• GoHome Professional
barem 170 m2 do 39000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 39000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 39000 eura pogodan

  • Za upit "barem 170 m2 do 39000 eura pogodan" pronađeno 260 nekretnina - prosečna cena 20 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 38.300 €, 1486,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1486m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front oko 15m, dužina oko 100m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 39.000 €, 16000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u GUNCATIMA kod Knića, ukupne površine 1 HA I 60 ARI po ceni od 39.000 eura. Plac je celina, ograđen je, postoji i živa ograda (bagrem) koja garantuje privatnost, a nalazi se pored asfaltnog puta, u blizini škole, prodavnice, stadiona i crkve. Udaljen je 3 km od magistralnog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 39.000 €, 516,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nova Crnja - Spratna kuća izgrađena 1990.godine, površine 516m2 sa velikim potencijalom. Na odličnoj lokaciji, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini Kikinde 25km, Zrenjanina 45km i granice sa Rumunijom (blizu Jimbolie). Kuća je čvrste gradnje, poseduje sprat i dobar raspored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 39000 eura pogodan'
38.000 €
38.000 €
36.750 €
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 37.000 €, 7391,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju veliki plac u Dankovu, površine 73,9a. Plac je pogodan za izgradnju hale. .

 
 
 
  Plac, OVČA, 36.750 €, 550,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 36.500 €, 1151,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poljoprivredno zemljište (plac) površine 11,51a na putu Užice – Jelova gora. Nalazi se na Buaru, 4 km od Užica.Voda i struja su na placu, ulaz sa asfaltnog puta.Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta, proizvodne hale i slično. .

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 36.100 €, 4321,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u opštini Merošina, u neposrednoj blizini međunarodnog puta E80. Plac je površine 4321m2 a zbog svoje pozicije, u neposrednoj blizini međunarodnog puta, predstavlja pogodan prostor za razne vrste delatosti proizvodnja, skladista, ugostiteljstvo i sl. Plac se u katastru....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 42.000 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PADINSKA SKELA, 36.000 €, 400,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 42.000 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Paliluli. Plac je gradsko građevinsko zemljište, površine 4ara. Nalazi se u mirnijem delu Palilule, pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 45.000 € na 36.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PETROVAC, 36.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 35.000 €, 181,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Salaš u Mužlji, u mužljanskim ritovima.Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i trema.Na parceli je i jedan pomoćni objekat površine 22m2.Parcela ima oblik trapeza , dimenzija oko 57m širine i oko 80m dužine.Salaš je pogodan za ljubitelje domaćih životinja....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 35.000 €, 1450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne saobraćajnice (put za Gabrovac i drugu novu, duple trake, u izgradnji, veza sa Mokranjčevom ulicom). U blizini urbanih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 35.000 €, 1400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Gabrovcu površine 14ari. Plac je pravilnog oblika, pogodan za višenamensku gradnju. Indeks izgrađenosti do 0,8, maksimalna visina objekta 10m, indeks zauzetosti parcele do 40%, dozvoljena spratnost objekta P+1+Pk. Na parceli je moguće izgraditi stambeni objekat,....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 35.000 €, 700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u širem centru grada površine 6.64 ara, na veoma lepoj i traženoj lokaciji, u blizni parka, škole, prodavnica i svih važnih sadržaja, što ga ćini idealnim za porodičan život ali kao i za sigurnu investiciju. Plac je pogodan za izgradnju porodićne kuće, a vlasnik poseduje....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 39.825 €, 1475,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – Sijaće polje, blizu centra Kraljeva Prodaje se KP 5770/1, KO Kraljevo, građevinsko zemljište u Sijaćem polju, u Baštovanskoj ulici br. 66, na samo 1,8 km od centra Kraljeva. Idealna prilika za investitore, ali i za one koji planiraju izgradnju porodične....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 34.000 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u selo Mladenovcu, na samo 1,5 km od centra gada Mladenovca. Građeviska dozvola je istekla ali je izvađena i urađen je projekat za kuću na predmetnom placu. Širina placa je oko 23m a dužina 55m. Pogodan je za izgradnju kuće, vikendice i poslovnih objekata. Takođe njegova....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 39.900 €, 1250,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi na Artiljevu, nadomak Popovice, na samo nekoliko minuta od grada. Područje na kojem se nalazi plac snabdeveno je kompletno javno-komunalnom i elektro-energetskom infrastrukturom, te ispunjava uslove potrebne za građenje. Po svojoj konfiguraciji pogodan je za izgradnju....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 39.900 €, 3600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN GRAĐEVINSKI PLAC OD 36 ARI NA KOSMAJU, NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 39.900€ Lokacija: Kosmaj, Sibnica, opština Sopot Površina: 36 ari OPIS: NA PRODAJU UKNJIŽEN PLAC U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU U SOPOTU! Na samo oko 45 kilometara od Beograda, sa zapadne strane Kosmaja,....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 40.000 €, 11000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Mužlja - kuća za rušenje sa pomoćnim zgradama od 60m2 na velikom placu ukupne površine 110 ara. Pogodno za izgradnju objekata poslovnih namena, nema priključke, uknjiženo. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, RAČA, 40.000 €, 54557,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m jedna od druge. Parcele su poljoprivredcno zemljište. Na parceli površine 22486 m2, nalazi se deo površine 500 m2, koji je građevinsko zemljište....