• GoHome Professional
barem 40 m2 do 200000 eura parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • barem 40 m2 do 200000 eura parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 200000 eura parking

  • Za upit "barem 40 m2 do 200000 eura parking" pronađeno 24 770 nekretnina - prosečna cena 2.004 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 4.sprat
    • opremljen
    • podno grejanje
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 199.000 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, površine 95m2, u naselju Mišeluk. Na samo 5 minuta od grada, u mirnom delu Petrovaradina. Kraj radova mart-april 2025. godine. Cena nije fiksna i postoji mogućnost kupovine parking mesta. U sklopu stana su: -Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -Tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 190,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za porodičnom kućom, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dobro povezani za gradskim jezgrom? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se kuća bruto površine 295m2 u naselju Čalije. Kuća je spratnosti Pr+1+Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.000 €, 84,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550224-Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 198.990 €, 92,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan površine 92m2 u Temerinskoj ulici. Drugi sprat, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, izlazom na terasu, toaleta i ostave i odvojenog dela sa tri spavaće sobe, kupatilom i još jednom terasom. Dvorišno orjentisan, bez saobraćajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.178 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.880 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.870 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.menadzer.biz

Kupoprodajna cena je bez PDV-a. Parking Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 20.000 eur + PDV. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene. Kontakt 063/25-00-11 Miran kraj.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasičan trosoban stan u ulici Devet Jugovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju koje je dosta izdignuti od zemlje. Stan je dvorišno orijentisan tako da nema buke. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Projekatpredstavlja savremeni stambenoposlovni kompleks visoke klase, koji se sastoji iz dva objekta A i B. Kompleks obuhvata: Prizemlje sa dva moderno dizajnirana lokala, Pet spratova sa ukupno 22 dvosobna i trosobna stana, Penthouse sprat sa dva trosobna i jednim četvorosobnim luksuznim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102487 - CENA 198.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se trosoban , namešten stan u blizini Bulevara i Futoške pijace. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, hodnik, ostavu. Parking za stanare u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.800 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara, sam centar grada nalazi se na 5 minuta hoda. U neposrednoj blizini autobusko stajalište sa velikim brojem gradskih i međugradskih linija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.800 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban dupleks u mirnom delu Grbavice, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored: odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, tri komforne spavaće sobe, dva kupatila, veliku terasu i ostavu. Orijentisan je ka jugoistoku, s pogledom na ulicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan se nalazi na visokom prizemlju koje je dosta izdignuti od zemlje. Stan je dvorisno orijentisan tako da nema buke. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KARAGAČA, 71m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban dizajnerski stan površine 71 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, naselje Karagača, na samo nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Ovaj pažljivo uređen stan odiše modernim dizajnom i funkcionalnošću, pružajući vrhunski....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 198.800 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Rakovcu na Salaksijama Izuzetnu kuću 150 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Uknjižena i Legalizovana sastoji se iz suterena,prizemlja i podkrovlja ima tri spavaće sobe,dva kupatila,wc,nadkrivenu terasu sa velikim roštiljem i garažu od 20 m2Plac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 198.800 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, troiposoban duplex, 77m2, mogućnost parking mesta, ušuškan van buke, namešten, bez ulaganja! +++ Agencijska oznaka 1064088 Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara, sam centar grada nalazi se na 5 minuta hoda. U neposrednoj blizini autobusko stajalište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.790 €, 103,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN, luksuzno sređen trosoban stan u kvalitetnoj gradnji na Novoj Detelinari (zgrada iz 2006. godine). Kuhinja je odvojena šankom, komotne spavaće sobe. Postoji mogućnost pregrađivanja i dobijanja još jedne sobe. U ceni je ugradna kuhinja,plakari i klima. U dvorištu zgrade zajednički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetan porodičan četvorosoban stan površine 82 m², smešten u urbanoj vili sa ukupno tri stambene jedinice, u neposrednoj blizini Dunava. Stan je useljen 2022. godine i odlikuje se savremenim rasporedom prostorija, kvalitetnom gradnjom i mirnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.790 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Donja etaža se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase Gornja etaža se sastoji od spavaće sobe i kupatila Stan je dvorišno orijentisan Poseduje 2 parking mesta koja se plaćaju oko 30 evra mesečno U blizini se nalaze škole, marketi,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.550 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 064 8222 148 Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.531 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.500 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051976, PETROVARADIN, CENTAR, ČETVOROSOBAN NOV STAN SA PARKING MESTOM, CRKVA; STADION POŠTOVANI KLIJENTI, želimo da vam ponudimo odličan ČETVOROSOBAN stan u Centralnom delu Petrovaradina u IZGRADNJI . RENOMIRANI INVESTITOR sa višegodišnjim iskustvom gradi za VAS prelepu manju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.500 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.450 €, 63,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. . CENA 198450E + agencijska provizija 3%Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 198.400 €, 85,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komforan četvorosoban stan u novoj gradnji na potezu Nove Detelinare. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Uknjižen 1/1. Ima veliki parking u dvorištu zgrade za stanare. Na svega par minuta hoda do marketa, autobuske stanice, srednje škole. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.400 €, 85,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban dupleks stan od 85 kvadrata, smešten u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se odlikuje modernim dizajnom i funkcionalnim rasporedom. U donjem delu se nalaze svetla dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom,toaletom i jednom spavacom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja visokog kvaliteta na atraktivnoj lokaciji. Stambeno poslovni objekat sa garažnim mestima i garažama. Za više informacija pozovite naše agente Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 198.300 €, 88,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 86,21m2 i nalazi se na šestom spratu i potkrovlju, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je ka severoistoku. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 198.240 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 198.240 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.240 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji, u objektu koji svojim modernim arhitektonskim stilom i pažljivo oblikovanim eksterijerom odiše elegancijom, prodaje se stan koji spaja luksuz, udobnost i funkcionalnost. Zgrada je pažljivo projektovana kako bi odgovorila na potrebe savremenog gradskog života,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.150 €, 74,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešten je u zgradi proverenog i renomiranog investitora, poznatog po visokom standardu izvođenja radova i pažnji posvećenoj svakom detalju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.312 €, 82,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u kompleksu od 8 savremeno projektovanih zgrada (garaža, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje). Stanovi predstavljaju savrseni spoj modernog urbanog zivota i prirodnog okruženja. Stan je površine 82m2, dvostrano orijentisan, troiposoban na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 198.080 €, 62,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 61,90m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan površine 61,90 m², koji se nalazi u prizemlju moderne zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila, hodnika, vešernice i terase, koja pruža dodatni prostor za uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.050 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.050 €, 53,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj