• GoHome Professional
barem 40 m2 do 190000 eura parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 190000 eura parking Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 190000 eura parking Najnovije

  • Za upit "barem 40 m2 do 190000 eura parking najnovije" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 2.355 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen, trosoban stan, 71 m2, u mirnoj ulici Milana Uzelca, pored Prvomajske, u naselju Sava Kovačević. Stan je na 1. spratu od 2, u kvaliteno građenoj kući sa ukupno 4 stana. Dvostrano je orjentisan i funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, komfornu dnevnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 190000 eura parking najnovije'
170.000 €
170.000 €
167.390 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije). Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost. Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Miodraga Živanova Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, ODŽACI, 149.999 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Parking .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 145.000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9,u Vojvode Stepe iznad Farmceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 77,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Dobra ponuda ! U mirnom naselju sa dosta zelenila na obodu Dunava, prodaje se ovaj komforan, uredno održavan stan sa tri sobe, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, velikom natkrivenom terasom i pripadajućim prostranim podrumom (25m2) koji se može adaptirati i pripojiti stanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 199.000 €, 80,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se novoizgrađena pametna kuća sa bazenom. Poseduje svu dokumentaciju za knjiženje vlasnika. U objekat je ugrađen vrhunski materijali. Zidan je po strogim pravilima i vodilo se računa o zaštiti prirodne sredine. Ispred ulaza na platou od 50m2, izgrađen je moderan bazen veličine....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 200.000 €, 294,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Ilije Radojčića Zeca Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 49,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Sportova Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine – jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 205.000 €, 121,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima, majstorskom radionicom i garažom. Uknjižena na 121 m2 u osnovi i sa ukupnom korisnom površinom od 193 m2, kao i pomoćni objekat od 42 m2. Površina placa je 1000 m2 i prilaz sa donje strane je uz Ibarsku magistralu sa uređena 2 parking mesta. Gornji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 95.000 €, 42,65 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m² | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m², smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici – jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m² nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U naselju Sunčani breg gradi se, na osnovu građevinske dozvole, moderan stambeni objekat sa samo devet stanova i sopstvenim parkingom. Predviđena je ugradnja kvalitetnih građevinskih materijala ( hrastov parket, antracit pvc stolarija, uvozna keramika) Lokacija idealna za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno opremljen stan sa parking mestom na Zlatiboru. Nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na prvom od ukupno dva sprata i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Povoljno i retko u ponudi - uknjižen, jednosoban, namešten stan, 36 m2, u polusuterenu zgrade od 5 spratova na dobroj lokaciji u Zemunu. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Iako je u polusuterenu, četiri prozora obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 39)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni