• GoHome Professional
barem 40 m2 do 110000 eura zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • barem 40 m2 do 110000 eura zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 do 110000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 40 m2 do 110000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 427 nekretnina - prosečna cena 1.254 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • interfon
    • uknjižen
    • parket
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Plac, GLAVICA, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Careva glavica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura: 43 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Jovanke Radaković Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na početku Miljakovca 3, blizu okretnice busa 48, nudimo Vam 6 ari placa na Sunčanom bregu. Sa jedne strane hvata ga zelenilo Miljakovačke šume, a sa druge, uvučen asfaltni put kojim se kreću samo vozila susednih kuća. Nalazi se u zoni A1. Informacija o lokaciji dopušta izgradnju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 120.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U naselju Resnik na prodaju plac od 20ari, prema planu generalne regulacije za porodičnu gradnju. Plac je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan kvalitetne, novije gradnje, smešten u mirnom delu Zemuna, u Prvomajskoj ulici. Grejanje je podno i zidno, što dodatno doprinosi komforu tokom cele godine, dok uređeni zajednički prostori i kvalitet same zgrade pružaju prijatan osećaj stanovanja. Stan je jako svetao,....

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 282,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu centra. Kuća se sastoji iz suterena i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno. Priključena je na trofaznu struju i gradsku kanalizaciju. Kuća....

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodični Stambeni objekat ( kuća ) u naselju Borča. Površina stambenog dela objekta u nivou prizemlja je 120 m2 + PTK. Deo prizemlja useljivo,PTK u blok fazi. Plac površine cca 4 ara. U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.000 €, 53,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica sa prelepim placem u vikend naselju Janda, Krčedin Prodaje se uknjižena vikendica u jednom od najlepših I najmirnijih delova Srema u vikend naselju Janda u Krčedinu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, mira i komfora, idealna za porodični odmor, beg od gradske....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju, površine 50m², u mirnom i atraktivnom delu Ćuprije. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za investiciju ili izdavanje. Struktura stana: dnevni boravak spavaća soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo hodnik Grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 47,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 47m² u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i poseduje dve terase koje pružaju dodatni komfor i više prirodnog svetla tokom dana, a nisu ušle u kvadraturu stana. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom (špajzom),....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 120.250 €, 48,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i funkcionalan stan, smešten u mirnom i sve popularnijem delu grada – na Cvetanovoj ćupriji. Stan površine 48 m² nalazi se na prvom spratu, što ga čini lako dostupnim i veoma praktičnim za svakodnevni život. Ova nekretnina je idealna za pojedince, parove ili kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini od 50 m,nije ogradjen,sva infrastruktura u blizini,vlasnik 1/1,cena 48000e Tel 063/87-30 -237 Prikaži broj Plac, Beograd | Prodaja · 5000m²....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica. Stan se nalazi u modernoj novogradnji (sa video nadzorom) i prodaje se potpuno opremljen namestajem i tehnikom, ukljucujuci kompletnu....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.600 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 428)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>