• GoHome Professional
barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "barem 170 m2 do 324 eura/m2 što skuplji" pronađeno 13 545 nekretnina - prosečna cena 67 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 307 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 340 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2600 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KAC, 1.755.000 €, 34000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac kod naplatne rampe Novi Sad od 34079 m2 kod pumpe NIs petrol u gradjevinskoj zoni.Front placa je 200 metara.Svi priključci su do placa. Sve dodatne informacije na broj 066 82 92 800 ili 065 27 27 090 Nikola Ljuboja broj licence 1405, agencija N nekretnine. .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.700.000 €, 22761,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Batajnica građevinsko zemljište, 227.61a. Batajnica, autoput za Novi Sad kod naselja. Građevinsko zemljište - u planu je asfaltni put koji bi prošao celom dužinom placa (oko 310m). Uknjižen. Agent: Ognjen Nikolić 064/415-01-03 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.690.000 €, 65000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Stara Pazova - Stari Banovci plac, 6.5ha. Plac na izuzetnoj lokaciji za industrijsku gradnju, pored puta, na 500-600m udaljenosti od autoputa za Novi Sad. Uknjižen. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.667.000 €, 33300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste u blizini Grand kafe. Velicina placa je 333 ara. Dimenzije: 89mx374m. Pedeset metara od puta. Agencijska provizija 2% -333ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.650.000 €, 23100,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Pre Dobanovačke petlje, posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu sa leve strane auto puta, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 2,31 ha. Dobanovci.

 
 
 
  Plac, MEDOŠEVAC, 1.650.000 €, 33000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u blizini aerodroma Nis. Povrsina placa je 3.3 Hektara. Gradsko gradjevinsko zemljiste. Cena po kvadratnom metru je 50 evra. Pogodno za hale Magicine, Salone itd. Dozvoljena gradnja. Prilaz asvaltiran do samog placa kao i celokupna okolina je sredjena. Mogućnost priključka....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 1.648.000 €, 16000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Veliki Građevinski Plac 16000 m2 pored AutoPuta RETKA I POSLOVNA PONUDA KOD AUTO-PUTAProdajemo u blizini Auto puta Beograd-Budimpešta Ogromnu Parcelu od 16000 m2 u gradskom građevinskom području na FANTASTIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIZemljište je Veliki građevinski plac od 16000....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.632.000 €, 34000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Novi Slankamen, u građevinskoj zoni 340ari , deo pod vinogradom ostalo poljoprivredno zemljište. agencijska provizija 2% Spomenička.

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 1.632.000 €, 34000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Slankamen, u građevinskoj zoni 340ari , deo pod vinogradom ostalo poljoprivredno zemljište. agencijska provizija 2% uknjizen ST/0 Spomenička -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.600.000 €, 10900,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi U prilici smo da Vam ponudimo gradjevinsko zemljište veličine 1,1ha(21m x 521m). Prema planu detaljne regulacije parcela se nalazi izmedju privredne zone "auto-put" i aerodroma "Nikola Tesla" - potez Bežanijska Kosa - Surčin. Udaljena je 10km od Sava Centra, pripada....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.600.000 €, 10900,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi U prilici smo da Vam ponudimo gradjevinsko zemljište veličine 1,1ha(21m x 521m). Prema planu detaljne regulacije parcela se nalazi izmedju privredne zone "auto-put" i aerodroma "Nikola Tesla" - potez Bežanijska Kosa - Surčin. Udaljena je 10km od....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 1.580.000 €, 10500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac u komercijalnoj zoni. Ravan i pravilnog pravougaonog oblika. Pogodan za sve namene, lako dostupan šleperima. Ima pristup struji, vodi i asfaltnom putu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 1.560.000 €, 31700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Zemljište se nalazi u privredno-komercijalnoj zoni. Dozvoljena gradnja: privredni objekti, proizvodni pogoni, kompleksi start-up kompanija, skladišta, trgovinski i distributivni kompleksi, posebne vrste tržnih i uslužnih centara, sportski objekti i kompleksi javnih službi… Za zainteresovana....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 1.560.000 €, 31700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi zemljište u blizini aerodroma, auto-puta i nove železničke pruge,ukupne površine od 317ari. Zemljište se nalazi u privredno-komercijalnoj zoni. Dozvoljena gradnja: privredni objekti, proizvodni pogoni, kompleksi start-up kompanija, skladišta, trgovinski i distributivni kompleksi,....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 1.555.000 €, 44430,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Parcela površine 4 ha 44 ari 30m3. Udaljenost od regionalnog asfaltnog puta 200 m. Idealna lokacija za investiranje u privrednu delatnost širokog spektra. U blizini se nalazi veliki broj poslovnih objekata i fabrika. Sastoji se od uže parcele pogodne za prilaz i parcele veće po površini....

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 1.500.000 €, 6170,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija -sa dosta objekata uknjiženih 6170 m2, na velikom placu od 47491 m2 Ono što je bitno plac i objekti se nalaze na Topolskom putu i koji može se iskoristiti za gradnju bilo kojeg poslovnog ili polsovnog stambenih objekta, objekata u nizu i sl. Do parcele je stigla sva....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.500.000 €, 10000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na odličnoj komercijalnoj lokaciji na Batajničkom drumu. Namena je za proizvodne, komercijalne i skladišne kapacitete. Postoji mogućnost izgradnje komercijalnih sadržaja, tržišnih centara, drugih oblika maloprodaje i hipermarketa. Indeks zauzetosti....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.500.000 €, 10394,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.adventisrealestate.com

Surčin (Beograd) - Surčin - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, VINIK, 1.500.000 €, 11200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Panteleju. Površine je 112ara, zbog svoje strukture i lokacije namenjen je investitorima za gradnju stambenog objekta. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.500.000 €, 11500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Posle aerodoma Beograd, ka Zagrebu, na dobanovačkoj petlji se skrene prema Nišu, sa desne strane, kod OMV pumpe, odlična lokacija, prodaje se građevinsko zemljište površine 115ari. Dobanovci.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Plac, ŠABAC, 1.500.000 €, 25066,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo nekoliko minuta od grada. Nalazi se u blizini auto-puta Ruma-Šabac. Pogodan je za sve industrijske komplekse, magacine, kao i poslovne zgrade.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 1.500.000 €, 190000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na ovo imanje se dolazi asfaltiranim ulicama. Delovi ovog imanja su pod vocem, sumom, livadama I sve predstavlja jedinstvenu celinu. Jednim delom protice potok, takodje u sredisnjem delu se nalazi I malo vestacko jezero. Na imanju se nalazi I manji stambeni objekat sa strujom, vodom....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 1.484.000 €, 12009,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište na izuzetno prometnoj lokaciji na samo par minuta vožnje do autoputa. Površina placa iznosi 12.009m2, cena po m2 je 120e. Plac se vodi kao industrijsko zemljište, predviđeno za gradnju, prema planu grada, grad uzima 4.000 m2 za saobraćajnicu, a 8000....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Struktura Zemljište Kvadratura 12800m2....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 1.402.300 €, 52872,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična gradjevinska parcela na samom ulazu u Rumenku. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 1.400.000 €, 5100,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108079, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlican plac za investitore velicine 51a. Gradjevinsko zemljiste. Preko puta 72 bloka, pored izlaza na auto put. Za svaku preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400.000 €, 5100,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108079, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Odličan plac za investitore veličine 51a. Gradjevinsko zemljište. Preko puta 72 bloka, pored izlaza na auto put. Za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.400.000 €, 9300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla. Po informaciji o lokaciji plana detaljne regulacije zemljište se nalazi u " Zoni komercijalnih sadržaja - K3" i "Privredno - komercijalne zone - P2". Takođe između ovih zona planirana je saobraćajnica - putevi - za....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.400.000 €, 9300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla. Po informaciji o lokaciji plana detaljne regulacije zemljište se nalazi u " Zoni komercijalnih sadržaja - K3" i "Privredno - komercijalne zone - P2". Takođe između ovih zona planirana je saobraćajnica....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 1.400.000 €, 13071,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjiženo zemljišta u urbanom delu naselja Ovča, u blizini Zrenjaninksog puta. Plac je pravilnog pravougaonog oblika, sa dve strane placa je asfaltni put. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 1.400.000 €, 13100,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BISTRICA, 1.388.000 €, 8984,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Građevinska parcela 8984 m2 u Industrijskoj zoni pogodna za Poslovne zgrade ili Transportnu delatnost *EKSKLUZIVNO*Prodajemo u Južnoj Industrijskoj Zoni Veliku Građevinsku parcelu 8984 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi u Radnoj Zoni pored *Evropskog Bulevara* dozvoljeno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 1.387.200 €, 12276,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište - 50 ari je planirano za gradnju objekata sportskih sadržaja, dok je preostalih 70a pogodno za gradnju u skladu sa Informacijom o lokaciji, koja se nalazi se u prilogu slika. Struktura Zemljište Kvadratura 12276m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje....

 
 
 
  Plac, KAC, 1.375.000 €, 27500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 27.541 m2 na 500m od autoputa! Industrijska zona, gas na placu. Na 50m od parcele predviđena trafo stanica. Do parcele je stigao asfaltni put, a u budućnosti je predviđen put sa tri strane parcele. Dimenzije parcele su cca 60x550m. Idealno za hale, fabrike, skladišta,....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 1.371.840 €, 8574,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište na odličnoj poziciji. Placu su predviđena 2 fronta: prvi sa budućeg kružnog toka, drugi sa produženjem već postojeće ulice. Površina cca 8.500m2 Određeni deo parcele je predviđen za širenje pristupnih saobraćajnica (neto površina parcele će iznositi cca 5.000m2)....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području površine 22800m2 (228ari). Front parcele prema putu je 83m. Parcela je pravilnog pravougaonog oblika. Priključak na EMS je uz samu parcelu, a....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.368.000 €, 22800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.367.775 €, 54711,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.adventisrealestate.com

Zemlljište u građevinskom području - Prodaja .

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.365.000 €, 22750,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice. Nalazi se u neposrednoj blizini budućeg kargo centra koji uskoro kreće sa izgradnjom i biće najveći kargo centar na Balkanu. Na placu postoji....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.365.000 €, 22750,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična parcela, odmah pored puta, sa frontom 83 m. Na oko 3,5 km od auto puta sa laganim pristupom saobraćajnici kao i kompletnoj infrastrukturi. Mogućnost gradnje proizvodno skladišnih objekata i komercijalnih sadržaja, P+2. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 75433. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 411)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>