u kvm predata na legalizaciju i prodavac je spreman da je završi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 54.000 €
19.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 70.000 €, 36,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025 - 72.000 €
19.02.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050861, NOVI SAD, KLISA – SLANA BARA, JEDNOIPOSOBAN STAN 36 M2 Uknjižena garaža u funkciji jednoiposobnog stana na Kilisi – Slana bara. Prizemlje, baštenska terasa, ekonomično grejanje na toplotne pumpe sa razvedenom podnim grejanjem. Mogućnost kupovine nameštaja. KONTAKT:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.300 € na 131.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 131.500 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 135.300 €
15.05.2026 - 131.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 36 kvadrata, sastoji se od dnevne sobe, male spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Dvorišno orijentisan, miran i pun svetlosti, sa odvojenom spavaćom sobom, funkcionalnim rasporedom prostorija i modernim enterijerom. Mogućnost rentiranja parking mesta u dvorištu zgrade.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 139.500 € na 125.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 125.000 €, 36,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, sunčan i svetao stan u zgradi novije gradnje. U blizimi marketa, autobuskog stajališta, lokala uslužno -komercijalnog karaktera. Prostorije: Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. Dokumentacija kompletna za promet pošto poseduje pravosnažno Rešenje o ozakonjenju....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 148.500 € na 140.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 140.000 €, 36,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 148.500 €
13.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, funkcionalan jednosoban stan površine 36 m2, koji se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda - Vračar, Čubura. Sprat: 2. sprat (bez lifta) Struktura: ulazni antre, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dnevno-spavaća soba Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 što manji pala cena (5416)
  • barem 40 m2 do 3000 eura što manji (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>