• GoHome Professional
barem 40 m2 do 220000 eura parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • barem 40 m2 do 220000 eura parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 220000 eura parking

  • Za upit "barem 40 m2 do 220000 eura parking" pronađeno 26 521 nekretnina - prosečna cena 2.045 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 216.500 € na 214.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 79,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 218.000 €
09.05.2026 - 216.500 €
12.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Čuveno naselje „Meandri“. - Naselje izuzetno lepo sa puno parkova i zelenila. - Veliki broj parking mesta oko zgrade. - Stan odličnog rasporeda. - Dvostrano orijentisan, istok – zapad. - Svetao i sunčan stan. - Izuzetno održavana zgrada sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 5, 214.000 €, 43,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam dvosoban stan na drugom spratu solitera, prekoputa starog Merkatora. Prelepa i ekskluzivna lokacija, u neposrednoj blizini opštine Novi Beograd, autobuskih stajališta i svih sadržaja. Zgrada poseduje dva lifta, centrаlno grejanje, dosta prostora za parking u okruženju zgrade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 59,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana, 57 m2, u manjoj stambenoj zgradi sa 8 stanova, sa liftom,na lepoj lokaciji, u mirnoj ulici. Raspored prostorija: dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 214.000 €, 54,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar prodaja stana - u lepoj mirnoj ulici na Crvenom krstu, u blizini ulice Vojislava Ilića. Zgrada je nova sa liftom. Ulica mala i mirna, zakolonjena od gradske buke - Metohijska. Stan je na visini prvog sprata, u papirima u visokom prizemlju. Kompletno je sredjen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.000 €, 77,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 214.000 €, 54,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 2.5 stan na VPR ukupne povrsine 54m2 sa terasom od 3,5m2 u novogradnji iz 2023. godine. Stan je juzno orijentisan i nalazi se na visini prvog sprata. Izuzetno je funkcionalan, maksimalno je iskoriscen prostor a na uredjenju stana je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 213.955 €, 61,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Pregrevici – mir, priroda i moderan život pored Dunava U ponudi je kvalitetna novogradnja niske spratnosti u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica u Zemunu – u blizini Dunava. Savršena lokacija za sve koji žele mir, prirodu i brz pristup gradu. ✨ Prednosti objekta:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 213.920 €, 127,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.888 €, 49,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BW Vizia je stambena zgrada sa jedinstvenim sadržajima za sport i rekreaciju, u blizini novog Linijskog parka i pešačkog mosta koji spaja Senjak sa Beogradom na vodi. U ponudi su 124 stana različitih struktura, od jedne do tri spavaće sobe, sa izuzetnim pogledom na muzejski trg, unutrašnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 213.690 €, 138,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Enterijer je pažljivo osmišljen, sa prostranim dnevnim boravkom koji je savršen za okupljanja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 213.690 €, 138,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Stan je dvostrano orjentisan, sa spavaćim sobama prema dvorištu što obezbeđuje mir i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 213.680 €, 93,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053810 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 93m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Sigurnosna vrata, najkvalitetnija keramika, alu stolarija, tarket parket. Video....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.660 €, 82,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 213.500 €, 61,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 2. 0, 61m2 (terasa 7m2), 2/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi su novi, dvosobni, moderno projektovani stanovi u kvalitetnoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Majke Kujundžić. Zgrada je izvedena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 213.500 €, 61,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Majke Kujundžić Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 213.320 €, 87,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran četvorosoban stan od 86,19 m², na 1. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe (master + tri dečije), kupatilo, terasa, ulazni hodnik i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 213.210 €, 62,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u mirnoj ulici na Salajci, u zgradi novije gradnje iz 2011. godine. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za porodični život, sa odličnim odnosom prostora i komfora. O STANU: Struktura: trosoban Grejanje: gas Prostorije: dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 213.110 €, 83,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76 m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 213.110 €, 82,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.070 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Gornjačka Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 213.010 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam pravi porodični četvorosoban stan. Nalazi se na popularnoj lokaciji u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Prvi sprat, dvostrano orijentisan, veoma svetao. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja ima prozor, tri spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 215.000 € na 213.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 57,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 219.000 €
07.05.2026 - 215.000 €
14.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji uz sam studentski grad i Sport centar dvosoban stan od 57 + 3m2 (pridružen hodnik), terasa, pripadajući podrum. Renoviran i lako adaptivan. Dvostrano orijentisan. Sa prelepim pogledom. Zgrada pod video nadzorom. Ulaz je sređen i ima dva moderna lifta. Ima veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 213.000 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na traženoj lokaciji. Klasičan četvorosoban stan, orijentisan je tako da ima dosta prirodne svetlosti, odličan raspored, prostrane spavaće sobe. Zgrada uredno održavana, blizina škola, pijace, autobuskih stajališta kao i samog centra grada. Za više informacija i sam obilazak....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u komplexu u izgradnji. ROYAL RESIDENCE LUX Popovica Novi Sad Stan je jedini preostali u komplexu koji ima pogled na Novi Sad Na prodaju i garazno mjesto. Vise informacija na 0038765637054 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 71m2, TROSOBAN U mirnom vikend-naselju Popovica, na samo četiri kilometra od centra Novog Sada, gradi se ekskluzivni stambeni kompleks „Royal Residency“. Posebna vrednost kompleksa su i prostrane zelene površine veće od 2.000 m² , sa automatskim sistemom za navodnjavanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Lokal je po strukturi ima tri prostorije. Veliki portal u prizemlju, sa ulice, ima i ulaz iz dvorišta. u suterenu ima još dve prostorije. Odličan je za tihe delatnosti. Prometna ulica. Uknjižen na vlasnika 1/1 kontakt: 065/3858-888....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, SOCIJALNO, površine 94 m². U kuhinji i kupatilu zamenjene instalacije i keramika.Stan je odličnog rasporeda. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi i ostali sadržaji. Okružen je zelenilom i parking prostorom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.180 €, 93,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 212.867 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 73,15m2 i nalazi se povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 221.200 €, 60,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 217.500 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 212.700 €, 118,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoji mogućnost da se dokupi 2 parking mesta. Opticki net, struja, voda.Lav 2020 nekretnine.&amp;nbsp;Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana&amp;nbsp; 063 7445 379....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 221.230 €, 60,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.555 €, 60,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukazana nam je prilika da predstavimo izuzetno kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom objektu, smeštenom na odličnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor spaja urbanu dinamiku i savremeni dizajn, pružajući idealne uslove za udoban i luksuzan život. Prostran i elegantan, stan odiše....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.500 €, 151,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan, na prvom spratu, uknjižene površine 151m2, u samom centru grada, preko puta zgrade Osnovnog suda. Stan je salonskog tipa, i kao takav pogodan je za razne mogućnosti. Moguće je adaptirati ga u poslovni prostor (restoran, kancelarija…) ili kao stambeni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 484)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>