• GoHome Professional
barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 40 m2 što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 40 m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 117 nekretnina - prosečna cena 2.371 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar prodaja salonskog stana u odličnoj zgradi. Uredan mermerni ulaz, rukohvati od kovanog gvoždja. Na svakom spratu su samo po dva stana. Prodaje se vrlo svetao, trostran salonski stan. U dobrom stanju. Visina plafona je 3,20. Od prostorija ima dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Oštreljska Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Miodraga Pavlovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 330.000 €, 362,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je idealna kako za porodicno stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, jer se sastoji od cetiri zasebne stambene jedinice. Kroz kucu prolazi....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Vojislava Ilića Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Ovaj stan nije samo nekretnina, već prilika za život u potpunoj privatnosti i komforu. Glavne karakteristike stana: Struktura: Prostrana i svetla dnevna soba idealna za porodična okupljanja, dve udobne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Omladinskih brigada Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 324.000 €, 72,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan salonac u najlepšem delu grada, blizu Simine ulice. Zgrada u dobrom stanju, održavana. Pored toga što je na odličnoj lokaciji, stan je dobar za stanovanje, poslovni prostor, za izdavanje stan na dan, jer lokacijski pruža idealne prilike za razne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 323.888 €, 81,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Bože Jankovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 321.900 €, 75,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u modernom objektu novije gradnje u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Nekretnina se izdvaja kvalitetom gradnje, odličnim rasporedom i velikom krovnom terasom sa otvorenim pogledom na grad. Prilikom gradnje korišćeni su visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320.000 €, 103,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 103m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Trgu Komenskog, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom i ostavom, master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, degažmanom odvojene....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat a u dnevnom boravku parket. 5 terase Kuća, Jagodina | Prodaja · 190m² · 320.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 62,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux renoviran stan u pesackoj zoni. Orijentisan je suprotno od ulice tako da nema buke. Zastakljena terasa, zamenjena stolarija-drvo-aluminijum, opremljen novom kuhinjom. Odmah useljiv. 59m2 uknjzeno , mereno 62m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 315.000 €, 484,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća koja pruža savršen spoj komfora, privatnosti i prirodnog okruženja. Nalazi se u KO Ribnica, uz samu reku Ribnicu, na putu ka Goču, svega 4 km od centra Kraljeva. Kuća ima dva puta kojima moze da se dodje, a završetkom auto-puta do Kraljeva iz Beograda se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 315.000 €, 294,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana porodična kuća na početku naselja Miljakovac 3. Idealna za veliku porodicu, sa velikim dvorištem, u mirnoj ulici, na obodu Manastirske šume. Ukupna neto površina kuće je 294m2 od čega 208m2 stambenog prostora, 86m2 garaža i podrum + potkrovlje 70m2, struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. Prilikom gradnje....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 310.000 €, 70,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 42,64 ara sa kucom i bazenom u Požarevcu do glavnog puta 100 oraha 3 česme na placu Odmarališta sa ljuljaškama, alatnica cena 310.000eur ZA VIŠE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan u Beogradu, Vračar. Sama pozicija ovog stana je fenomenalna i retko se pojavljuju stanovi u prodaji na ovoj lokaciji. Stan gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja dobar izbor kako za porodičan život, tako i za dugoročnu investiciju. Uknjižen je na 67m², dok sa prostranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Dravska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 481)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>