• GoHome Professional
barem 170 m2 do 340 eura/m2 1.sprat 2.sprat što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 340 eura/m2 1.sprat 2.sprat što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 340 eura/m2 1.sprat 2.sprat što skuplji

  • Za upit "barem 170 m2 do 340 eura/m2 1.sprat 2.sprat što skuplji" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 297 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 323 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 357 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 32000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 340 eura/m2 1.sprat 2.sprat što skuplji'
150.000 €
55.000 €
110.000 €
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 390,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novi Žednik, prodaje se velika porodična kuća na tri etaže ukupne površine 390kvm na placu površine 1081kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: na prvom spratu veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, hodnik i kupatilo. Na drugom spratu hodnik, kupatilo i....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 89.000 €, 285,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična kuća na jednom od najlepših mesta u Lazarevcu. - Uknjižena na 95m2, a ukupno ima tri stana oko 285m2. - U prizemlju se nalazi garaža i najmanji stan koji mora da se renovira. - Na prvom i drugom spratu su dva trosobna stana koji su renovirani. - Kuća se nalazi na 1200m od....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 67.000 €, 333,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 333m2, na placu 367m2, na ulasku u Lebane, u blizini stadiona, na 5 min. od centra, u lepom mirnom okruženju. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji od dve velike prostorije. Prva je u funkciji dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>