• GoHome Professional
barem 180 m2 do 342 eura/m2 što manji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 342 eura/m2 što manji podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 342 eura/m2 što manji podrum

  • Za upit "barem 180 m2 do 342 eura/m2 što manji podrum" pronađeno 148 nekretnina - prosečna cena 258 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 28000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • luksuzan
    • klima
    • useljiv
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TOPOLA, 70.000 €, 250,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 250m2 na ulasku u Topolu. Kuća je prostrana i sastoji se od prizemlja i sprata. Struktura prizemlja: veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, wc, podrum, ostava i još jedna prostorija predviđena za letnju kuhinju. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 53.000 €, 165,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-Senaja,1km od naplate rampe Mladenovac i autobuskog stajališta, plac kaskadnog oblika sa predivnim pogledom, kuća neobičnog arhitektonskog oblika, 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, kotlarnica, podrum.Bunar na placu.Stanovi zahtevaju renoviranje.Uknjiženo.Agencijska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 342 eura/m2 što manji podrum'
95.000 €
70.000 €
37.100 €
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 176,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16426 Kuća 176m2 na odličnoj lokaciji 300m udaljena od centra Šida.Kuća je starija sa novogradjenim pomoćnim objektima koji su uknjiženi.Plac je na jednoj parceli, vlasnik 1/1. Pomoćni objekti su čardak dužine 17m i visine 6 m, natkrivene dve velike šupe, pušnica....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salaš sa zemljom na Šupljaku, blizu asfalta, u mirnom delu, na placu od 1169 m², kao i 5951 m² obradivog zemljišta. Stambeni objekat ima 185 m², građen je od opeke i sastoji se od dva posebna ulaza sa hodnicima, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, ostave,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 69.000 €, 187,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.gsigma.rs

Salonska dvojna kuća sa dva stana naselje Mala Amerika. Kuća se sastoji od dvoiposobnog stana okvirne kvadrature 90m2 - kuhinja sa trpezarijom + ostava, iz dnevnog boravka se ide u dve sobe od ulice, i kupatilo. Na podovima parket i drvena stolarija. Centralno grejanje na gas. U produžetku....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 193,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Hajdukovo u asfaltiranoj i mirnoj ulici, blizu jezera na placu od 1919m2. Kuća je od mešanog materijala, ima 193m2 u bruto površini. Sastoji se od terase, hodnika, ostave, kupatila i tri sobe. Pored objekta je ostava za voće, garaža i podrum.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju velika kuća u Staparu ima 194 m2 i poseduje 4 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , špajz, hodnik, zatvorena terasa, ima podrum letnju kuhinju sa magacinom. U prednjem dvorištu se nalazi garaža i mali objekat ( nekada je bila prodavnica). A u drugom dvorištu ekonomski....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 48.000 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dve kuće ukupne površine 198m2 na 5,97 ari placa koje se nalaze u Jasici. Prva kuća ima ukupno 88m2 i potpuno je sređena i opremljena sa novim nameštajem. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarije, spavaće sobe, ostave i kupatila. Druga....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 71.000 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kvalitetnu porodičnu kucu na 25min od Novog Sada. Kuca je spratna ,poseduje podrum, kvalitetna gradnja... Plac je velik, 1.738m2 i izlazi na dve ulice . Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, PIROT, 71.500 €, 200,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom urednom placu od 850 m2, koji izlazi na dve strane. Ponuda obuhvata dve samostalne stambene jedinice, garažu i još pomoćnih prostorija. Glavna kuća se....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 200,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciju u Šidu. 300m od centra. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine 86m2 upisani u katastar i moguće im je promeniti namenu. Centralno grejanje na....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, JASENICA, 51.500 €, 205,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog auto puta Vožd Karađorđe, kao i magistralnog puta Topola - Rača, u blizini Natalinaca. Domaćinstvo je nedaleko od seoske škole i igrališta,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 50.000 €, 214,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! Velika Plana, ul. 1. maja Cena: 50.000 € Na samo ~90 km od Beograda, u urbanom delu Velike Plane, nudimo vam kuću sa velikim potencijalom za život ili investiciju! ✨ Osnovne informacije: ▪️ 214 m² ukupne površine ▪️ Terasa 10 m² ▪️ Dve etaže....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 215,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Ljukovu,opština Inđija stambene kvadrature 215 kvadrata.Vlasnik kuće 1/1 Plac sa kućom i baštom je 16ari Kuća u prizemlju ima spavaću sobu,hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo U sobi i dnevnoj sobi je parket Ispod spavaće sobe je podrum sa spajzom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 31.000 €, 217,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima 2400m2 od toga bašta 1000m2. Kuća je od mešanog materijala, u dobrom stanju, ima 4 sobe, kuhinju, trpezariju, dva kupatila, magacinski prostor,....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 44.000 €, 220,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca povrsine 220m2, velika ajnfort kapija, podrum, pomocna prostorija 20m2, stala 33m2 sa plafonom visine 3,5m (pogodna za konje i goveda), cardak, mala supa. Potrebno renoviranje objekata. Povrsina placa je 1160m2, front 16,5m×70m duzina placa. Plac je ogradjen. Vlasnistvo 1/1.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 83.000 €, 231,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Futogu u izvornom stanju, na prostranom placu od 647m². Svi priključci se nalaze do placa- gas i kanalizacija, trenutno postoji monofazna struja i voda na samom placu. Kuća ima podrum i tavanski prostor, ne poseduje kupatilo. - predviđena za renoviranje ili rušenje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 75.000 €, 240,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže , podrum , više spavaćih soba kao i tri kupatila. Grejanje -kotao na čvrsto gorivo 240 m 2 0 3 1 .

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 90.000 €, 240,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

RIPANJ Stanica Objekat iz 1946 godine za renoviranje, površina objekta 250 m2, plac 476 m2. Pozicija na glavnom putu pored glavne železničke stanice u Ripnju više nego dobra za privatnu delatnost. Cena nije fiksna Objekat ucrtan, poseduje podrum koji je sazidan, prizemlje i sprat....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna površina dvorišta kog čine tri placa je 544m2 . Kuća je u osnovi 121m2 ima zidani podrum u polusuterenu, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆA- JAZAK, JAZAK SELO , 90000 eur 242 m2, u osnovi 121m2 . Prizemlje, sprat , potkrovlje i pomoćne prostorije. Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 244,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jelašnici, 244 m2, na 457 m2 placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja koje sadrži dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, garažu i pomoćnu prostoriju ( budući vlasnik sebi može prilagoditi drugačiju funkciju postojećih prostorija), i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – petosobna kuća površine 250m2 na placu od 6,66 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, terasa, 2 kuhinje, 2 kupatila, tolaet, nema kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za stan. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra,površine 250m2 na parceli od 6,66 ara.Sastoji se od prizemlja i sprata.U prizemlju su tri sobe , kupatilo, toalet i kuhinja , na spratu su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, po podovima je parket i laminat,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ,250 metara kvadratnih,podkrovlje,donji deo 100 kvadrata isposobljen ,gornji deo 100 kvadrata samo grubi radovi,podrum ispod pola kuce 50 kvadrata,veliko dvoriste,basta supa svinjac,,vise info na broj 065/6795025 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – petosobna spratna kuća sa lokalom ukupne površine 200m2 + manja jednosobna kuća sa podrumom površine 60m2 + pomoćne prostorije na placu od 14,6 ara. Trofazna struja, grejanje pećima na čvrsta goriva, u spratnoj kući dva kupatila, u manjoj jedno kupatilo, manja kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....