• GoHome Professional
barem 170 m2 do 342 eura/m2 što manji dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 170 m2 do 342 eura/m2 što manji dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 342 eura/m2 što manji dvorište

  • Za upit "barem 170 m2 do 342 eura/m2 što manji dvorište" pronađeno 158 nekretnina - prosečna cena 229 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 25000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽITIŠTE, 53.000 €, 215,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 215 m2 na placu od 11,87 ari u naseljenom mestu Torak sastoji se od zatvorene verande, hodnika, dnevnog boravka, dve trpezarije sa kuhinjama, ostave, tri spavaće sobe i tri kupatila. Kuća se nalazi na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Ulični deo kuće....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U NASELJU DUBOČICA, NA DVE ETAŽE. STRUKTURA DONJE ETAŽE: HODNIK, KOMOTNA KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, STEPENIŠTE ZA GORNJU ETAŽU: HODNIK KUPATILO, KUHINJA, DVENI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. PLAC JE POVRŠINE OKO 4 ARA, NA PLACU....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine oko 220 m2 na placu od 13,31 ara. Prizemlje čini lokal površine 110 m2 sa sanitarnim čvorom i ne zahteva velika ulaganja. Na spratu stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala (cigla....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 222,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Ima tri velike sobe, dva hodnika, kuhinju sa trpezarijom, jedno kupatilo u prizemlju i na spratu prostoriju predvidjenu za kupatilo koje nije....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 75.000 €, 234,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na glavnom prometnom putu u Apatinu, u blizini centra, prodaje se starogradska kuća povšrine 234m2, pogodna za život kao i za razne delatnosti, smeštajni kapacitet, ugostiteljski objekat, neku manfakturnu proizvodnju itd, na placu od 4ar. Sastoji se od 5 soba, od čega dve pretvorene....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 85.000 €, 234,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljna ponuda za višečlane porodice ! Na samo 30-ak km od Beograda, na putu između Avale i Kosmaja, posle poznatog izletišta Trešnja, prodaju se dve porodične kuće zidane od čvrstog materijala. Jedna je uknjižena na 83m2 sa verandom od 20m2 a druga sa stambenim delom i....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 28.000 €, 235,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Bačkom Brestovcu, površine 235 m², smeštena na prostranom placu od 1.652 m². Nekretnina se nalazi u mirnom i tihom delu mesta, idealnom za porodičan život ili vikend boravak. Kuća je uselјiva, uredna i održavana sa 4 sobe, kuhinja, špajz, kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 82.400 €, 239,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u Nadalju sa prelepo uređenim dvorištem.Kuća se nalazi u mirnoj ulici, okružena zelenilom. Na placu imaju dve stambene jedinice, gde je kuća do ulice kompletno renovirana, a druga je manja i novosagrađena. U kući ima tri sobe, odvojena kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 54.000 €, 240,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine: Kuća površine 240 m², čvrste gradnje, pogodna za porodični život. Na placu se nalaze i pomoćni objekat, idealna za ostavu, radionicu....

 
 
 
  Kuća, ČOKA, 38.000 €, 240,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17912 TProdaje se kuća 120m starije gradnje + spratna kuća 120m2 novije gradnje na obali reke Tise u selu Sanad , blizu drzavne dve granice sa Madjarskom i Rumunijom .Sanad je udaljen 8km od Banje Kanjiže. Plac 933m2, ima par pomoćnih objekata: , ostava, šupe , čardak,....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 84.000 €, 241,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, izuzetno fukncionalna kuća, površine 241 m2 na placu od 21,31 ar. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, dečije sobe sa zasebnim kupatilom i kupatila. Kuća je spojena....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 89.250 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična spratna kuća u jednom od najlepših delova Rume. Lokacija odlična - porodično naselje u blizini svih bitnih sadržaja (škole, vrtić, prodavnice, igralište, restorani, frizeri - sve na dohvat ruke, odlična povezanost sa centrom grada). Kuća je spratna, čvrsta gradnja,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, IRIG, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna površina dvorišta kog čine tri placa je 544m2 . Kuća je u osnovi 121m2 ima zidani podrum u polusuterenu, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAZAK, 90.000 €, 242,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA KUĆA- JAZAK, JAZAK SELO , 90000 eur 242 m2, u osnovi 121m2 . Prizemlje, sprat , potkrovlje i pomoćne prostorije. Prodaje se ili se menja za stan u Novom Sadu, porodična spratna kuća u Jazak selu, opština Irig. Kuća se nalazi u ulici Zmaj Jovinoj. Ima ograđeno dvorište , upkupna....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ,250 metara kvadratnih,podkrovlje,donji deo 100 kvadrata isposobljen ,gornji deo 100 kvadrata samo grubi radovi,podrum ispod pola kuce 50 kvadrata,veliko dvoriste,basta supa svinjac,,vise info na broj 065/6795025 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 78.000 €, 256,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 80.000 €, 260,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Srebrno jezero- sama kuća na placu 3 ara. Kuća rađena od čvrstog materijala, rađena za sebe i uživanje. Prizemlje i potkrovlje. Odmah useljiva, potrebno je higijensko krečenje. Dvorište sa dosta zelenila, tuja i cveća, garaža, na placu ima zidani rsotilj, pečenjara, sušara za meso.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 270,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u Meljaku sa građevinskom dozvolom 270m2 dvorištem i njivom od 1,25 hektara. Dva četvorosobna stana + 40m2 u prizemlju , letnji boravak + dodatne ekonomske prostorije (ostava za ogrev, kotlarnica,prostorija za alat pribor) , grejanje na kotao (struja čvrsto gorivo). Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 270,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

Tipska kuća, nalazi se na Deninom brdu, u mirnoj ulici, odlično locirana. Dva nivoa od po 90 m2 + lokal u prizemlju 90m2. Sadrži prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila. Kuća je kompletno sredjena i useljiva, sa izlazom na dvorište ispred....

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 37.000 €, 274,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18274 Na obroncima Fruške Gore u selu Sviloš nalazi se prelepo imanje koje čeka svog vlasnika.Kuća i pomoćni objekti su uknjiženi 274m2 na placu od 903m2.Ispod samog domaćinstva prolazi potok i prelep pogled koji puca na Frušku Goru. Kuća se nalazi u mirnoj ulici.Imanje....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 31.000 €, 277,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna trosobna kuća u Kupusini koja se sastoji od starijeg i novijeg dela. Noviji deo od cigle sa dve sobe, dnevnim boravkom i hodnikom. Stariji deo kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Termoizolaccija oko kuće, struja trofazna i monofazna, voda sa vodovoda, septička jama.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 280,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dovoljno blizu centru grada, a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća u Pasi Poljani. Površine je 280m2,....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 41.000 €, 296,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 296m2 u Apatinu, kuća poseduje spavaćau sobu, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu, drugi deo je ulaz od lokala sa magacinskim prostorom koji se još može proširiti. Postoji još jedan objekat koji može biti letnja kuhinja sa kupatilom. PVC i....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 40.000 €, 300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Fruškoj gori, selo Lug – slovačko mirno naselje, 35 km od Novog Sada Na prodaju kuća u prelepom selu Lug, poznatom po bogatom kulturnom životu i blizini Nacionalnog parka Fruška gora. Selo je idealno za miran život u prirodnom okruženju, a odlično je povezano redovnom....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 26.000 €, 300,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Novom Kozjaku selu u opštini Alibunar, na oko 50 kilometara od Vršca i 75 od Beograda, na prodaju slonska kuća sa velikim placem-dvorištem. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama. Kuća ima 5 soba sa ulice, više manjih odelenja u kući sa dvorišne strane, verandu,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 62.000 €, 308,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 km od Jagodine, u mirnom i zelenilom okruženom delu, na prodaju je prostrana i funkcionalna kuća sa ozakonjenim objektom i uređenim placem površine 10 ari. Kuća je građena sa pažnjom i planirana u polunivoima, što joj daje posebnu dinamiku i odličan raspored prostora. U....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 316,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Spratna kuća na Koloniji, sa spoljnim stepeništem, u prizemlju se nalazi: hodnik, ostava, kupatilo, velika soba, radna prostorija; na spratu se nalazi: ulaz, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba, radna soba (korišćena za sviranje takozvana gluva soba). Stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 320,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Porodična kuća ukupne površine 320 m2 na placu od 5,48 a. Sastoji se od četiri stana od kojih su tri dvosobna i jedan četvorosoban. Gradjena od čvrstog materijala, struja trofazna, stolarija PVC, gradska kanalizacija, grejanje gas. U sklopu kuće velika garaža. Potkrovlje nedovršeno....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 109.000 €, 321,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sombor, Goge, 321m2, četvorosobna kuća U mirnom delu Sombora, prodaje se kuća sa poljoprivrednim zemljištem. Stambeni deo objekta od 169m2 sastoji se od prostrane dnevne sobe objedinjene sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnika, kupatila i podruma. Ulaz u kuću krasi velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 80.000 €, 329,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stajićevo - poslovni prostor koji se sastoji od klanice, pekare i dva prodajna prostora ukupne površine 329m2 sa nezavršenim potkrovljem površine 202m2 na placu površine 24 ara (20mx120m), betonirano dvorište, atomsko sklonište, industrijska struja, plin .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....