• GoHome Professional
barem 170 m2 do 359 eura/m2 što skuplji Oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 359 eura/m2 što skuplji Oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 359 eura/m2 što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "barem 170 m2 do 359 eura/m2 što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 341 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 376 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 360,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR U BLIZINI GLAVNE GRADSKE POŠTE. KUĆA SE SASTOJI OD PET STAMBENIH JEDINICA. KVALITETNA GRADNJA, PRIZEMLJE I PRVI SPRAT SU KOMPLETNO SREĐENI I RENOVIRANI, POTKROVLJE JE U SIVOJ FAZI. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. .

 
 
 
  Plac, IRIG, 5.000.000 €, 71200,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se Građevinsko zemljište u vikend zoni, sa panoramskim pogledom na Pavlovačko jezero i Ravni Srem, od Avale do planine Cer. Ova lokacija se nalazi na blagom bregu Fruške gore nadmorske visine 335m, odakle nadvisuje širi kraj. Na placu se trenutno nalazi voćnjak šljiva u punom....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 4.600.000 €, 69800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Plac/građevinsko zemljište od 698 ari u Ugrinovcima, opština Zemun, u neposrednoj blizini puta za Batajnicu ka Zemunskoj ulici. Građevinsko zemljište u privatnoj svojini 1/1, bez tereta. Mogućnost izgradnje proizvodno skladišnog objekta i komercijalnih sadržaja koji obuhvataju širok....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 4.499.500 €, 21400,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude na atraktivnoj lokaciji u Surčinu, sa pogledom na budući EXPO, poljoprivredno zemljište od 241 ari, uknjiženo na prodavce. Poseduju informaciju o lokaciji. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 4.280.000 €, 21400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan plac, dimenzija 110*193 m. Na atraktivnoj lokaciji opštine Surčin, idealan za razne vrste izgradnje i delatnosti. Trenutno uknjižen kao poljoprivredno zemljište, njiva 3. klase. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 3.770.000 €, 58000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici ste da kupite atraktivan plac površine 5,8 hektara, smešten na odličnoj lokaciji u Paliluli. Ovaj plac je idealan za izgradnju proizvodnog pogona, hale ili magacina, pružajući vam brojne mogućnosti za razvoj poslovanja. Ova lokacija nudi odlične mogućnosti za poslovanje,....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 3.750.000 €, 25000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.feniks.rs

Plac od 250 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena gradnja i poseduje Lokacijske uslove. Prodaje se u celosti i predstavlja izuzetnu investiciju namenjenu za sve modele gradnje. Urban....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.699.000 €, 41100,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela na odličnoj poziciji, u neposrednoj blizini Vojnog aerodroma u Batajnici. - Površina 411a - Poljoprivredno zemljište, njiva 3. klase - Front ca 60m - Cena 90e/m2 + agencijska provizija Za više informacija pozovite 066 82 92 800 Jelena Bogojević ili 065 27 27 090....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 3.400.000 €, 20856,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac od 20.856 m2 u Nišu, ulica Dimitrija Tucovića u blizini Veterinarskog Instituta Niš i benzinske EKO pumpe. Nalazi se pored glavnog puta, u zoni poslovno-trgovinskog kompleksa. Cena placa je 3.400.000EUR. Čisto vlasništvo. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 3.242.000 €, 92000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište u Subotici povrišine oko 9ha. Postoji mogućnost grupisanja sa susednom parcelom oko 4ha na ukupno 13ha. Lokacija se nalazi na oko 10km od izlaza na auto put u urbanom delu grada, ima direktan izlaz na magistralni put i pored lokacije se nalazi komunalna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 170 m2 do 359 eura/m2 što skuplji (14406)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?