• GoHome Professional
barem 170 m2 do 342 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 342 eura/m2 zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 342 eura/m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 170 m2 do 342 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 264 nekretnina - prosečna cena 82 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3200 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Plac: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Mirijevo III, , Kapetana Miloša Žunjića, 4ari, 125000 eur , .

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Doljevcu(Doljevac)Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog....

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 342 eura/m2 zadnjih 14 dana'
60.000 €
60.000 €
95.000 €
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milana Mitrovića 3 deo, uknjižena-Stvarna površina-300m2 , ugovorna površina-103.00m2, Prodaje se kuća na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ruži vetrova. Kuća je u osnovi 103m2, u tri etaže sa placem od 10ari koji je ograđen , sa velikim voćnjakom. Gradska kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 999.900 €, 2861,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dositeja Obradovića, pr+podrum, cg, uknjižen-Tamiš kapija. Na tržištu poslovni prostor koji se nalazi u prizemlju i suterenu. Odlično je pozicioniran te kupcu daje mogućnost bavljenja raznim delatnostima. Može se podeliti u više funkcionalnih jedinica. Sa centralnim ulazom, vidljivim,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 288,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo porodičnu stambenu zgardu, površine u osnovi 96 m2, spratnosti Pr+Sp+Pk, smeštenu na placu površine 476 m2. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom, zidana ciglanim blokovina, sa betonskim serklažima i fert gredicama između etaža. Kuća se prodaje u sivoj fazi, nisu razvedene....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 450.000 €, 1558,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se atraktivan plac površine oko 20 ari na odličnoj lokaciji – put za Mirijevo. Plac je sa blagom kosinom i ima izlaz na dva puta (glavni i sporedni), što pruža izuzetan potencijal za organizaciju i pristup budućem objektu. Izveštaj o lokaciji Dozvoljena komercijalna izgradnja....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 140.000 €, 476,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Apartman, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 450.000 €, 1600,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća - Mramor(Mramor)Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 61.800 €, 266,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Donji Barbeš, ukupne površine 266m2. Domaćinstvo se nalazi na par kilometara od Gadžinog Hana, 30km od centra Nisa. Kuća se sastoji iz prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su renovinani i sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 432.600 €, 1936,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-7089813 Na prodaju plac od 1936m2 sa starom ruševnom kućom od 73m2, na najatraktivnijoj lokaciji sa pogledom na grad, tvrdjavu i Dunav. Plac je jednim delom pod zelenilom i voćnjacima, sa svim priključcima na infrastrukturu. Idealno mesto za izgradnju luksuzne kuće....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 200.000 €, 897,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Banjički put,-Stvarna površina-897m2 , ugovorna površina-897.00m2, Plac na odličnoj lokaciji. Po informaciji o lokaciji investiciono zemljište za izgradnju sportskog objekta. Dužina fronta 28m, dubina placa 33m. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 642,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, TERASA, PARKING Agencijska provizija 0. ID oglasa: 42968. .

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 500,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali i brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Ova nekretnina pruža mnogo prostora i mogućnosti da je uredite baš po svojoj meri. Kuća je velike....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 9615,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tabla,-Uknjiženo zemljište površine 96,15 ari u Surčinu. Vlasništvo je 1/1 i nalazi se u neposrednoj blizini nove Surčinske petlje (nove Autokomande) uz autoput Miloš Veliki koja će povezati koridor 10 i 11. Zemljište se nalazi nadomak planiranog nacionalnog stadiona i novog Beogradskog....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u mirnom i prijatnom selu Bresje, u okolini Jagodine, idealna za sve koji žele da žive u tišini, a da pritom budu dovoljno blizu grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća je ukupne površine 308 m² i nalazi se na placu od 10.11 ari, što pruža dovoljno prostora za udoban....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na početku Miljakovca 3, blizu okretnice busa 48, nudimo Vam 6 ari placa na Sunčanom bregu. Sa jedne strane hvata ga zelenilo Miljakovačke šume, a sa druge, uvučen asfaltni put kojim se kreću samo vozila susednih kuća. Nalazi se u zoni A1. Informacija o lokaciji dopušta izgradnju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakovačke staze, 6a, građevinsko zemljište- Građevinsko zemljište, blizina okretnice autobusa 48. Poseduje detaljni urbanistički plan, voda struja, asfaltni put. Prva zona. Agencijska provizija 2% -6ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 875.000 €, 4400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac pravougaonog oblika u kraju u razvoju. -priključci (voda, struja, saobraćajnica) -informacija o lokaciji -idealno za kuće u nizu ili lamele Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanja razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 750.000 €, 3829,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanojeva livada, uknjižen,-Stvarna površina-3829m2 , ugovorna površina-3829m2, Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 3829m2 u mirnom i porodičnom delu Velikog Mokrog Luga. Urbanistički parametri: Indeks izgrađenosti 2.0 Spratnost Po+P+3+Ps Maksimalna visina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 261)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>