• GoHome Professional
barem 180 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 što manji

  • Za upit "barem 180 m2 što manji" pronađeno 31 789 nekretnina - prosečna cena 862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 56000 eura (prosečna cena)
    • do 67000 eura
    • do 561 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE U ZAKUP POSLOVNI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, U OSNOVI 100M2, NA DVE ETAŽE, UKUPNE POVRŠINE 200M2, KAO I PLAC OKO OBJEKTA POVRŠINE 100 M2. POSTOJI MOGUĆNOST ADAPTACIJE PO ZAHTEVIMA ZAKUPCA. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 648.000 €, 162,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.adventisrealestate.com

Premium poslovni prostor za Vaš biznis! Renoviranih 162m2. Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 53.000 €, 162,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaju se, zajedno sa kućama i pomoćnim objektima tri parcele u dolini Crnog Timoka ukupne površine 3242m2, na oko 300m od kuća. Boljevac, Rtanj, Jablanica.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 što manji'
80.000 €
267.000 €
426.800 €
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine garaznog mesta, novogradnja iz 2024.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 162,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u gradu! Nekretnina uvučena od gradske buke. Prelep plac sa dvorištem. Na samom placu dva objekta, od kojih je jedan sagrađen 2000. godine, opremljen PVC stolarijom, hrastovim parketom, odličnom keramikom. Korisna površina novijeg objekta iznosi 99m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 656.100 €, 162,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo vam prestižni LUX apartman tipa A na 3. spratu Nobel House Residences - savršen spoj elegancije, komfora i premium lokacije. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 299.000 €, 162,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi uknjižena, kvalitetno građena porodična kuća, smeštena u mirnom naselju koje pruža sve neophodne sadržaje za udoban i kvalitetan život. Kuća je spratnosti P+1 i funkcionalnog je rasporeda. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 533.380 €, 162,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Terasa Interfon Živojina Žujovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 437.400 €, 162,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetni dupleks stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Stan je površine 162m2 i nalazi se na sedmom poslednjem spratu. Po strukturi je petosoban i sastoji se iz dva nivoa. Na donjem nivou se nalazi predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 534.600 €, 162,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogućnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja. Fantastičan stan sa 4 spavaće sobe u prelepoj novoj zgradi sa mermernim ulazom. U izgradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 516.780 €, 162,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Uknjižen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogućnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja.Fantastičan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.indomio.rs

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Kuća građena za svoje potrebe. Kuća se sastoji od Prizemlja i Potkrovlja. Funkcioniše kao dva trosobna stana, tako da je atraktivna za višečlanu porodicu. Dvorište puno zelenila i cveća,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 518.400 €, 162,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo prelep lux penthaus na dva nivoa, u novoj stambeno-poslovnoj zgradi, smeštenoj u mirnoj i dobro pozicioniranoj ulici, u neposrednoj blizini Šumica, Dušanovca i Konjarnika. Sam kraj u kome se nalazi zgrada je potencijalno novi uređen moderni blok, namenjen za urbani život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 516.780 €, 162,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila, 2 terase, stolarija aluminijum/pvc, granitna keramika, toplotne pumpe, podno grejanje, mogucnost kupovine 2 parking mesta, novogradnja. Fantastican....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

5.0,162.04m2, terasa, CG, VII/VII, telefon, interfon. Petosoban dupleks u luksuznoj novogradnji, pozicija Dušanovačka pošta. Nova kvalitetna zgrada poznatih investitora. Sama zgrada je savremenog dizajna sa visokim nivoom energetske efikasnosti. Grejanje je centralno sa ugrađenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep dupleks, 5,0 od 162 m2 na 7 spratu u novogradnji (građevinska dozvola,upotrebna ,uknjizen, može kredit) u Šumicama. Blizina Ustaničke ulice i parka Šumice. Stan ima odvojeni kuhinjsko-trpezarijski deo koji sa velikim dnevnim boravkom čini jednu. Pored nje u istom nizu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 456.000 €, 162,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

6.0, 162m2(82+80), EG, III,IV/IV, tri lođe, telefon, parking. Uknjiženo 162m2 Lep, sređen stan blizu bulevara Kralja Aleksandra. Trostrano orijentisan sa prostranim dnevnim boravkom(60m2) i odvojenom kuhinjom. Parkin mesto se nalazi u dvorištu zgrade. Agent Mirjana 063/770-8837 Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101546, VII/VII, lift, uknjižen, novogradnja. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlično povezana sa centrom grada, a nadomak je glavnog čvora gradskog saobraćaja „Dušanovca“ koji spaja zapadni i južni deo grada, i sportskog centra Šumice. Stambeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 488.400 €, 162,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.indomio.rs

Višenamenski lokal od 162.80m2 u prizemlju u završenoj novogradnji. . Građevinska dozvola. Karakteristike: *visina plafona 4m. *poseduje mokri čvor kao i prostoriju za čajnu kuhinju. *mogućnost kupovine do 4 garažna mesta po ceni od 1300€/m2, površine 12.19m2. *Postoje 2 parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 486.000 €, 162,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1306 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju ekskluzivan penthaus na Zvezdari, ukupne površine 162 m², osmišljen....

 
 
 
  Kuća, GAKOVO, 30.500 €, 162,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po podu su laminati,pločice , izolacija kompletna, trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo. U dvoristu su pomocni objekti,ostave,čardak. Kuća,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 401.700 €, 162,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan penthouse u novoj zgradi. Retko u ponudi, stan je dvostrano orijentisan, na ulicu i dvorište sa pogledom na Frušku Goru. Odlična nova zgrada sa vrhunskom opremom. Nisu potrebna nikakva ulaganja, jer je sve prelepo uređeno i održavano. U donjem delu je ogroman dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 320.000 €, 162,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor, 162m²++|++ Poslovni prostor površine 162m², nalazi se na prvom spratu poslovnog objekta. Odlična lokacija na Futoškom putu, u neposrednoj blizini mnogih poslovnih objekata. Sastoji se od 5 kancelarija, 4 manje i 1 velike sale sa izlazom na terasu. Hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 800.000 €, 162,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća Zemun Ruska,6.0,EG,sama na placu,uknjiženo 95 m2,ostalo predato za ozakonjenje. Gornji Grad je danas miran deo Zemuna,sa atmosferom koja podseća na prošlost,ali i sa duhom zajedništva i tradicije. Idealno je mesto za one koji žele da pobegnu od urbane gužve i da upoznaju istoriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 518.400 €, 162,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi petosoban ekskluzivan stan, duplex, na sedmom spratu, površine 162.04m2, odličnog rasporeda, gde su prostranost i prirodna svetlost prioritet savremenog života. Sastoji se iz dva nivoa, u donjem je prostrani dnevni boravak koji izlazi direktno na terasu, kuhinjsko trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 687.500 €, 162,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Najprestižnija lokacija u gradu nudi luksuz na svetskom nivou! Cena: 687500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Bulevar Kralja Aleksandra Površina: 162,39m2 Struktura: petosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa - kuhinjom i - trpezarijom - četiri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 207.000 €, 162,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako tražite kuću za sebe i svoju porodicu onda je to ova nekretnina!!! Na prodaju uknjižena kuća kvadrature 162 m2 plus tavanski prostor od 81 m2 koji nije u iskazanoj kvadraturi, površina placa je 411m2 sa prelipim zelenilom i ostavljenim prostorom za letnjikovac. Kuća je u odličnom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

OZRENSKA 17 duplex prodaja DUPLEX Na prodaju prostran dupleks stan od 142 m² u novogradnji – idealan za porodicu! Prodaje se luksuzan dupleks stan površine 142 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade. Stan odlikuje odličan raspored prostorija, kvalitetna gradnja i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 28.000 €, 162,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U Staroj Moravici prodaje se prizemna porodična kuća površine 162 m² na prostranom placu od 1.108 m². Kuća se sastoji od tri sobe, prostrane trpezarije sa kuhinjom, kupatila sa tušem i ostave. Dvorište obuhvata nekoliko pomoćnih zgrada i dve garaže. Podovi su parket, tepih i pločice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 808.850 €, 162,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1179 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Prodajemo luksuzni stan u zoni starog Beograda u blizini trgovinskih, administrativnih....

 
 
 
  Stan, VINIK, 155.000 €, 162,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.indomio.rs

Kuća koja se sastoji od jednog komfornog dvosobnog stana, pomoćnih prostorija i poslovnog prostora pogodnog za različite namene. Nalazi se na izuzetnom mestu u Panteleju, u blizini poslednjeg kružnog toka na Somborskom bulevaru. Stan ima strukturu komfornog dvosobnog stana sa dve....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 275.400 € na 307.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 307.800 €, 162,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 275.400 €
19.04.2026 - 307.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Po našoj proceni jedan od najatraktivnijih stanova u gradu. Top lokacija 400m od strogog centra. Stan je jedini na četvrtoj povučenoj etaži. Dnevni deo čini jedinstven otvoreni prostor sa delom za dnevni boravak, trpezarijski deo i veliki kuhinjski prostor za ugaonu kuhinju. Duž celog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 405.000 €, 162,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta od 15.000e sa uračunatim PDV-om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - visina plafona je 2.60m....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 162,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su po strukturi Pr+Po, svaka kuća ima po jednu posebnu stambenu jedinicu u prizemnom delu i potkrovlju, tj. ukupno 4 posebne stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 236.900 €, 162,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNO PRAVO prodaje. Prodaje se porodična kuća sa dve identične odvojene stambene jedinice, u prizemlju i potkrovlju kuće. Stanovi imaju po 81m2 u osnovi, ukupno 162m2 korisne površine i imaju i dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom. Parcela je površine 551m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 315.000 €, 162,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno sređen i useljiv stan na početku Altine, sa predivnim pogledom i izuzetno velikom terasom. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dva kupatila, jednog toaleta, i dnevne sobe koja je iz dva dela, a prekoputa nje je formiran kuhinjski deo. Stan je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 195.700 €, 162,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam pravu porodičnu kuću u Veterniku. Na prodaju kuća od 162m2, uknjižena na vlasnika 1/1. Kuća je odlično pozicionirana na placu, plac maksimalno iskorišćen, puno zelenila, drveća, borova. Kuća zahteva minimalna ulaganja. Donji deo se sastoji od dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 125.000 €, 162,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Sa izuzetnim zadovoljstvom nudimo ovu fantastičnu kuću, sa pogledom na mirnu ulicu, u centru Pančevu, na 1,2 ara placa. Pruža savršenu udobnost za porodični život. Kuća, građena od kvalitetnih materijala, sa vrhunskim projektom, parketom, stepeništem,"sendvič zidovima", kvalitetnom,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 74.200 €, 162,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 299.000 €, 162,00 m2 cca 1850 €/m2