• GoHome Professional
barem 40 m2 do 200000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 40 m2 do 200000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 200000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 do 200000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 3 142 nekretnina - prosečna cena 2.028 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 205.800 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Bra��e Baruh, psut/4, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-84m2 , ugovorna povr��ina-66m2 U ponudi je funkcionalan stan sa lepim rasporedom. Na presti��noj lokaciji u mirnom delu donjeg Dor��ola, u blizini Kalemegdana, u zgradi koja je pod za��titom kao kulturno dobro. Prostor je kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 3/3, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ulici Vitezova Kara��or��eve zvezde. Veoma je svetao, trostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada.U stanu je eta��no grejanje ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan u zgradi od crvene fasadne cigle, izvorno 2.0, lako adaptibilan u 2.5, izvorno stanje veoma dobro održavano. Idealna prilika za one koji traže kvalitetnu starogradnju, mir i funkcionalan prostor. Prostranih 57 m² plus dve lođe (12,4 m²) i podrum, pruža udobnost i mir....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Petra Drapšina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Patrisa Lumumbe, vpr/5, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-56m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan na odli��noj lokaciji na Karaburmi, u mirnoj ulici u blizini Mirijevskog bulevara. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081346, POSLOVNI PROSTOR, 48m2, NOVI SAD Fantastičan uknjižen lokal 1/1, površine 48m², nalazi se u radu i ima zatvorenu baštu, s tim da postoji mogućnost iznajmljivanja velike bašte ispred lokala koja je 60m2 i iznajmljivanje ostave. Lokal se prodaje sa kompletnim inventarom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 48,52m u zgradi u izgradnji, na tre��em spratu moderne stambene zgrade. Stan je 1.5 sobne strukture , idealan za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje. O zgradi: Zgrada se gradi od visokokvalitetnih materijala , sa savremenim arhitektonskim re��enjima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen, potpuno renoviran stan u Mirijevu, može se kupiti i putem kredita. Stan je funkcionalno uređen i useljiv, deo nameštaja ostaje u stanu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, kupatila i hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Marijane Gregoran, 5/5, mr, uknji��en-Stvarna povr��ina-49m2 , ugovorna povr��ina-49.00m2, Prodaje se dupleks u ulici Marijane Gregoran. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je eta��no grejanje na mermerne radijatore, ugra��ena....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 165.000 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako tražiš stan na lokaciji koja ima ozbiljan potencijal za porodičan život ili sigurnu investiciju — ovo je very solid deal.- Salajka, Kisačka ulica- 61 m2- 2.5 soban- Polunamešten- 165.000eura + agencijska provizija- Mogućnost kupovine putem stambenog kredita- Slobodan....

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Višnjička Banja, kvalitetna Energoprojekt gradnja, zgrade od crvene fasadne cigle. Stan odličan, grejne površine 65m2 plus 5m2 dve lođe, dvosoban adaptiran u dvoiposoban, na drugom spratu četvorospratnice sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Okružen zelenilom, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Mrakovi��ka, 1/5, cg-Stvarna povr��ina-67m2 , ugovorna povr��ina-63.00m2, Kompletno renoviran, lux, bez ulaganja, dobar raspored, svetao. Zgrada od bele fasadne cigle. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 165.000 €, 68,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kosmajska, 4/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-68m2 , ugovorna povr��ina-68.00m2, Uknji��en na investitora, samo ke�� kupci. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u novoj, urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u ulici Matice Srpske, Mirijevo. Stan se nalazi u prizemlju i prosteri se na 75m2 i posebno se izdvaja jer poseduje sopstveno ograđeno dvorište površine oko 30 m², idealno za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.900 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu šarmantnog i autentičnog Zemun, u mirnoj zgradi sa liftom, smeštenoj doslovno u zelenilu parka, nalazi se stan koji pruža retko spojenu kombinaciju tišine, komfora i urbane povezanosti. Zaklonjen od gradske buke i zagađenja, a ipak na svega minut hoda od prodavnica, pijace,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 164.800 €, 228,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom prigradskom mestu Kać Porodičnu kuću 220 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Petosobna, svetla je i funkcionalna izuzetno je kvalitetne gradnje ima i radionicu u dvorištu sprat kuće je omalterisan i nezavršen kuća nalazi se na Lepom Placu od 770 m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoške pijace i Centra. Stan je uknjižen i potpuno namešten se prodaje.. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace i Centra. Stan je uknjizen i potpuno namesten se prodaje.. U blizini su skola, obdaniste, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 164,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veternik-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2 u Mirnom kraju... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 97 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je u dvorištu poseban pomoćni objekat od 90 m2. grejanje je na struju 021/526 622....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

** Idealna prilika za one koji traže gotov, kvalitetan stan bez dodatnog ulaganja.** Odličan, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen stan na odličnoj lokaciji, smešten u srcu Zemuna. Zgrada je novije gradnje, uredna i moderna, sa interfonom, video nadzorom i rampom za garažu.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju jednoiposoban stan od 36 kvm u Karađorđevoj ulici, na odličnoj lokaciji na Savskom vencu. Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom. Stan je svetao i funkcionalan, kako za život, tako i za investiciju. Zgrada je uredna i održavana. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Izuzetna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 206.000 €, 189,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2-etažna kuća, korisne površine 189m². Sastoji se od dva nivoa (prizemlje + sprat), i nalazi se na placu površine 2.3 ara, sa oko 1 ar slobodnog dvorišnog prostora. Kuća se nalazi u mirnom i uređenom delu Pantelej u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. U prizmlju kuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2.0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom spratu od ukupno sedam spratova u modernoj zgradi novije gradnje sa liftom. Stan ima funkcionalni raspored i poseduje lođu, koja pruža dodatni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 185.000 € na 164.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na poslednjem spratu zgrade nedaleko od Gradske bolnice prodaje se stan sa pogledom na grad. Kompletno renoviran, uknjižene površine 34m2 (mereno 41m2) sa pripadajućom terasom povrine preko 100m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, neparni vozi do XV sparat. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 206.000 €, 2500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlično pozicioniran plac ukupne površine 2.500 m² na Širinama iznad Alibegovca, u atraktivnom delu Sremske Kamenice nadomak Novog Sada. Parcela se vodi na KO Bukovac i uknjižena je bez tereta. Plac se nalazi na nadmorskoj visini od 300 metara, i pruža panoramski pogled....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 206.000 €, 270,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću P=270m2 na placu 2,6 ari u mirnom delu grada, Kuća je iz 3 etaža, veliki podrum i garaža, sve tri etaže imaju 3 sobe, kuhinju,kupatilo i ostavu, Potrebno je sređivanje fasade i podruma. Kuća je uknjižena vlasništvo 1/1 a plac je u postupku uknjiženja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, prodaje se polunamešten. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lepe terase sa ostavom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 163.770 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 4, jednom od najtraženijih i najmirnijih delova grada. Stan se nalazi u lepo uređenom okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ne propustite - Krunska Krunska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Vlasništvo 1/1. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Čist i uredan ulaz. - Lift. • - Centralno grejanje sa kalorimetrima (po potrošnji). - Klima. • - Svetao i komforan. - Funkcionalan. - Odličan raspored. • - Garažno mesto se prodaje po ceni od 29 000€. • - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavace sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namešten stan u novogradnji, odlično lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?