• GoHome Professional
barem 170 m2 do 477 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 477 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 477 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 477 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 453 eura (malo jeftiniji)
    • 500 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 178.000 €, 170,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na ulazu u Beočin. Kuća je na dve etaže, nalazi se na placu od 5.82 ara, Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, ostave, toaleta i ima izlaz u garažu. Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo. Postoji i podrumska prostorija....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada od 170m2 na parceli površine 415m2. Donja etaža se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dok se na gornjoj etaži nalaze tri sobe, kupatilo i terasa. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7. 0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala kuće salonskog tipa u srcu Zemuna. Smeštena je na Magistratskom trgu, glavnoj pešačkoj zoni između Glavne ulice i Zemunskog keja. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 335.000 €, 170,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan poseduje 3 komforne spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa izlazom na dve terase, odvojeni kuhinjski i trpezarijski deo sa pripadajućom ostavom i dva mokra čvora. Ceo stan je pod lučnim, visoko kvalitetnim krovom koji neće imati nikakve kosine. Velux prozori imaju dvojnu funkciju....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 155.000 €, 170,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lepa kuća sa dva odvojena trosobna stana na placu od 24 ara. Lepo sređeno dvorište sa sadržajima za odmor i zabavu. Idealna kombinacija porodičnog života i investicije. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, centar - Risanska 5. 0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za prodaju petosoban stan u centru grada u zgradi iz 1956. godine, a dupleks stan je izgrađen 2003. godine. Pozicioniran je na petom spratu zgrade....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju sambeno - poslovni objekat koji se nalazi u samom centru grada u pešačkoj zoni. Grejanje CG - gas Klima Stolarija PVC.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 167 m2, starogradnja. Stan u dva nivoa na ekskluzivnoj lokaciji u pesackoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 170 m2 (33950)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>