• GoHome Professional
barem 180 m2 do 155 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 155 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 155 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 155 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 147 eura (malo jeftiniji)
    • 162 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 369.770 €, 180,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja koju Vam predstavljamo se nalazi na uvek traženoj lokaciji, u centru grada. Moderan dizajn stanova i visoki kvalitet gradnje su glavne odlike ovog stambeno-poslovnog objekta. U ponudi je dupleks stan ukupne površine 179,5 koji se nalazi u zgradi spratnosti P+4 sa liftom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 285.000 € na 260.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELI POTOK, 260.000 €, 180,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 285.000 €
05.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena 1/1 Kuća 180m2, osnove 90m2, na dva nivoa, VPR +1 na 10 ari placa za porodični život, sa svom infrastrukturom. VPR - ulazni hodnik, ogromna dnevna soba sa kuhnjskotrpezarijskim delom, jedna spavaća soba, kupatilo… Iz dnevne sobe se izlazi na prostranu terasu duž cele kuće....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću Pr+1 od 180m2 u Meljaku,na 4 ari placa ,nalazi se na odličnoj lokaciji,blizu restorana Srbija. Podrumski deo prilagođen za garažna mesta,prizemlje 2 lokala po 45 kvadrata,orijentisani na magistralu. Prvi sprat stambeni prostor od 90 kvadrata. Kuća....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 230.000 € na 162.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
03.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116376. Uknjiženo kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlična lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanački put (ulica prvog prioriteta) direktno se ulazi na službeni prilaz koji poseduje rampu, prostran za kamion i parkiranje automobila. Osim ovog kolskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 28 - Bulevar Arsenija Čarnojevića lokal, 188m2, PR/11, CG, lift, telefon, interfon, parking Prodaje se izuzetan lokal u prizemlju stambeno - poslovne zgrade ‚‚Televizorka'', na atraktivnoj lokaciji u Bloku 28 na Novom Beogradu. Odlikuje ga luksuzno i očuvano stanje,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 236.900 €, 180,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforna samostalna porodična kuća površine 180 m², smeštena na velikom placu od 879 ari u mirnom i zelenom delu Čardaka, kod Sremske Kamenice. Idealna je za porodičan život, spajajući udobnost, funkcionalnost i mir koji pruža prigradsko okruženje. Osnovne informacije....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 210.000 €, 180,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

KORIĆANI - 50m od Glavnog puta - u blizini Eureke Površina placa: 4.41a Površina kuće: 180m2 Pr + Sp1 Površina pomoćnog objekta: 40m2 Struktura kuće: Prizemlje (Pr): + hodnik + kupatilo + stepenište (za sprta) + 2x spavaća soba + dnevni boravak + kuhinja + trpezarija Sprat 1 (Sp1):....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.300 €, 180,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Temerinu Uknjiženu Porodičnu kuću na POGODNOJ LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 180,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.feniks.rs

Kuća salonskog tipa na Vračaru u mirnoj ulici.Sastoji se iz dva nivoa; prvi nivo : dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, terasa.Drugi nivo: tri spavaće kupatilo, sa visinom plafona 3,40.Kuća zahteva izvesna ulaganja. Sazonova.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 180 m2 (32307)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>