• GoHome Professional
barem 170 m2 do 47000 eura ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 47000 eura ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 47000 eura ekskluzivan

  • Za upit "barem 170 m2 do 47000 eura ekskluzivan" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 58 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 44000 eura (malo jeftiniji)
    • 49000 eura (malo skuplji)
    • do 29 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOČIN, 39.999 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1350m Fruška gora Rakovac na vrhu brda za gradnju kuće Lokacija: Rakovac (Srbija, Beočin) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 1350m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa EKSKLUZIVNA PRODAJA Oglasavamo prodaju, Gradjevinski....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 49.900 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 553m Bukovac Kosovska ulica za gradnju kuće Lokacija: Bukovac (Srbija, Novi Sad) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 553m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja Oglasavamo prodaju, GRADJEVINSKI PLAC....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 47000 eura ekskluzivan'
32.000 €
32.000 €
13.500 €
 
-26%

Promena cene sa 20.000 € na 14.750 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŠABAC, 14.750 €, 5800,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 20.000 €
06.03.2026 - 14.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125920, uknjižen, deljiv, njiva. Odlična lokacija, jutro zemlje - poljoprivredno zemljište, na asfaltu, put Sr.Mitrovica - Ležimir, kod raskrsnice za Mandjelos. Parcela ima 57,55ari i obzirom na blizinu raskrsnice gde se već grade silosi, postoji infrastruktura za potencijalnu....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 14.750 €, 5800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125920, uknjizen, deljiv, njiva. Odlicna lokacija, jutro zemlje - poljoprivredno zemljiste, na asfaltu, put Sr.Mitrovica - Lezimir, kod raskrsnice za Mandjelos. Parcela ima 57,55ari i obzirom na blizinu raskrsnice gde se vec grade silosi, postoji infrastruktura za potencijalnu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.