• GoHome Professional
barem 170 m2 do 46000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 46000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 46000 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 46000 eura" pronađeno 5 489 nekretnina - prosečna cena 30 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • podrum
    • opremljen
    • pogodan
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SOPOT, 46.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104511, struja, uknjižen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.000 €, 154,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

4.juli - četvorosobna kuća površine 154m2, u dvorištu se nalazi još jedna kuća koja nije predmet prodaje, te postoji službenost prolaza, plac sa kolskim ulazom površine 2,5 ara, terasa, trofazna struja, plin, kanalizacija. Prednji deo kuće je od mešanog materijala, zadnji je od čvrstog.....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 46.000 €, 4599,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje struje Nije fiksna cena .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 46000 eura'
46.000 €
46.000 €
46.000 €
  Kuća, PRIJEPOLJE, 46.000 €, 240,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Na 6 km od Prijepolja u Velikoj Župi, potes Vinicka, udaljena oko 300 m od magistralnog puta E763, na mirnoj lokaciji, u prilici smo ponuditi na prodaju kuću površine 80 m2 u osnovi, spratnosti Su+Pr+Pk. Bruto površine 231 m2, korisne površine 195 m2 sa pripadajućom okućnicom odnosno....

 
 
 
  Plac, RALJA, 46.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104511, struja, uknjizen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 46.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128316. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 46.000 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113080, uknjizen, plac. Plac se nalazi izmedju Sremcice i Zeleznika. Deo se zove Krive njive. Zelena zona izlaz direktno na put glavni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 46.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128316. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Kosmaj | Prodaja · 1600m² · 46.000€.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 46.000 €, 1150,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja građevinskog zemljišta na obroncima Kosmaja. Lokacija: Rogača Pogled: Panoramski, nezatvoren Površina: 1.149 m² – 1.196 m² Infrastruktura: Struja Voda Gas Optika Sve navedeno nalazi se na glavnom putu. Pristup parcelama: Kupovinom placa dobija se 1/8 internog puta. Cena 4.000€/ar.....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Mića 063/633-683 PR/0 Put za Skadriče -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 50.000 € na 46.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PADINSKA SKELA, 46.000 €, 18600,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 40.000 €
26.01.2026 - 50.000 €
17.05.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište površine 18607m2 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 46.000 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113080, uknjižen, plac. Plac se nalazi između Sremcice i Zeleznika. Deo se zove Krive njive. Zelena zona izlaz direktno na put glavni. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 46.000 €, 175,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Vrbovnu,na placu od 16 ari,površina jedna je 75 m2 i druge 100 m2 sa garažom za auto,do placa asfalt,priključak gradske vode,ima i bunar sa hidroforom,udaljeno od bgd 32km,na jako lepom i mirnom mestu sa prelepim pogledom.Cena 46000e. Tel 0638730237 .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.900 €, 1700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinski plac, sa izvedenim priključkom za vodu. .. Plac je na ulazu u Stojnik, udaljen od glavnog puta 80m. Prilazni put je širine 5m Na glavnom putu su na raspolaganju priključci za struju, telefon, optički internet i gas Kontakt 063/811-8 8-89 Prikaži broj Plac, Beograd....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 45.764 €, 2700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u naselju Ovča ukupna površina 26.92 ara. cena 1.700 evra po aru.Uknjiženo. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 46.080 €, 2880,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Odličan plac površine 28,8 ari u građevinskom području, 3 km od centra Barajeva. Po informaciji o lokaciji dozvoljena izgradnja P+2+Pk (Ps), najviše do 4 nadzemne etaže. Od ulice udaljen 5m, struja, gas i voda dovedeni do placa.Tu je i autobuska stanica, a železnička stanica je udaljena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.500 €, 2617,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se parcela u građevinskom području od 26a 17m2 u opštini Sopot, KO Popović, pored asfaltnog puta u širini od 43m, sa strujom i vodom do parcele. Sopot, Popović.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Slanci – 3,5 ari građevinskog zemljišta sa pogledom Na prodaju uknjiženo građevinsko zemljište površine 350 m² u mirnom delu naselja Slanci. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice, na samo 11 km od centra Beograda. Površina: 3,5 ari (front prema ulici....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 400,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.367 €, 106200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo .

 
 
 
  Plac, AVALA, 45.000 €, 10992,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2019.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Tresnja, plac 10992 m2, mogucnost prikljucenja struje, asfalt, pogled na Avalu, blizu jezera na Tresnji i Manastira, zeleni pojas, vlasnistvo 1/1. .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir (Kaštel) – nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Ljubisava Jeremića, Beograd, Srbija ;....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 200m2 + pomoćne zgrade na placu površine 21,15 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija prošla kroz ulicu. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 45.000 €, 809,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

41894, 063 526 063 Milovan, Plac je na lepoj poziciji u Rumenci,u zoni porodičnog stanovanja. Širina fronta do ulice je 65m,što tvara mogućnost kvalitetne granje zbog konfornog pristupa objektima. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 45.000 €, 1631,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Artiljevo- Lep Trouglasti Plac 1631 m2 na Fruškoj gori Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Artiljevu Plac 1631 m2 na TOP LOKACIJIPlac je GrađevinskI,ima pogodnu konfiguraciju,Osunčan je preko celog dana i trouglastog je oblikaput je tvrd dok je udaljenost od Asfalta oko 100....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 45.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno lepa parcela na granici Grocke i Begaljice, oko 800 metara udaljena od glavnog puta, vazddušnom lnijom 200-300m. Parcela se nalazi na uzvišenju, blaga padina širine oko 20 metara sa divnim pogledom. Do parcele najvećim delom vodi asfaltni put, jedan deo je makadam. Oko parcele....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.000 €, 203,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31.25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Kuća poseduje sve priključke, ali je potrebna adaptacija u jednom delu. Ukoliko želite da pogledate nekretinu....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 45.000 €, 310,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Begejcima (Torak), opština Žitište. Kuća površine 310 m2 na placu od 15.87 ari. Kuća se sastoji od četiri sobe, kuhinje, trpezarije, ostave i kupatila. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti - dve kotarke, šupa, garaža Imanje je prilagođeno domaćinstvu. Prodaje se....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 45.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna ponuda. Prodaje se plac na Banstolu. Oko 1km od Ruske Crkve na glavnom putu. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 400,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi na odličnoj lokaciji , blizu centra Zlatibora, a opet na dovoljnoj udaljenosti da obezbedi miran i ugodan boravak u planinskom okruženju. Površina placa je 400m2, a prema pravilima gradnje, visina potencijalnog objekta je P+2+Pk, stepen izgrađenosti 40%. Plac se nalazi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108857, uknjizen, plac. 1460m2 plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Progar | Prodaja · 1500m²....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir (Kaštel) - nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 45.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u naselju Čenta ukupne površine 15,48 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 45.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac na lepom i mirnom mestu za život i odmor. Započeta gradnja montažne kuće 95m2 ( uradjen temelj ) sa važećom gradjevinskom dozvolom. Uradjen je kompletan parapet oko placa, spremno za ogradu po želji. Drenaža placa ogradjena. Obezbedjena septička jama i voda.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 45.000 €, 280,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo. * Ploča 280 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac na kraju Sremčice, Lipovička šuma, u blizini okretnice autobusa 511. Plac se sastoji od više parcela, u katastru pašnjak IV klase, zemljište je gradsko građevinsko sa uknjiženim objektom od 13m2. Front placa je preko 30m, zadnji deo se spušta prema potoku. Preporuka!....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 400)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>