• GoHome Professional
barem 190 m2 do 36000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 190 m2 do 36000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 190 m2 do 36000 eura pogodan

  • Za upit "barem 190 m2 do 36000 eura pogodan" pronađeno 247 nekretnina - prosečna cena 18 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 34000 eura (malo jeftiniji)
    • 37000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 35.000 €, 700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u širem centru grada površine 6.64 ara, na veoma lepoj i traženoj lokaciji, u blizni parka, škole, prodavnica i svih važnih sadržaja, što ga ćini idealnim za porodičan život ali kao i za sigurnu investiciju. Plac je pogodan za izgradnju porodićne kuće, a vlasnik poseduje....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 190 m2 do 36000 eura pogodan'
35.000 €
35.000 €
35.000 €
 
-14%

Promena cene sa 42.000 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PADINSKA SKELA, 36.000 €, 400,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 42.000 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliluli. Plac je gradsko građevinsko zemljište, površine 4ara. Nalazi se u mirnijem delu Palilule, pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 36.100 €, 4321,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u opštini Merošina, u neposrednoj blizini međunarodnog puta E80. Plac je površine 4321m2 a zbog svoje pozicije, u neposrednoj blizini međunarodnog puta, predstavlja pogodan prostor za razne vrste delatosti proizvodnja, skladista, ugostiteljstvo i sl. Plac se u katastru....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 34.000 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u selo Mladenovcu, na samo 1,5 km od centra gada Mladenovca. Građeviska dozvola je istekla ali je izvađena i urađen je projekat za kuću na predmetnom placu. Širina placa je oko 23m a dužina 55m. Pogodan je za izgradnju kuće, vikendice i poslovnih objekata. Takođe njegova....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 36.500 €, 1151,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poljoprivredno zemljište (plac) površine 11,51a na putu Užice – Jelova gora. Nalazi se na Buaru, 4 km od Užica.Voda i struja su na placu, ulaz sa asfaltnog puta.Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta, proizvodne hale i slično. .

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.500 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište pod mladom bagremovom šumom. Šuma se može iskopati, nakon čega ostaje organsko zemljište pogodno za dalju obradu. Postoji potvrda Katastra da je parcela klasifikovana kao njiva, a ne kao šuma. Karakteristike parcele: Površina: 65 ari Južna strana....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.000 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma lep plac od 37,4 ara, koji na sredni ima sopstveno jezero sa pijaćom vodom i ribicama. Voda je bistra i čista. Jezero ne presušuje, pa je plac pogodan i za zemljoradnju; sađenje svih kultura; uživanje u prirodi pod otvorenim nebom. Plac okružen....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 32.000 €, 2325,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Begeču Lep Građevinski Plac 2325 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pogodan za više namena, dimenzija 11 x 200 metara.sva neophodna infrastruktura se nalazi pored Placa.Plac izlazi na Asfaltni put Ističemo blizinu *Brašine Čarde* ,*Jame*,Dunavskog šetališta kao i Gradskog....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 32.000 €, 12100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su dva spojena placa 12087 м2, uknjižena: - 4844m2-Građevinsko zemljište, porodično stambena gradnja. Pogodno za izgradnju vikendica, montažnih kuća za izdavanje. Cena 17.000,00 evra - 7243m2- Šumsko zemljište, cena 15.000,00 evra Placevi se mogu prodavati i odvojeno. Lokacija:....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi unutar naselja, sakriven od buke magistralnog puta.Put, struja voda. Pogodan za vikendicu i za poljoprivredu. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 32.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1136m Velika Remeta u šumi za vikendicu Lokacija: Velika Remeta (Srbija, Irig) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1136m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja Tekst oglasa EKSKLUZIVAN UGOVOR. Oglasavamo prodaju , gradjevinski plac 1136m....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 36.750 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Plac, OVČA, 36.750 €, 550,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 31.276 €, 2234,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na interesantnoj lokaciji građevinsko zemljište , pravougaonog oblika, površine 2234 m2 u Prijepolju, potes Polje, Kaldrma, ul.Ljubiše Miodragovića. Nalazi se uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja odnosno u neposrednoj blizini Pljevaljske petlje. Ima prilaz....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 31.200 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91670, struja, uknjizen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,.) Izvadjena informacija o lokaciji U blizini autobuka stanica 500m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 31.200 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 91670, struja, uknjižen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,.) Izvadjena informacija o lokacijiU blizini autobuka stanica 500m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 31.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac u Ovči od 8 ari.Odličan plac u naseljenom delu, pogodan za investiciju kao i za izgradnju. Veoma dobro povezan sa gradom. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42570. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 31.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru pogodan za izgradnju vikendice. Plac je do vode i poseduje svoju plažu u dužini od 16 m. O asfaltnog puta je udaljen oko 400 m i do njega se stiže čvrsto tamponiranim putem. .

 
 
 
  Plac, BAČKA PALANKA, 30.900 €, 12975,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo zemljište u građevinskom području, u potezu Krčevine u Viziću. Nekretnina u vikend zoni, pogodno za izgradnju. Zemljušte se prostire uz glavni put, postoji mogućnost priključenja na struju, vodu i gas. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 30.200 €, 7547,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 75 ari, pravilnog oblika i sa odličnim prilaznim putem. Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju koja je u potpunosti pod stablima oraha. Zahvaljujući ravnom terenu i dobroj pristupačnosti, zemljište je pogodno za različite namene....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA PLACA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ Na prodaju plac na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Vrnjačkoj Banji – naselje Raj. Idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog objekta za izdavanje. Plac se nalazi u mirnom i uređenom delu, okružen....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 30.000 €, 710,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac na prelepom mestu u naselju Šakotinac u Beočinu, na obroncima Fruške gore gde je uvek svež vazduh i priroda neopisivo lepa, udaljen je svega dvadesetak minuta od Novog Sada, a kada bude završen novi most do placa ce se stizati i brže. Pogodan je kako za vikendicu tako i za porodično....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela predstavlja izuzetno kvalitetno poljoprivredno zemljište, ravne konfiguracije, pogodno za intenzivnu poljoprivrednu proizvodnju. Na parceli su zasađene....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 30.000 €, 2900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela ukupne površine 28,13 ari sa prelepim pogledom na Dunav od kog je udaljen oko 1.5 km. Do placa je dovedena struja kao i asfaltni put. Okružen zelenilom. Pogodan za vikendicu ili za domaćinstvo. Uknjižen. Agent Ljuba 060/559-3691 Agencijska provizija 750eura Broj....

 
 
 
  Plac, Kopaonik, 30.000 €, 408,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Kopaoniku površine 408 m2. Plac se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u vikend naselju sa pogledom na Goliju, Ibarsku dolinu Plac je površine 408 m2, pogodan za izgradnju apartmanskog objekta ili vikend kuće. U blizini placa nalazi se stanica gondole....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €, 7391,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. .

 
 
 
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 1919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika, pogodan za razne namene. U okolini su kuće i plastenici. Mogućnost dogovora oko konačne cene. .

 
 
 
  Plac, MEDOŠEVAC, 29.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci za struju i vodu. Zbog blizine aerodroma i auto puta, pogodan je za skladišta, parkirališta za kamione ili slične objekte. Uknjižen je,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, IRIG, 28.000 €, 1136,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinski plac površine 1136m2 u Velikoj Remeti. Plac se nalazi u šumi, pogodan za vikendicu. Dozvoljena gradnja glavnog objekta( kuća za odmor, ugostiteljski objekat samo za smeštaj) bruto površine 150m2, spratnosti P+Pk i pomoćnog objekta bruto površine 20m2. Asfaltni....