• GoHome Professional
barem 190 m2 do 41000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • barem 190 m2 do 41000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 190 m2 do 41000 eura

  • Za upit "barem 190 m2 do 41000 eura" pronađeno 5 032 nekretnina - prosečna cena 23 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 43000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 37.500 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fantastičan plac površine 14,58 ari, smešten na idealnoj poziciji desna strana puta ka Kosmaju (iz pravca Beograda). Savršeno mesto za vašu oazu mira, bilo da planirate zidanu kuću ili modernu montažnu vikendicu. Glavne prednosti: Pravilan oblik: Plac je pravilnog....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 37.500 €, 507,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac-građevinska parcela u Sokobanji, površine 507m2 idealna za gradnju stambenog objekta. Nalazi se na veoma atraktivnom mestu, pravougaonog oblika, dimenzija približno 25x20 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi građevinska parcela, postoji....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 41.600 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealno mesto za porodičan život i pametnu investiciju-Placevi sa pogledom na Kosmaj Na samo sat vremena vožnje od Beograda prodaju se placevi po ceni od 3200 eur/ar a besplatno dobijate: -jutra uz tišinu prirode -čist vazduh -pogled na Kosmaj -Sigurno i zdravo okruženje za decu -Blizinu....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 48.400 € na 37.260 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 37.260 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 48.400 €
29.04.2026 - 37.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se ćetiri građevinske parcele za porodično stanovanje u MZ Mali Radanovac, udaljene 2,8 km od centra grada, između Kireške i Severne ulice. Veličine placeva su: 959 m², 1075 m², 1106 m² i 1242 m². Placevi su prazni, bez priključaka. CB nekretnine, Subotica Agencija je upisana....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.200 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2024.,

www.heroldo.com

Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju određenih kultura. 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Plac, AVALA, 37.000 €, 4360,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2023.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Parcani, centar, plac 4360 m2, mogucnost prikljucenja struje i gradskog vodovoda, blizu autobuskog prevoza i prodavnice, dozvoljena gradnja. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 37.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Vrdnik-Odličan plac za gradnju 1200 m2 na veoma lepoj poziciji. Plac se nalazi na pedesetak metara od asfalta. Put do paca je obeležen i regulisan kroz katastar. Gradska voda i struja su na 60 m2 od placa. Plac je uvučen i vlasnik susednog reguliše put do istog. Izgrađenost 10%, dozvoljeno:....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 37.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 46 ari sa nedovršenom kućom od 70m² u sivoj fazi, na mirnoj lokaciji u mestu Koševac, u ulici Labudova. Plac je građevinsko zemljište, ograđen, sa blagim nagibom, pun svetlosti tokom celog dana i okružen netaknutom prirodom. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan plac u Barajevo, kod jezera. Kontakt: Radomir 063/804-1184 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 4537,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. .

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 37.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na početku Čerevića veličine 1603m2. Ispred placa su prošli gradska voda i struja, nalazi se u građevinskom području. Plac sa pogledom na Dunav. Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066....

 
 
 
  Plac, RALJA, 37.000 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104581, uknjizen. Dve parcele suma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 37.000 €, 184,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Ćelijama, opština Mionica. Plac površine 20 ari, u netaknutoj prirodi, pod nagibom, ograđen. Kuća na tri etaže, ukupne korisne površine 184 m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi soba, kuhinja, kupatilo, ostava,....

 
 
 
  Plac, GORNJA TOPONICA, 37.000 €, 1657,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju u Gornjoj Toponici, 1657 m2. Plac se nalazi u blizini restorana Hollywood i pravougaonog je oblika. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka na vodovod i struju, dok je kanalizacija u celom kraju organizovana po sistemu septičkih jama. Na ravnom je terenu....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 37.000 €, 5337,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 susedne parcele, ukupne površine 5337 m2, od kojih jedna ima površinu od 3237 m2 a druga površinu od 2100 m2, na Beloj Zemlji, na potesu Dogandžići, pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi bandera strujnog niskonaponskog voda, a gradski vodovod je prošao pored asfaltnog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 37.000 €, 708,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište, koji čine dve parcele ukupne površine 708 m2 i čine idealnu pravougaonu celinu za izgradnju objekta sa pogledom prema školi, vrtiću, odnosno nesmetano prema gradu i južnoj strani. Parcele izlaze na planiranu ulicu i dozvoljna....

 
 
 
  Plac, IRIG, 37.000 €, 1200,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.indomio.rs

Vrdnik-Odličan plac za gradnju 1200 m2 na veoma lepoj poziciji. Plac se nalazi na pedesetak metara od asfalta. Put do paca je obeležen i regulisan kroz katastar. Dimenzije Placa su 30x40 metara Gradska voda i struja su na 20 m od placa. Prema UTU max. zauzetost površine je gradnju....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 37.000 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104581, uknjižen. Dve parcele šuma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Farma, SUBOTICA, 37.000 €, 180,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo salaš u Maloj Bosni - 11 km od centra Subotice ili menjamo za odgovarajući manji stan. Površina salaša je 5500 m2, ograđen, objekti su 180 m2 i pogodni su za stanovanje - bez ulaganja (trofazna struja, voda, kupatilo). Na salašu je posađeno 80 stabala lešnika - 9 godina.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 37.000 €, 1657,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €, 7391,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 37.000 €, 183,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Čonoplji. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i tavanskog prostora. Kuća je trenutno u sivoj fazi gradnje, konstrukcijski završena ( nazidana), postavljen je krov. Kuća zahteva dodatne radove do useljenja, kompletno unutrašnji radovi. Plac je pravilnog....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 37.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjižen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do ulice od 21m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 1053,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 12000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 120 ari. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 25400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište u Barajevu, obrađeno, bez useva. U komadu deo parcele se vodi kao njiva 4. klase, a drugi deo šuma 3. klase. Do parcele se dolazi zemljanim putem, između 300m-600m do asfalta. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća.....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 37.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 29206, struja, kanalizacija, uknjizen, njiva. Plac se nalazi na 350m od centra Sremcice. Gradjevinsko zemljiste sa frontom do ulice od 21m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 37.000 €, 234,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je nezavršena, nalazi se u blizini okretnice autobusa u Popoviću. U kući su sprovedene instalacije. Nema priključke za vodu i struju, ali su na ivici placa. U toku je uknjižba. Prostorije: PR - ulazno predsoblje, dnevno-kuhinjsko-trpezarijski prostor, kupatilo; I - spavaće sobe,....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 41.680 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Tačna površina ove parcele je 20,84 ari. Parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U zavisnosti....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 36.800 €, 6532,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma povoljno poljoprivredno zemljište u Zoni Nacionalnog parka. Zemljište je stara privatna svojina i nikada nije bilo u društvenoj svojini. Postoji mogučnost gradnje objekata u svojtvu poljoprivrede ili turizma, -bungalovi i sl. Odlično za izolaciju od svakodnevnih gužvi....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 36.800 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinska parcela 51 ar u KremnimaProdaje se građevinska parcela površine 51 ar u Kremnima, okružena netaknutom prirodom i prelepim pogledom na okolne planine. Idealna za izgradnju vikendice, kuće ili turističkog objekta, ali i kao odlična investicija.- Lokacija: Kremna-....

 
 
 
  Plac, MEĐULUŽJE, 41.706 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P477 Plac površine 69,51 ari idealan za izgradnju vikendice. Udaljen je 8 km od centra Kosmaja i nalazi se u divnom prirodnom okruženju. Ima struju, bunar i asfaltni prilaz. Beograd je udaljen sat vremena vožnje. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: 063/70-30-538....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 36.750 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac u nepsrednoj blizini Sopota u Ropočevu Plac se nalazi na samo 1.5km od centra Sopota Površina placa je 21 ar Kategorsan je kao građevinski plac Kompletna infrastruktura je dostupna u neposrednoj blizini placa - struja, voda, gas, optika....

 
 
 
  Plac, OVČA, 36.750 €, 550,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 36.750 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 36.700 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi građevinski plac ukupne površine 5,50 ari u naselju Borča potes Ovčanski put. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 37.500 €, 7500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 398)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>