• GoHome Professional
barem 170 m2 do 376 eura/m2 prizemlje 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 376 eura/m2 prizemlje 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 376 eura/m2 prizemlje 2.sprat

  • Za upit "barem 170 m2 do 376 eura/m2 prizemlje 2.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 357 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 394 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 32000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 322,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena na dva nivoa, od čvrstog materijala u Malom Bajmoku. U svom sastavu kuća na prvom spratu ima hodnik, jednu zasebnu sobu, kuhinju sa ostavom, trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo sa kadom i odvojen toalet. Na drugom spratu se nalaze dve zasebne sobe, jedna....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 160.000 €, 492,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Velika kuća za život i biznis U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se velika kuća, koja se sastoji od dva prostorna stana-dupleksa i prostorije namenjene za vođenje biznisa. Ukupna površina kuće izgrađene 2007. godine iznosi 492 m2. Kuća se sastoji od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 376 eura/m2 prizemlje 2.sprat'
257.750 €
257.750 €
77.500 €
  Kuća, KAMENICA, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 350m2 koja se nalazi na placu površine 7,5ari u Obrenovcu (Barič). Nalazi se na 1,5km udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Beograd i do nje vodi asfaltni put. Kuća je po strukturi P+2+Pk, prizemni deo objekta je dovršen, dok su oba sprata i potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 140.000 €, 487,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Apatinu (zgrada sa 2 stana) potpuno završena. Centralno grejanje, hrastov parket, stepenište i rukohvati od jasena. Izolacija zidna i podna. Struja , voda , kanalizacija, 1 kupatilo i 2 wc u svakoj stambenoj jedinici. Posebni ulazi u kuću i garaže. Sve....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 632,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji od velikog salona, kuhinja , kupatilo, wc. Prizemlje kuće pogodno za poslovni mprostor. Sprat kuće poseduje veliki dnevni boravak, izdvojena....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....