• GoHome Professional
barem 170 m2 opremljen useljiv do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 opremljen useljiv do 52000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 opremljen useljiv do 52000 eura

  • Za upit "barem 170 m2 opremljen useljiv do 52000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 50.700 €, 78,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, Bulevar cara Lazara. Odličan, veoma komforan, kompletno renoviran trosoban stan na 15. spratu zgrade sa liftom. Blizina škole, vrtića, Limanske pijace, Doma zdravlja, ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Ovaj svetao i prostran trosoban stan čine veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • opremljen useljiv do 52000 eura (243)
  • barem 170 m2 useljiv do 52000 eura (14)
  • barem 170 m2 opremljen do 52000 eura (40)
  • barem 170 m2 opremljen useljiv (186)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>