• GoHome Professional
barem 190 m2 klima podrum Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 190 m2 klima podrum Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 190 m2 klima podrum Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "barem 190 m2 klima podrum oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 199,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjižen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa Mana na 2 ara placa,u prizemlju ima garsonjera, i jednosoban stan, a na spratu trosoban stan,pored kuce ima jedan deo placa gde mogu da se parkiraju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 216.000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 79194, spratna, klima, telefon, uknjižen, garaza, parking. . Ulica je izmedju velikih saobraćajnica (Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla) ali je mirna, bez buke. Nedaleko od "Minakve" i "Univera", na 50m od megamarketa "Roda". Kuća....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 210.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 310.000 €, 190,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se u Mirijevu IV, pruža se od Mirijevskog venca do ulice Ljubiše Miodragovića. Ulica je mirna sa dosta zelenila i ima potpuno razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 320.000 €, 190,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća Pr+1 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, površine 190m2 kod novog Kliničkog centra. Prizemlje ima funkciju dvoiposobnog stana i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, 2 odvojene sobe i kupatilo. Sprat sadrži prostrani ulazni hodnik, trpezariju i kuhinju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 236.900 €, 190,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan od 190m2, idealan za porodičan život i ugodan rad od kuće. Ovaj stan sastoji se od: dnevnog boravka, četiri komforne spavaće sobe, kupatila i kuhinje. Stan takodje ima terasu, savršenu za uživanje. Lokacija pruža blizinu svih potrebnih sadržaja, uključujući prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 190,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Možete pogledati 3D TURU STANA NA LINKU: https://my.matterport.com/show/?m=mToQZT18N Luksuzan petosoban dupleks uknjižene površine 172m2 a merene 190m2 na savršenoj lokaciji na Vračaru u u ulici Gospodara Vučića u blizini Neimarskog parka. Stan se nalazi na 4. od 4 sprata zgrade novije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 190,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća – Niš, naselje Čalije Prodaje se prostrana, novije građena kuća u jednom od najmirnijih i najatraktivnijih delova Niša – naselje Čalije. Osnovne karakteristike: Površina: 190 m² Struktura: prizemlje + sprat + potkrovlje + podrum Mirno i bezbedno okruženje Lokacija:....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 193,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostranu kuću u naselju Klenak kraj Kaluđerice. Površine je 221m2, ukupna korišćena površina je 193m2 Kuća je spratna. Sastoji se od 3 nivoa suterena, visokog prizemlja i potkrovlja. Suteren se sastoji od dve strane, sa jedne strane nalazi se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 190 m2 klima podrum (653)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>