• GoHome Professional
barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 7 dana porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 7 dana porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 13 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 22.000 € na 25.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BARAJEVO, 25.000 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 22.000 €
15.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan plac na prodaju - Barajevo, Lipovački put Na samo 300 metara od Lipovačkog puta i 80 metara od asfalta, u prelepom prirodnom okruženju, prodaje se građevinsko zemljište pod blagim nagibom. Ovaj plac se nalazi u urbanizovanom delu Barajeva,80m od Beogradske ulice,na 500m od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 260 m2 do 56000 eura zadnjih 7 dana porasla cena'
9.500 €
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+39%

Promena cene sa 9.000 € na 12.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 12.500 €, 571,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 8.000 €
06.07.2025 - 8.500 €
25.02.2026 - 9.000 €
15.05.2026 - 12.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji Crvene livade. Ova parcela, , nudi izvanrednu priliku za gradnju Vašeg snova. Osnovne informacije: Lokacija: Crvene livade Oblik parcele: Pravougaonog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>