• GoHome Professional
barem 170 m2 opremljen do 55000 eura što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 opremljen do 55000 eura što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 opremljen do 55000 eura što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 170 m2 opremljen do 55000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 33,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja opremljen apartman, u neposrednoj blizini centra. Stan od 33.5m2 sa terasom, na 1. spratu, jednosobne strukture, studio apartman. Cena apartmana opremljenog i sa parkingom u zajednickom dvorištu 49.000 evra. Za sve informacije stojimo vam na raspolaganju. tel: +38160/636-78-20....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 51.500 €, 23,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Novog Sada prodaje se funkcionalan lokal kancelarijskog tipa površine 23 m². Smešten u suterenu, ovaj prostor pruža mirno i praktično okruženje za različite poslovne namene. Lokal je idealan za kancelariju, agenciju, knjigovodstvene usluge, IT....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • opremljen do 55000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana (38)
  • barem 170 m2 do 55000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana (290)
  • barem 170 m2 opremljen što jeftiniji zadnjih 14 dana (130)
  • barem 170 m2 opremljen do 55000 eura što jeftiniji (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.