• GoHome Professional
barem 40 m2 do 190000 eura zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 40 m2 do 190000 eura zadnjih 14 dana - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 190000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 40 m2 do 190000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 2 966 nekretnina - prosečna cena 1.987 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Ljuba Vučkovića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Saobraćajni fakultet, Ljuba Vučkovića, 58m2.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 157.200 €, 1572,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izvrstan plac na glavnom avalskom putu prema Ripnju, pravougaonog obilika, oko 30m dužina uz put. Struja, voda i gas do placa, deljiv na više parcela. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 157.200 €, 1600,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 195.500 €, 214,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi se trosobna kuča veličine 148m2,prizemna,novija,modernog koncepta,kavalitetne gradje,sa opremom koja je u tom momentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 156.900 €, 59,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao, dvostrano orjentisan,komforan, kompletno renoviran stan.Promenjena pvc stolarija, unutrašnja stolarija, vodoinstalacije kupatilo je sa prirodnom ventilacijom. Sastoji se od komfornog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.750 €, 57,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. Kompletna dokumentacija. Zgrada je potpuno izgrađena. Spremno za useljenje. . Renomiran i pouzdan investitor. Izuzetna novogradnja! Zgrada je projektovana od strane licenciranog biroa. . Nemačka spoljna PVC stolarija. Unutrašnja stolarija lakirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Pravosnažna građevinska dozvola. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru. - Kompletna dokumentacija. - Vrhunska novogradnja! . - Investitor koji iza sebe ima bogat portfolio. - Investitor je u sistemu PDV-a. - Pravo na povrat PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Visok kvalitet završnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 156.240 €, 3906,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bi��in potok, poljoprivredno zemlji��te-Stvarna povr��ina-3906m2 , ugovorna povr��ina-3906m2, U Srem��ici, na odli��noj lokaciji povezana sa glavnom saobra��ajnicom, imamo u ponudi parcelu za vi��e namena. Blizina priklju��ka na elektro-mre��u. Agencijska provizija koju pla��a kupac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, dvostrano orijentisane i ispunjene prirodnim svetlom, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 155.480 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Beogradu! ✨ Na prodaju svetao, prostran i funkcionalan stan u mirnom delu Višnjičke Banje, idealan za sve koji žele privatnost, komfor i prirodno okruženje, a da su istovremeno odlično povezani sa centrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054139, NOVI SAD, LIMAN 1, DVOIPOSOBAN, 62M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, retko u ponudi, nalazi se je ovaj strukturno odlično koncipiran, porodičan, dvoiposoban stan. Stan je renoviran pre tri godine. Uknjižena 1/1, može i kredit. U suterenu zgrade postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 38,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U CENTRU-vredi pogledati Na korak od pešačke zone grada stan se nalazi na prvom spratu kompletno namešten-nameštaj star 2 godine 38m2 uknjižen odvojena kuhinja i trpezarija cena 155.000eur kontakt 069 2888 507 Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

kontakt agenta 0637791095 Prostran, renoviran, namešten, sa velikim svetlim sobama, u centralnom delu Požeške ulice. Ulazi se iz hodnika u sve prostorije, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu i spavaću sobu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran, elekro i vodovodna instalacija , PVC prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054846, NOVI SAD, KEJ, DVOSOBAN STAN, 42 m2. Retko u ponudi! Dvosoban stan na prestižnoj lokaciji! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 42 m2, pozicioniran na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Kompletno renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Marijane Gregoran, 1/5, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-43.00m2, Odli��an 1.5 stan u funkciji 2.0, na pravom prvom spratu. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, bez prolaznih soba, dvostran, svetao, u korektnom stanju. Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 192.000 €
07.05.2026 - 182.000 €
09.05.2026 - 172.000 €
12.05.2026 - 167.000 €
14.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054804 … NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN 50m2 Kopernikova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gr��i��a Milenka, 16/20, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-42.00m2, Odli��an stan sa prelepim pogledom spreman za renovaciju. Stan se nalazi u ulici Gr��i��a Milenka, nadomak ulice Vojislava Ili��a. Spreman je za potpunu renovaciju i kori����enje njegovog maksimalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen poslovni prostor/lokal u ulici Vojvode Stepe, po ceni od 155.000 €. Ovaj lokal predstavlja sigurnu i isplativu investiciju, jer u prostoru već posluje pouzdan dugoročni zakupac, što znači odmahšnji prihod bez dodatnih ulaganja. Prednosti: Izuzetna lokacija u prometnom....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 155.000 €, 154,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u naselju Šest topola, nedaleko od pošte i policije. Lokal je izdat, a sastoji se od mokrog čvora i dve prostorije. Što se stana tiče, isti je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132221, IV/, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan kompletno renoviran dvosoban stan na Keju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba, kupatila i terase. Stan je idealan za porodičan život a i kao investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 52,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mate Milo��evi��a, 1/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-52.00m2, Uknji��en, dvosoban stan na prvom spratu, kvalitetne zgrade novije gradnje sa liftom i centralnim grejanjem na gas. Svetao stan sa lepim pogledom na zelenu povr��inu. Funkcionalan - iz predsoblja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 470)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>