• GoHome Professional
barem 180 m2 do 374 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • barem 180 m2 do 374 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 374 eura/m2

  • Za upit "barem 180 m2 do 374 eura/m2" pronađeno 13 979 nekretnina - prosečna cena 78 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 355 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 392 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 53.000 €, 169,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u lepom delu Srbobrana sa puno zelenila. Kuća je zidana od cigle, suva, sa sunčane strane ulice, a preko puta se nalazi mala šumica - parkić, idealno za ljude koji vole prirodu. Kuća ima dve spavaće sobe, veću dnevnu sobu koja je spojena sa kuhinjom, ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 100.000 €, 319,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća u naselju Palić .U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom i ima izlaz na terasu,kupatilo sa tuš kabinom i jedna spavaća soba.Na spratu se nalaze 4 sobe i kupatilo.Postoji i tavanski prostor gde bi mogla da se smesti....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 100.940 €, 322,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika porodična kuća od 321 m2 u užem centru Bečeja. Pogodna za stanovanje ili poslovanje - tiha delatnost. Sastoji se od prizemlja i sprata, odnosno od jednog 4,0 stana i jednog 2,0 stana, a što se može i promeniti. Pored stambenog prostora, kuća poseduje i garažu. Kvalitetno građena....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 63.000 €, 201,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravilnog je pravougaonog oblika, ograđen sa svih strana. Ulaz je direktno sa asvaltirane ulice. Priključci za vodu, struju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 351,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na putu ka Matejevcu. Nalazi se na placu od 369m2. Površina kuće je 351m2 bruto (neto 284m2). Sam objekat se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju je smešten jednosoban stan (predsoblje, kupatilo, dnevna soba i kuhinja sa trpezarijom) i garaža.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 257.500 €, 822,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljno poslovni objekat za moderan koncept poslovanja u izgradnji uknjižen 822 m2, plac 843 m2+414 m2+++ ,Agencijska oznaka nekretnine 8091781, Novi Sad, Klisa-u blizini Industrijske zone, oglašavamo prodaju po izuzetno povoljnoj ceni poslovni objekat za moderan koncept....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 72.000 €, 230,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se sprat i potkrovlje kuće u bockama sa prelepim pogledom na Novi Sad. Kuća je podeljena po horizontali na dva stana i svaki stan ima i svoj deo placa i zaseban ulaz. Stan koji se prodaje je uknjižen na 230m2 kao zasebna stambena jedinica i u sirovom stanju je.. Za detaljnije....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 240,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više spavaćih soba kao i tri kupatila. Grejanje -kotao na čvrsto gorivo .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 250.000 €, 800,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Donjoj Vrežini, površine 8ari. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodan je za gradnju stambenog objekta. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 800,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

SKICE- VITE RADOVICA MELJAK KUCA 800M2 PEDJA PRODAJA-Visenamenski poslovno stambeni kompleks pogodan za sve delatnosti , trenutno je funkcionisao kao proizvodni pogon. Dosta jaka snaga struje za manje proizvodnje. Deo objekta je u sivoj fazi. Objekat pogodan za vise delatnosti: proizvodni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 78.000 €, 250,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2024.,

www.heroldo.com

Veliki stambeno poslovni objekat se nalazi u samom centru Rekovca u glavnoj ulici. Kompletna celina se sastoji iz prizemnog dela sa vise soba i poslovnih prostorija, sa kupatilom. Mogu se prostorije zbog zasebnog i nezavisnog ulaza lako pretvoriti za apartmane za izdavanje. U gornjem....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 159.000 €, 510,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Novi Slankamen, 200 metara od centra prema Starom Slankamenu, nedaleko od Dunava - Plac preko 30 ari (tri vezane KP,) sa ogradom i kapijama, okućnica 10 ari - Stambeno poslovni objekat, zidana kuća 4 etaže ozakonjeno 510 m2 (Ps+Pr+1+Ptk); 4 stambene jedinice - Pomoćni objekti - Asfalt....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 273,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dva objekta u selu Uzići, u neposrednoj blizini magistralnog puta Požega -Užice. Stambeni objekat je kuća, spratnosti suteren+prizemlje+potkrovlje, a poslovni objekat je hala(dimenzija 8mx 8.5m) sa pomoćnim prostorijama(magacini i dr). Sve je smešteno na placu površine 923....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 gaeaže. -Infrastruktura do placa -vredi pogledati.. 065/3858-888 Dančo .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBANOVCI, 470.000 €, 1510,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen i odmah useljiv poslovno-proizvodni prostor na 19 ari placa. Plac je ograđen i ima kamionski prilaz. Poslovno-izložbeni prostor je objekat od 420 m2 na tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje. Proizvodni prostor čine tri hale površine 1090 m2, koje su klimatizovane, sa ugrađenom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 450,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš pored šume na Makovoj Sedmici, blizu asfaltiranog puta. Površina zemljišta sa salašem iznosi 16.022 m². Kuća je građena od mešanog materijala i ima 99 m². Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, dve sobe i zatvorene terase. Kuća je renovirana pre nekoliko....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 290,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća poseduje podrum, prizemlje i sprat. Jedna strana je lepljena za drugu kuću. Grejanje je kotao na gas i čvrsta goriva. Gradska voda, sengrup, podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena. 6 spavaćih soba, 2 terase, 2 kupatila. Kuća je napravljena 2005 godine i objekat je upisan....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju prizemna kuća u blizini čonopljanskog puta. - Površina kuće je 195 m2, a placa 4883 m2. - Kuća poseduje hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak, kupatilo i dve spavaće sobe. U produžetku kuće se nalazi letnja kuhinja sa izlaskom na terasu, kao i garaža.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 90.000 €, 234,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na tri etaže u selu Babe, opština Sopot. Nalazi se na 4 km od centra Sopota, 14 km od vrha Kosmaja i na 45 km od centra Beograda. Autobuska stanica za Sopot i Beograd je u blizini. Plac je širok oko 11 m i dugačak 100 m, postoji blaga nizbrdica. Kuća zahteva renoviranje. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 650,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana kuća kao stambena zgrada sa vise jedinica, površine 650 m² na odličnoj lokaciji u naselju Šušica, na placu od 3,5 ara. Kuća je odlicna investicija jer se moze podeliti u vise zasebnih jedinica jer se sastoji od dva sprata , potkrovlja , prizemlja i tri terase.....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 250.000 €, 650,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 100.000 €, 260,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Batočini.Sastoji se od prizemlja i sprata, pogodna za život dve porodice.Prizemlje kuće sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje ,hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila i lokala u površini od 25 m2, dok su na spratu dve spavaće sobe, dnevni boravak , kuhinja, hodnik....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 351,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u blizini naselja Čalije. Kuća je ukupne površine 351m2, P+1+Pk m2, sa velikim dvorištem, garažom u okviru kuće, i pomoćnim objektom iza kuće. Kuća je novije kvalitetne gradnje, iznutra je moderno uređena i....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 70.000 €, 182,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Surduka, na placu od 57 a. Kuća je uknjižena na 182 m2. Za potpunu adaptaciju ili rušenje. Plac je u građevinskom području, širine 16 m. Plac ima izlaz na dve ulice (glavni put Stari Banovci - Slankamen). Kuća ima gradsku vodu, struja je odjavljena. Pored....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 62.000 €, 200,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

U Ravnom Selu ekskluzivno prodajemo seosko domaćinstvo koje se sastoji od kuće na placu površine 500 m², sa dodatnom baštom od 371 m², što čini ukupnu površinu od 871 m². Kuća je tipična "švapska" seoska kuća u dobrom stanju, dodatno renovirana i spremna za useljenje. Dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 250,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, AMERIĆ, 75.000 €, 242,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K710 Na prodaju prostrana kuća u selu Amerić, nedaleko od Mladenovca i Kosmaja. Ova sjajna kuća izgrađena 2015. godine, predstavlja savršenu priliku za one koji žele uživati u miru i prirodi, a pritom biti blizu grada. Kuća se prostire na 242 m² i nalazi se na ravnom placu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 820.000 €, 2649,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac, gradsko gradjevinsko zemljište površine 2649m2 blizu nove lokacije za autobusku stanicu. Plac se nalazi na glavnom putu, na Bulevaru Nikole Tesle - front placa do asfalta 30m. Vlasništvo 1/1, privatna svojina. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija se javite....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 85.000 € na 65.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 210,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
18.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Makovoj Sedmici u Graničarskoj ulici na placu površine 828 m². Kuća je građena od čvrstog materijala, ima 210 m² bruto površine. Kuća je u fazi renoviranja. Sastoji se od stepeništa, kuhinje zajedno sa trpezarijom i dnevnom sobom, WC-a, kupatila....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 100.740 €, 326,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina za ljubitelje ribolova i prirode. Sve je na prirodnom nivou, solarna struja, prirodni bunar, voćnjak. Tisa na dohvat ruke..prava oaza! .

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, u centru Rumenke. Za više informacija zovite agenciju. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 280.000 €, 907,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju magacinsko-poslovno prostor na Bubnju, 907 m2,na 21 ari placa. Objekat se sastoji od prizemnog dela koji čini magacinski prostor podeljen u tri prostorije koje se mogu povezati u kompaktnu celinu i sprata koji čini veliki magacin sa prilazom za dostavu robe viljuškarem....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 185.000 €, 600,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena u dva nivoa površine 240m2.U prizemlju se nalazi dnevni boravak koji ima izlaz na terasu,kuhinja,ostava,trpezarija,spavaća soba,garderober i kupatilo.U potkrovlju se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.Na podovima se nalazi parket,laminat i keramičke pločice.Vodovod....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 406,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.agencijapragma.com

Crni šor – Kuća sa dve stambene jedinice (troiposobna i dvosobna) površine 103m2 i 123m2, sa pomoćnim zgradama ukupne površine 180m2. Parcela je površine 21,5 ara dimenzija 27m x 80m. Pogodno za privredne delatnosti ili stanogradnju. Trofazna struja, plin, CG na čvrsto gorivo, kanaliacija.....