• GoHome Professional
barem 180 m2 do 342 eura/m2 pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 342 eura/m2 pala cena najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 342 eura/m2 pala cena najnovije

  • Za upit "barem 180 m2 do 342 eura/m2 pala cena najnovije" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 103 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3500 eura
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • pogodan
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 222m² · 60.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 342 eura/m2 pala cena najnovije'
50.000 €
50.000 €
50.000 €
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 40.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 204,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 51.000 €
06.08.2025 - 46.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bašaid - petosobna kuća površine 204m2 (60m2 noviji deo kuće od čvrstod materijala + 144m2 stariji deo od mešovitog materijala) na placu površine 15,24 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo + wc, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 125.000 €, 700,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 133.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara- Mali Mokri Lug- građevinsko zemljište Prodaje se plac od 7 ari na odličnoj lokaciji u Malom Mokrom Lugu, ulica Rade Kondića. Površina: 700 m2 Status: Građevinsko zemljište, uknjiženo, urađena konverzija. Gradnja: Dozvoljena gradnja (Su+Pr+1+Pk), indeks zauzetosti 35%. Infrastruktura:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 145.000 €, 1018,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se građevinski plac u zoni porodične gradnje, površine 10,18 ari. Plac je ravan i pravougaonog oblika sa izlazom na asfaltni put. Ima izlaz na dve ulice. Struja i voda do placa. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, a u blizini glavnih saobraćajnica. Prema informaciji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 145.000 €, 1100,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 185.000 €, 2000,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 250.000 €
26.04.2026 - 230.000 €
01.05.2026 - 200.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 19,650 ari placa, na lepoj lokaciji. Građevinsko zemljište, blizina puta, struje, voda je uvedena, cena ultra povoljna. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 380.000 € na 320.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRNJAČA, 320.000 €, 6000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 380.000 €
15.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124915, uknjizen, plac. Predvidjena komercijalna gradnja , zauzece 50℅, maximalno 2600m2 u osnovi , visina objekta do venca 9m , 12,5m u slemenu , p+2 maximalno 7800m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Resnik, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 71.200 €
15.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Savršena lokacija za miran život. Na 15min. od centra grada. Odlična investicija, retko u ponudi. Plac se prodaje kao celina. Za svaku preporuku UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SUBOTICA, 85.000 €, 3162,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 100.000 €
15.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela od 3162m2 sa stambenim objektom za kompletnu adaptaciju ili rušenje. Parcela se nalazi na glavnom Palićkom putu prema izlasku na auto-put. Pogodno za investitore. .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 77.000 € na 65.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BRESTOVIK, 65.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljiste,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuca od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuce i veliki tavanski prostor povrsine prizemnog....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 77.000 € na 58.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, IVANČA, 58.000 €, 3300,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 91.000 €
28.01.2026 - 85.000 €
27.02.2026 - 77.000 €
15.05.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjižen. U mirnom delu Brestovika plac pod voćnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno zemljište,pogodno za uzgajanje raznih kultura. Kuća od 70+m2 koja poseduje podrum,prizemni deo kuće i veliki tavanski prostor površine prizemnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 1236,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 25.000 €
17.04.2026 - 23.000 €
26.04.2026 - 22.000 €
10.05.2026 - 21.000 €
15.05.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Maloj Moštanici, od 12,36 ari, sa započetom gradnjom . Objekat pod pločom je polusuteren od 30m2, a projekat i temelj su urađeni za SU+PR+PTK, ukupne površine 115,50m2. Za gradnju su izdati lokacijaki uslovi, tako da nema prepreka za izgradnju. Zbog svega toga je....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>