• GoHome Professional
barem 170 m2 do 147 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 147 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 147 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 147 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 139 eura (malo jeftiniji)
    • 154 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Vojlovica Kuća, uknjižena na 149m2, mereno 170m2, EG/GAS, trofazna struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1103 m2 Izuzetno lepa, funkcionalna banatska kuća na prostranom placu u širem centru Pančeva. Ova kuća nije samo nekretnina – to je životni stil, prostor za stvaranje....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 178.000 €, 170,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na ulazu u Beočin. Kuća je na dve etaže, nalazi se na placu od 5.82 ara, Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, ostave, toaleta i ima izlaz u garažu. Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo. Postoji i podrumska prostorija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7. 0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala kuće salonskog tipa u srcu Zemuna. Smeštena je na Magistratskom trgu, glavnoj pešačkoj zoni između Glavne ulice i Zemunskog keja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Kuća poseduje podrum uređen u veoma lepom stilu kao mali mini klub, za društvo i prijatelje. U prizemlju je trosoban stan + garsonjera, koja se redovno rentira. U potkrovlju je takođe trosoban stan. Mirna....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Risanska Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 5 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 123.000 €, 170,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.feniks.rs

Na 5km od centra, u delu koji se zove Smiljanića Zakos. U mirnom, zaseoku, na lepoj parceli, pogodno za život i za rentiranje. Jedini bor.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 167 m2, starogradnja. Stan u dva nivoa na ekskluzivnoj lokaciji u pesackoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 170,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen (na 149m2) petosoban stan u dva nivoa, mereno ima 170m2 (dve lođe i terasa). Nalazi se na petom spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa interfonom, video nadzorom, (bez lifta, ali je u planu ugradnja), sa parkingom u dvorištu zgrade. Etažno grejanje na struju (podno).....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 170 m2 (33832)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>