• GoHome Professional
barem 40 m2 do 190000 eura najnovije do 1800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 40 m2 do 190000 eura najnovije do 1800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 190000 eura najnovije do 1800 eura/m2 što manji

  • Za upit "barem 40 m2 do 190000 eura najnovije do 1800 eura/m2 što manji" pronađeno 109 nekretnina - prosečna cena 929 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 77000 eura
    • do 96000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 965 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 28.000 €, 37,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Brvnara na Divčibarama. Brvnara je tek sahranjena pa nema još uvek kupatilo ( ima samo ogradjeni prostor) , vodu, struju. Nalazi se u šumi naselje Rastovac blizu centra a opet dovoljno daleko da budete u svom miru u prirodi. Ima prelep pogled i veliki potencijal za uzivanje i izdavanje.....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 18.000 €, 38,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko zemljište)+279m2=10a44m2 u centru sela Ilino, prilaz sa zapadne strane makadamskim putem 50m od asfalta, pored škole i doma. Bunar na parceli.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 40 m2 do 190000 eura najnovije do 1800 eura/m2 što manji'
67.000 €
25.000 €
60.000 €
  Stan, LOZNICA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Продаје се , ,Бунар лукс'' апартман у Бањи Ковиљачи. Локација: центар, Вила Пејак, I спрат Конфигурација: једнособни Површина: 38,8 м2 Опремљен комплет новим стварима, осим једног телевизора и пар судова. Продаје се са паркинг местом у подземној гаражи. Прошле године категорисан са....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog rasporeda i modernog enterijera, idealna kako za život tako i kao investicija. Stan je....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku, pa ima prijatno jutarnje sunce. Stan je svetao i gleda na zelenilo i park. Sastoji se od većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 55.000 €, 43,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajemo potpuno renoviran stan ,pravilnog rasporeda u samom centru grada . Nova stolarija Nekorišćen nameštaj Nova tehnika Idealan za život ili izdavanje Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 43m² · 55.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu i ambijentalno osvetljenje. Kvadratura stana je 44m2. Nalazi se na 2 spratu u kompleksu Milmari-Vikend naselje, lamela L. Stan je upisan i legalan 1/1. Prodaje se kompletno opremljen. U kompleksu se nalazi Recepcija koja je sprat ispod, takodje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan – 50m² Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 50m², idealan za život pojedinca, para ili kao investicija za izdavanje. Stan ima odličan raspored prostorija: • dnevni boravak sa trpezarijom • kuhinja • spavaća soba • kupatilo •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 79.000 €, 51,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava, trem ispred kuće. Kuća je kompletno renovirana, elektro i vodovodne instalacije, termo fasada, novo kupatilo, pvc stolarija. Grejanje na čvrsta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase, koja je ušla u kvadraturu stana. Grejanje je etažno na gas. Postoji mogućnost povećanja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.000 €, 52,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno na pešačku zonu. Nekretnina koja pruža privilegiju da vam je apsolutno sve na nekoliko minuta hoda – pijaca, autobuska i železnička stanica,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 102.000 €, 52,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan u centru Surčina površine 52m2 sa terasom. Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1 MIRIJEVSKA Trosoban stan, Beograd....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131507, 3a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Smederevo | Prodaja · 60m² · 90.000€.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BELA CRKVA, 58.000 €, 61,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran trosoban stan 61m2 u Beloj Crkvi naselje Rasadnik. Stan se nalazi na 3 spratu . Cena 58.000 eur. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 064/248-83 -73 ... Prikaži broj . Trosoban stan, Bela Crkva | Prodaja · 61m² · 58.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada, a u blizini stajališta gradskog prevoza, OŠ „14. oktobar”, kao i ostalih komunalnih i zdravstvenih ustanova, nalazi se porodična stambena....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 96.000 €, 70,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Moderan, prostran i svetao stan na Divčibarama, gradnja 2010 godine, vlasništvo 1/1 , uknjižen. Dvostrano orijentisan, površine 70 m2, sastoji se od dve etaže. Prvu čini dnevna soba sa kuhinjom, kupatilom i terasom, dok se na drugoj nalaze dve spavaće sobe svaka sa svojom terasom....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dva spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 55m2 + 20m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 109.000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Objekat je na visokom prizemlju, a ispod se nalazi suturen površine 21 m².....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 123.200 €, 80,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 29m2 - 80m2, pružajući kvalitetan sadržaj za sve generacije. Posvećenost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 109)

<< <1 2 3> >>