• GoHome Professional
barem 40 m2 do 30 eura/m2 pogodan Najnovije pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 30 eura/m2 pogodan Najnovije pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 30 eura/m2 pogodan Najnovije pala cena

  • Za upit "barem 40 m2 do 30 eura/m2 pogodan najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 28 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 31 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 603.000 € na 570.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 570.000 €, 20100,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 603.000 €
18.03.2026 - 570.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.indomio.rs

Surcin, Petrovcic, Plac 201a Njiva Gradjevinsko podrucje Plac je pravougaonog oblika, front 63m i udaljen je 20m zemljanim putem do asfaltnog puta, struja, voda. Po informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja objekata stambene namene, trgovina, proizvodnja, usluge; plac se nalazi....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 85.000 € na 70.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SVILAJNAC, 70.000 €, 2431,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2023 - 85.000 €
20.02.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac veličine 24,31 ar, na odličnoj lokaciji, ul.Kneza Lazara. Uređen, pogodan za izgradnju stambenog objekta, sa voćnjakom u rodu. Zaklonjen od buke, u zelenilu, a ipak nedaleko od centra. Poseduje priključke za struju, vodu i kanalizaciju. Na placu se nalazi novosagrađeni pomoćni....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 27.000 € na 20.265 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 20.265 €, 1351,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 27.000 €
24.02.2026 - 20.265 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.heroldo.com

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost je izvrsna Cena: 1500 €/m² Mogućnosti razvoja: Ova parcela nudi širok spektar mogućnosti razvoja, uključujući, ali ne ograničavajući....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STEPOJEVAC, 145.000 €, 10900,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od 23 m na Ibarsku magistralu, u urbanizovanom delu Stepojevca (opstina Beograd). Plac se sastoji od vise katastarskih parcela koje cine jedinstvenu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 40 m2 do 30 eura/m2 pogodan pala cena (50)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>