• GoHome Professional
barem 40 m2 do 190000 eura Najnovije - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 40 m2 do 190000 eura Najnovije - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 190000 eura Najnovije

  • Za upit "barem 40 m2 do 190000 eura najnovije" pronađeno 197 nekretnina - prosečna cena 1.827 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • namešten
    • podno grejanje
    • uknjižen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog parka, Zone 3, par minuta od Delta Planeta Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 69 m2 plus dve terase koje ne ulaze u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini keja, Riblje pijace, Dunavskog parka, škola, vrtića i na samo nekoliko minuta hoda do pešačke zone, a opet dovoljno udaljen od gužve i buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep raspored prostorija sa pogledom na park. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Kuća, STEPOJEVAC, 150.000 €, 187,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine idealne za višegeneracijsko stanovanje, izdavanje ili poslovnu delatnost – glavni objekat od 187m2 (upisana površina u katastru 117m2) poseduje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

2.0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih naselja na opštini Voždovac, a i u celom Beogradu. Ulica Braće Jerković je jedna od centralnih ulica ovog naselja. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419- 353 Prikaži broj PR/1....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaca soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavace sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1.5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom i garderoberom. Stan je sređivan pre tri godine za "sebe" i vodilo se računa o svakom detalju, bukvalno u stanu nema šta da se radi. U....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 141.000 €, 188,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine u osnovi 93m2, ukupne površine 188m2, na placu površine 255m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od sest sa liftom. Veoma niski rezijski troskovi, grejanje po utrosku. Parking u dvoristu....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dva spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodaje se sredjena kuca od 200 m² na prostranom placu od 12 ari (1.200 m²) u mirnom selu Resnik, svega 4 km od centra Sokobanje. Kuća je potpuno useljiva, kvalitetno uređena i odličnog rasporeda. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Najveće prednosti: Potpuna privatnost – ograđena visokim....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 1/1 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 138.210 €, 62,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 40m² · 140.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican jednoiposoban stan u Jase Ignjatovic ulici na cetvrtom spratu sa liftom. Stan se prodaje prazan osim kuhinjskih elemenata. Uz stan se moze kupiti i parking mesto po ceni od 15.000. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan ima jos dodatnih 21 m2 Stan ima 4.0 spavace sobe i jos jedni manje sobiu,dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju vecu lodju +terasu. dva kupatila....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 133.900 €, 46,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3091542 - Vikendica u šumi van saobraćaja i buke u ulozi restorana. Uz cvrkut ptica u prirodi restoran "KOD SOMA" u Čortanovcima na obali Dunava. U neposrednoj blizini nalazi se plaža, tereni za zabavu i razna druženja. Vikendica je preuredjena i funkcioniše kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Gradjevinska dozvola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 130.000 €, 224,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom a na placu od 12 ari. U prizemlju od 112 m2 je deo stambenog prostora i velika prostorija - idejno, poslovni prostor. na spratu je trosoban stan iste kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila na donjoj etaži dok se na gornjoj etaži nalazi jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je renoviran, stolarija je PVC, grejanje je na gas a postoji i kotao na pelet. Na parceli....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g. Iz hodnika se ide u sve prostorije Izdvojena kuhinja Veoma svetao i dvorisno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knezev park. Stan je na cetvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 128.900 €, 4355,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata različitih namena: stanovanje, etno - selo, objekat zdravstva, turizma ili za sport, ugostiteljstvo. Nalazi se pored puta i blizu komunalnih prikljičaka. Odlična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 197)

<< <1 2 3 4 5> >>