• GoHome Professional
barem 170 m2 do 342 eura/m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • barem 170 m2 do 342 eura/m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 342 eura/m2 pogodan

  • Za upit "barem 170 m2 do 342 eura/m2 pogodan" pronađeno 1 388 nekretnina - prosečna cena 65 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2500 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, 466.000 €, 6466,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022. - 466.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČAN VELIKI GRAĐEVINSKI PLAC 6465 m2 NA VRHU ALIBEGOVCA ZA TURISTIČKO SPORTSKU DELATNOST NAJBOLJI PLAC NA FRUŠKOJ GORI POGODAN ZA UMETNIKE I UŽIVANJEProdajemo u Srcu Fruške gore Veeliki Plac 6465 m2 na TOP LOKACIJIPlac je GrađevinskI,ima minimalne nagibe,Osunčan preko....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 54.000 €, 750,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac kod škole Ratko Mitrović, površine 7.5 ari, a po kulturi gradsko građevinsko zemljište, pogodan za izgradnju porodične kuće za stanovanje. Sve komunalna infrastruktura se nalazi do placa. Cena 54.000 eura Agencija KULA .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 265.620 €, 3800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 38 ari, na odličnoj lokaciji, pogodan kako za investitore, tako i za poslovne ili stambene projekte. Plac ima front širine 14 m, pravilnog je oblika i pruža dobru iskoristivost. Na placu su obezbeđeni priključci za struju i vodu, što značajno olakšava i ubrzava....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 180.000 €, 2600,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 2640m Sr.Kamenica Paragovo TOP POGLED Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 2640m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa 063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA . ..Gradjevinski....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 200.000 €, 2900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je plac na Paliluli površine 29ari. Plac je gradsko građevinsko zemljište, nalazi se na dobroj lokaciji, pogodan je za gradnju objekta. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 56.650 €, 826,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Popovici Uknjižen Građevinski Plac 826 m2 u potezu Budžak na POGODNOJ LOKACIJIna Placu ima Ozakonjena Vikendica od 17 m2 sa strujom i vodom i vodi se kao Građevinsko zemljište van GGZ sa šarolikom konfiguracijom i izvesnim nagibom i Pogledomput je tvrdPlac se....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 73.900 €, 1090,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2022.,

www.indomio.rs

Na idealnoj poziciji, ul. Banjska u Starom Slankamenu, pre vikend naselja, nekoliko stotina metara od pristaništa leži plac, na sigurnoj uzvisini iznad Dunava, a svega nekoliko desetina metara od obale. Nekada su tu bili vinograd i voćnjaci, a sada priroda u najboljem izdanju sa prekrasnim....

 
 
 
  Plac, OVČA, 36.750 €, 550,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na Ovčanskom putu nedaleko od crkve Svete Petke prodaju se formirane građevinske parcele površine 550 m2, uz kupljenu parcelu ide i deo zajedničkog puta koji nije u sklopu građevinske parcele Zauzetost parcele je 40%, dozvoljena spratnost P+1+Pk, pogodno za izgradnju porodične kuće.....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 279.500 €, 4300,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Dimenzije placa su front 10,53m, a dužina 361m. Nalazis se na 1km od Pančevačkog puta, asfalt do placa, do placa dovedena struja, voda i kanalizacija. Pogodno za gradnju hala, stovarišta ili drugih poslovno, rekreativnih objekata. Zagorke Malivuk.

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 355.000 €, 5466,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjiženo građevinsko zemljište od 54,66 ari, iznad industrijske zone ''IKEA''. Pogodan za stambene i poslovne objekte. Asfalt do placa. Nalazi se u blizini pijace Bubanj Potok, povezan auto-putem. Blizina okretnice autobusa 402. Udaljenost do Trošarine 10km, do Slavije oko 16km.....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 355.000 €, 5500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjiženo građevinsko zemljište od 54,66 ari, iznad industrijske zone ''IKEA''. Pogodan za stambene i poslovne objekte. Asfalt do placa. Nalazi se u blizini pijace Bubanj Potok, povezan auto-putem. Blizina okretnice autobusa 402. Udaljenost do Trošarine 10km, do....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 77.250 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac u Petrovaradinu,plac ima 1200m2 na njemu se trenutno nalaze voćke.Pogodan je za više namena.Uknjižen 1/1. Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati! Za sve dodatne informacije,kontakt telefon 066-82-92-700, 065-27-27-090 Nikola Ljuboja-reg.posrednika 1405,....

 
 
 
  Plac, BANJA, 87.000 €, 1386,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, gradsko gradjevinsko zemljište površine 13, 86a u Novom selu. Na placu postoji objekat koji je bio u funkciji radionice, za koji postoje gradjevinska i upotrebna dozvola u površini od oko 60m2. Plac bi bio pogodan kako za izgradnju porodično-stambenog objekta,....

 
 
 
  Plac, BANJA, 62.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na odličnoj lokaciji u Niškoj banji. Površine je 10ari, gradsko građevinsko zemljište je i zbog svoje strukture i lokacije pogodan je za gradnju kuće. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 406.650 €, 6580,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u srcu Fruške Gore Veliki Plac od 6580 m2 na MESTU GDE DUNAV LJUBI NEBO.Plac je Građevinski Ravan POGODAN JE ZA KUPCE POSEBNOG PROBRANOG STILA ŽIVOTA.infrastruktura je pored Placa.OBAVEZNO POGLEDATI više informacija na tel. 065/385 8880 Mišo Licenca broj 2465....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 36.750 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 200.000 €, 3300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Donjoj Vrežini površine 33ara. Nalazi se na dobroj lokaciji, u naseljenom mestu, pogodan je za gradnju kuće ili hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 54.000 €, 893,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštoru Uknjižen Građevinski Plac 893 m2 na TOP LOKACIJIIdealno je za Porodično stanovanje infrastruktura je pored Placaput je tvrdPOGODNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA više informacija na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 180.000 €, 3000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište 30a Stari Banovci Moguća parcelizacija građevinskog zemljišta. Mogućnost gradnje stambeno poslovnog objekta. Pogodan i za industriju. Plac poseduje infrastrukturu, asfalt, gas , struju. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 528.000 €, 8800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Novom selu, površine 88ara koji je gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se u blizini auto puta, na asfaltu i u neposrednoj blizini placa postoje svi neophodni priključci. Zbog svoje pozicije pogodan je za poslovni prostor. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 90.000 €, 1500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1500m Fruška Gora ,Rakovac -Dolača Lokacija: Rakovac (Srbija, Beočin) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1500m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja. 063518546 Gradjevinski plac 1500m na Fruškoj....

 
 
 
  Plac, ŠABAC, 1.500.000 €, 25066,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo nekoliko minuta od grada. Nalazi se u blizini auto-puta Ruma-Šabac. Pogodan je za sve industrijske komplekse, magacine, kao i poslovne zgrade.....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 561.000 €, 9400,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Investicija uz auto-put. Građevinsko zemljište 93.5 ari u Novim Banovcima. Strateška lokacija - infrastruktura - uknjiženo - spremno za izgradnju. 2 minuta do isključenja sa autoputa Beograd Novi Sad. Širina fronta 37m, dužina 252m. 100m od Dunava. Čist vazduh i prirodno okruženje.....

 
 
 
  Plac, MEROŠINA, 400.000 €, 6835,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac na izlasku iz Aleksandrova pogodan za izgradnju hale, magacinaPlac izlazi na glavnu saobraćajnicu (Niš-Merošina), na 4 km od isključenja sa auto puta. Front ka ulici 45 metara, dubina 150 metara. Površina placa je 6835 m2 Uknjižen, poljoprivredno zemljište.....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 550.000 €, 9700,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac 97 ari, industrijska komercijalna zona, na putu Dobanovci-Batajnica, u Ugrinovcima, opština Zemun. Plac je frontalno širok oko 33m i izlazi na Zemunsku ulicu. Uknjižen, dozvoljena gradnja, informacija o lokaciji od sekretariajta za urbaninzam sa detaljima šta je dozvoljeno graditi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 550.000 €, 9700,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PROSEK, 17.000 €, 300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju udeo u parceli u Proseku, 300 m2. Nalazi se na samoj reci i pogodan je za izgradnju ugostiteljskog objekta ili vikendice. Uknjižen je kao poljoprivredno zemljište, urednog vlasništva. U blizini se nalaze stambene kuće i ugostiteljski objekti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 17.000 €, 300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 170.000 €, 3009,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih objekata. Struktura Zemljište Kvadratura 3009m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Ostalo Stanje Standard.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 170.000 €, 3009,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih objekata. Građevinsko zemljište je dimenzija: širina fronta prema ulici 17,5 x 187, m dužina i širina zadnjeg dela zemljišta je 115,5 m. Uknjženo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 170.000 €, 3009,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 59.000 €, 1058,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi na frekventnoj saobraćajnici, što ga čini idealnim za različite poslovne namene. Pogodan je za izgradnju proizvodne hale, skladišnog prostora,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 170.000 €, 3057,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, 30,57 ari u naselju Branko Bjegović. Pogodan za gradnju stambenog i poslovnog prostora (komercijalne usluge, zanatske usluge, trgovina, servisne usluge, ugostiteljstvo). Uknjižen je, vlasništvo 1/ 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 2.000.000 €, 36250,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Razvojna lokacija sa direktnim pristupom autoputu i izuzetnim investicionim potencijalom Na prodaju komercijalno građevinsko zemljište površine 36.250 m , strateški pozicionirano uz autoput na pravcu Koridor 11 (BeogradNovi Sad) , neposredno uz postojeći priključak. Lokacija se nalazi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Crveni Krst, 93.600 €, 1703,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Bulevaru Nikole Tesle u blizini kasarne Mija Stanimirović. Ukupna površina placa iznosi 1703 m2. Front koji izlazi na saobraćajnicu je 20 metara. Postoji i prilaz sa druge strane placa. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti (skladišta, magacini i slično). Uknjižen.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 103.500 €, 1900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1900m Fruška gora Popovica - Artiljevo, u šumi Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1900m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Oglasavamo prodaju, . . . Gradjevinski....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 360.500 €, 6655,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Petrovaradinu na Bukovačkom putu Veliki Plac 6600 m2 na Top Lokaciji Plac se vodi kao Poljoprivredno Zemljište pogodan je za Parking ili Hale dimenzije Placa su 90 x 70 metara izlazi na Asfaltni put više informacija na tel. 065/385 8880Mišo....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 600.000 €, 11200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac pravilnog oblika na odličnoj poziciji u Dobanovcima, u blizini skladišta Union Špeda. Postoji informacija o lokaciji. Maksimalni indeks izgrađenosti 1.0 Pogodno za sportske terene, naučne institute, komunalne objekte, saobraćajne i infrastrukturne koridore Maksimalna....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 1502,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija. Plac je ravan, uređen, pored puta, pogodan za bilo koju vrstu gradnje. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....