• GoHome Professional
barem 40 m2 što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • barem 40 m2 što veći Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 40 m2 što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 2 133 nekretnina - prosečna cena 2.371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • luksuzan
    • prizemlje
    • lođa
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i atraktivnom delu grada odmah ispod Belog dvora zastupamo odličan, uknjižen dvoetazni stan u Starom Košutnjaku. Posebna pogodnost je plac ispred kuce , uknjižena garaza, kao i prostrano dvorište. Kompletno opremljena, renovirana kuhinja izuzetno prostrana, 2 kupatila, 4....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 412.000 €, 130,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 275.000 €, 129,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, uknjiženu, novu kuću na dobroj lokaciji u Lipovici. Kuća poseduje podno grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu. Dve terase sa koje se vidi Avalski toranj i prelepa priroda. Postoji uvedena mreža za alarm i video nadzor. U kući bi ostale sve stvari....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 128,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni objekat namenjen za različite namene, Na placu postoji bušotina sa dubinskom vodom. Svi objekti su legalizovani sa udelom 1/1. Sam plac je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 108.150 €, 128,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljano vam prizemna kuću stare gradnje površine 128 m², i pomoćnim objektima od 85 m², što čini ukupno 213 m² uknjiženog stambenog i pratećeg prostora, sve se nalazi na građevinskoj parceli pravilnog pravougaonog oblika površine 21.6 ari, u Kovilju, nadomak Novog Sada. Plac....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 128,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 127kvm na placu veličine 344kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, u dobrom stanju nema vlage i vredno ulaganja. Komplet krov je adaptiran sa novim letvama i zaštitnom folijom. U svom sastavu poseduje: veliko predsoblje-....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 285.000 €, 128,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam modernu porodičnu kuću u mirnom delu Ledina, idealnu za porodičan život i uživanje u komforu novogradnje. Kuća je neuseljavana, površine 128m2, smeštena na placu od 3 ara, građena sa posebnim akcentom na kvalitet i dugotrajnost, uz upotrebu visoko kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.500 €, 126,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux trosobnog velikog penthausa sa predivnim pogleodm na okolinu, dvostrano orijentisanog. Kupovinom 125m2 dobija se gratis jos oko 30m2 terase, što je odličan benefit za sve kupce koji preferiraju velike terase i prostrane stanove sa puno stklenih povrsina i zivotnog....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 83.450 €, 126,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako lepe sredjene, reovirane kuce, sa dosta pomocnih prostorija,magacina, ostava, pušnice, rostilj, garaza na 11ari placa, bastom, vocnjakom. Prilaz do kuce je asfaltiran i lako dostupan. U blizini je glavna saobracajnica sa vise linija gradskog prevoza. Prateca infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 389.000 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ivana Milutinovića Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 623.012 €, 124,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 124,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pezlez - trosobna kuća površine 124m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15 ara sa kolskim ulazom. Mešovit materijal, pvc stolarija, trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 87.000 €, 124,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem delu, suterenu, se nalazi garaža. Prizemlje je stambeni deo gde je velika zastakljena terasa, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i tri odvojene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 147.000 €, 124,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvojna kuća izgrađena od termo blokova i opeke sa spoljašnjom izolacijom -DEMIT fasada 12cm stiropora.Centralni deo kuće čini prostran dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe od kojih jedna ima sopstveno kupatilo,dečija soba i drugo kupatilo.Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 122,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam kuću u naselju koje je osmišljeno tako da spoji prirodu i blizinu grada, omogućavajući da povratak u mir i zelenilo nakon napornog dana bude brz i jednostavan. U neposrednoj blizini nalaze se i linije gradskog prevoza, što dodatno olakšava povezanost sa Beogradom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 121,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Vidikovac – Susedgradska 121m2 Prodaje se porodičan, funkcionalan i izuzetno komforan troiposoban duplex u jednom od najlepših delova naselja Vidikovac. Nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, okružen zelenilom i parkovima, u zgradi od fasadne cigle koja je odlično održavana.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a ujedno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja u gradu. Objekat ima površinu od 120 m² i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Slavonskih brigada Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 498.000 €, 120,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Baruh Soba: 4.5 Godina izgradnje: 1924 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 83.000 €, 120,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite više prostora, mira i prirode, a da ste i dalje brzo povezani sa gradom - ova nekretnina je ozbiljna prilika.Na prodaju kompletno adaptirana i uređena kuća u Stepanovićevu, spremna za odmah useljenje, bez dodatnih ulaganja.Struktura nekretnine:60 m2 stambenog prostora60....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova kuća prizemlje + potkrovlje u osnovi 8,5 x 8,5 a u prirodi predstavlja dva odvojena trosobna stan sa posebnim ulazima. U dvorištu ima jedan pomoćni objekat U kući je razvedeno grejanje. KUćća nije legalizovana( predat je zahtev za legalizaciju. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.000 €, 120,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na odličnoj lokaciji u Malom Radanovcu površine 120m2 smeštena na parcli od 430m2. Sagrađena 2019. sastoji se od dve spavaće sobe od kojih jedna ima svoje kupatilo, velikog dnevnog boravka sa trpezarijim i kuhinjom, špajza i još jednog većeg kupatila. U dvorištu se....

 
 
 
  Kuća, TITEL, Na upit, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

Odmah useljiva kuća .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 357.000 €, 119,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 260.766 €, 119,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

AKCIJSKA CENA DO KRAJA MESECA | 4.0 | 118m² | Novogradnja Voždovac U ponudi je izuzetno prostran četvorosoban stan površine 118m², smešten na prvom spratu moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Nekretnina je registrovana kao poslovni apartman,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno razradjen salon lepote u prestiznoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, BEZ PROVIZIJE, 4.0s, 119m2+2 ter, lux U prilici smo da vam predstavimo stan koji se nalazi u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole i obdaništa i ostale kompletne infrastrukture. Stan je svetao i izuzetno funkcionalan. Stanovi u ovom objektu izgrađeni su od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 570.000 €, 119,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127122, klima, uknjižen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODINa prodaju ekskluzivan, potpuno razrađen salon lepote u prestižnoj lokaciji Beograd na vodi, jedan od najpoznatijih i najprepoznatljivijih salona u regionu.Osnovne informacije:Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u ulici Branka Krsmanovića, na jednoj od najtraženijih lokacija na Crvenom krstu. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne novogradnje sa liftom i predstavlja spoj savremenog dizajna, funkcionalnosti i visokog kvaliteta stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500.000 €, 118,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u blizini Beogradskog Dramskog Pozorišta, 3 spavaće sobe, prostran dnevno trpezarijski deo, 2 kupatila, toalet, terasa. ID: SA81426 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 345.000 €, 117,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Živka Davidovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 117,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Beograda, u Svetogorskoj ulici, nalazi se potpuno renoviran stan koji spaja savremeni komfor i autentičan gradski karakter. Smešten na petom spratu zgrade iz tridesetih godina dvadesetog veka sa liftom, stan površine 117 m odlikuju visoki plafoni, obilje prirodnog svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale – višeslojni hrastov parket....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 497)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>