• GoHome Professional
barem 170 m2 što manji do 155 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 što manji do 155 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 što manji do 155 eura

  • Za upit "barem 170 m2 što manji do 155 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 147 eura (malo jeftiniji)
    • 162 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR GRADA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000.000 €, 153,00 m2 cca 6540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija, u vrlo luksuznom komšiluku - zgrade Perla, Residence, Terraces. Upravo ova zgrada ispunjavaće sve kriterijume estetskog i praktičnog ugođaja.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 210.000 €, 153,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČNA KUĆA SA DOSTA POTENCIJALA VETERNIK--- Agencijska šifra 3000269 Prodaje se odlična kuća sa dosta potencijala na vrhunskoj lokaciji u Veterniku, sam početa u blizini Lipovog gaja. Kuća se nalazi na placu veličine 525m2, koncipirana je u dve etaže, na prvoj se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 288.400 €, 153,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Kuća je novogradnja poseduje Pr +Pk. svaka etaža predstavlja trosoban stamn za sebe. U zadnjem delu dograđen je deo koji može biti i garaža ili može služiti i kao stambeni deo. Ovde je interesantno sto se plac nalazi u idustriskom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 380.000 €, 153,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U samom srcu Subotice, u ulici Braće Radića, nalazi se stan koji spaja istorijski šarm i vrhunsku udobnost modernog života. Smešten u nekadašnjoj vili iz 1911. godine, koju je projektovao arhitekta Salga Matijas, ovaj prostrani stan od 153 m² na jednom nivou nudi idealan spoj elegancije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 750.000 €, 153,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo raskošan salonski stan na jednoj od najprestižnijih dorćolskih adresa, u ulici Kralja Petra. Stan se nalazi na petom od ukupno šest spratova reprezentativne zgrade sa liftom, sagrađene 1922.godine. .

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 92.700 €, 153,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj poziciji na samo par km od Auto-puta Novi Sad -Beograd, udaljena od Novog Sada oko 20 km, a od Beograda- 75 km. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 290.000 €, 153,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U najtraženijem naselju Subotice, Novom Gradu prodaje se četvorosobne luksuzna kuća. Prostire se na 156 m2, na prostranoj parceli od 740 m2 koja se pruža na dve ulice.Kuća je izgrađena 2018. godine, vrhunskim kvalitetom gradnje od najkvalitetnijih materijala a podno grejanje na toplotnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 288.400 €, 153,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Novogradnja Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 170 m2 što manji (33950)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?