• GoHome Professional
barem 170 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • barem 170 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 što manji

  • Za upit "barem 170 m2 što manji" pronađeno 33 407 nekretnina - prosečna cena 922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 46000 eura
    • do 58000 eura (prosečna cena)
    • do 69000 eura
    • do 582 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kosovska-Stari grad, 8/8, cg, uknjiženo-Stvarna površina-156m2 , ugovorna površina-98.00m2, Veoma interesantan stan u strogom centru na poslednjem spratu u Kosovskoj ulici sa pogledom na ceo grad. Stan je podeljen na dve zasebne jedinice. Sastoji se od 3 spavaće i 2.5 dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 220.000 €, 156,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Somboru, nedaleko od centra grada. -Površina kuće je 156 m2 u osnovi, a površina placa je 966 m2. -Kuća se sastoji iz suterena, prizemlja, međusprata i sprata. U suterenu se nalaze 3 prostorije, kuhinja sa trpezarijom, toalet. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400.000 € na 380.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 380.000 €, 156,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 400.000 €
03.04.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan površine 156 m² nalazi se na poslednjem spratu u zgradi sa liftom u ulici Miloša Pocerca, na svega nekoliko minuta hoda od Belgrade Waterfront. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom, master spavaće sobe sa manjom terasom, tri spavaće sobe....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 360.000 € na 380.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 380.000 €, 156,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 360.000 €
13.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je penthaus koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Površine je 156m2 i nalazi se na XI spratu. Pored komfornih prostorija, poseduje i veliku terasu sa koje se pruža predivan pogled na Bulevar. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BELI POTOK, 430.000 €, 156,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
06.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, u neposrednoj blizini tržnog centra Stadion, što joj pruža savršenu ravnotežu između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih gradskih sadržaja. U okruženju se nalaze vrtić, osnovna škola, prodavnice i kafići, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 180.000 €, 156,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 156 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokacijikuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je do ulice Lokal u radi i poseduje Veliki Lep Podrum sa Svodovima.grejanje je na gas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 273.000 €, 156,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025. - 273.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Veternik, 156 m2, četvorosoban stan, 2 parking mesta. Na prodaju jedinstvena nekretnina u Veterniku, površine 156 m², koja je u papirima zavedena kao jedan stan, ali je u praksi podeljena na dva potpuno odvojena stana sa posebnim ulazima. Stan ima zajednički ulazni hodnik iz kog se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 156,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, u samom centru Futoga. Prodaje se komplet nameštena, sa svim sa slika. Uknjižena!!! U prirodi ima 308 m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 170.000 € na 155.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 155.000 €, 156,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 160.000 €
23.06.2025 - 150.000 €
28.11.2025 - 170.000 €
06.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena kuća od 156m2, PR+PK po strukturi 4,0-sobna na 5 ari placa, na placu se nalazi montažna garaža .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 267.800 €, 156,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, u samom centru Futoga. Prodaje se komplet nameštena, sa svim sa slika. Uknjižena!!! U prirodi ima 308 m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Šifra nekretnine: 505109 Terasa.

 
 
 
  Stan, VRBAS, 55.000 €, 156,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017725 – Prostran četvorosoban stan od 156 m² u zelenom delu Kolonije Šećerane Retka prilika za veliku porodicu – funkcionalan i svetao stan na drugom spratu, u mirnom delu grada prepunom zelenila i sadržaja za decu. Stan se nalazi na lokaciji Kolonije Šećerane,....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 55.000 €, 156,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa odličnim placem i zlazom na jegričku. Uknjiženo 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 465.090 €, 156,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 360.000 €, 156,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je penthaus koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. Površine je 156m2 i nalazi se na XI spratu. Pored komfornih prostorija, poseduje i veliku terasu sa koje se pruža predivan pogled na Bulevar. Kompleks je osmišljen sa vizijom idealnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 242.000 €, 156,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje ali i kao poslovna investicija. Upravo zbog svoje pozicije, pošto je na uglu dve ulice, ima mogućnost za obavljanje raznih delatnosti,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 156,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji , udaljenoj svega 8 km od Novog Sada, prodaje se kvalitetno građena spratna kuća površine 156 m². Nekretnina je izgrađena 2004. godine i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija, urednim dvorištem i potpunom infrastrukturom. Struktura kuće: * Prizemlje: prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 495.000 €, 156,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polunamešten četvoroiposoban stan ukupne površine 180 m2 u novogradnji u mirnom delu Vračara u Gročanskoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan i pun dnevne svetlosti. Odlična povezanost sa svim delovima grada. Stan se vodi kao duplex i koncipiran je tako da se na donjoj....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 156,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan plac u centru Zrenjanina sa više građevinskih objekata. Sve je dobro održavano i ne zahteva velika ulaganja. Grejanje je centralno na plin, čvsto gorivo, struju i solarno. Povoljno. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 250.000 €, 156,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119863, PR/VI, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. NOV, LUX stan na Vidikovcu. 1.600€/m2 156m2 U sklopu stana dodatna garsonjerom sa posebnim ulazom. Prelep pogled prema Avali. 1+1 parking....

 
 
 
  Kuća, KULA, 20.600 €, 156,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 267.800 €, 156,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Prodajemo izuzetan stan, na granici Limana 3 i 4, u zgradi koja je uvučena od glavne saobraćajnice, te nema buke.Stan se nalazi na šestom spratu, ima uknjiženih 107 m2 grejne površine, 4m2 predsoblja, 25m2 zatvorene terase i 20 m2 otvorene terase.Stan je trostrano....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 39.500 €, 156,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedovršena, neuknjižena kuća, Maradik površina 156 m2 površina placa 4172 m2/ dve parcele/zemljište u građevinskom području Prizemlje: hodnik, tri sobe, kupatilo i hodnik Sprat: 4 sobe Nema stolariju ni podove Dovedeni priključci struje,vode,gasa, i kanalizacije do kuce vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 200.000 €, 156,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Užicu, u naselju Krčagovo i neposrednoj blizini bolnice. Kuća se prostire na dve etaže sa odvojenim ulazima, što omogućava korišćenje kao dve zasebne stambene jedinice. Prizemlje sadrži kuhinju, dnevni boravak, dve spavaće sobe, ostavu i kupatilo, dok se na spratu....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 239.000 €, 156,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odlična dvojna kuća u Rumenci u mirnoj ulici Branka Radičevića na svega nekoliko kilometara do centra Novog Sada a opet izdvojena od gradskih gužvi u blizini vrtića,osnovne škole, doma zdravlja, radnji i svih drugih bitnih sadržaja. Kuća je izgradjena od čvrstog....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 169.950 €, 156,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću u Sremskoj Kamenici. Pravljena čvrstim materijalima. Spratna kuća. Prizemlje se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatilo, dok na spratu imamo: četiri spavaće sobe, kupatilo i predsoblje koje je napravljeno za uživanje sa porodicom.....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 195.000 €, 156,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem celu kucu ili po etazama. Kuca ima 156m2, 2 etaze ,15m2 letnjikovac i 3 ara placa. Grejanje na gas, drva i struju. Legalizovana 1/1 vlasnik. Za dalja pitanja pozovite na broj 063 8237097 i 064374 08 23 Slavica .

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 700.000 €, 156,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 8000453 Predstavljamo Vam ekskluzivnu salu za proslave, potpuno novu, savremeno opremljenu i već razrađenu, smeštenu u Srbobranu, sa izuzetnim potencijalom za dalji rast i poslovanje. Sala površine 156 m² odiše luksuzom, vrhunskim enterijerom i prostranošću, i može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.000 €, 156,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u najluksuzniji stan na Dedinju, epitom sofisticiranog života i modernog dizajna. Ovaj očaravajući stan nudi vrhunsku udobnost i privatnost u jednom od najtraženijih delova Beograda. Savršeno je rešenje za sve koji traže jedinstvenu kombinaciju prestiža, komfora i stila.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 260.000 €, 156,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje ukupne bruto površine 271m2 Plac površine 385m2.Odlična lokacija Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 242.050 €, 156,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi, Odlična kuća nedaleko od Novog Sada, Uknjižena, Bocke, Petosobna, 156m2 +++ Agencijska oznaka je 3045015, Bocke, 156m2, Novi Sad. Oglašavamo jako lepu kuću sa odličnim rasporedom i strukturom. Kuća ima odvojen trosoban stan u prizemlju sa posebnim ulazom. Parcela na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 566.500 €, 156,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična dvospratna kuća, do 2019 bila u funkciji motela, prodaje se sa svim inventarom i pratećom opremom. U suterenu se nalazi velika sala u kojoj je kuglana i sto za bilijar, šank i dva kupatila. Prizemlje je restoranski deo sa kuhinjom (komplet opremljenom). Na prvom spratu je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 77.250 €, 156,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ruševna kuća u Futogu. Plac se nalazi u odličnoj, mirnoj i urbanoj lokaciji sa asfaltiranim prilazom. Na placu se nalaze priključci za vodu, struju i gas, što znatno olakšava buduće građevinske radove. Fantastična lokacija, blizu svih bitnih sadržaja, prodavnica, pekara,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, Na upit, 156,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojoglas.rs

Prodajem trosoban salonski stan u dva nivoa, prvi sprat i drugi sprat, (mogućnost pretvaranja u dva odvojena stana). Prvi nivo završen, drugi nivo u fazi renoviranja ( završeno kompletno drugo kupatio + odvojen prostor za veš mašinu i mašinu za sušenje veša, postavljene pločice na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Penthouse, duplex od 157kvm, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. Đevđelijska.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U Staparu, prodaju se dve kuće na jednom placu, koje su idealne za višečlanu porodicu. Prizemna kuća 98m2 sastoji se od hodnika, male sobice u kojoj je etažno grejanje na struju, dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije, čajne kuhinje i kupatila. Podovi patos, stolarija drvena vakum.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 398.140 €, 157,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus na Mišeluku, sa odličnim pogledom. Stan se sastoji iz 4 veoma komforne spavaće sobe, 2 kupatila, 2 konforne terase. Vlasnici stana mogu direktno liftom do stana a iznad celog stana je velika terasa. Završetak radova kraj 2022. U ceni je pripadajuce parking mesto.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 105.000 €, 157,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća za rušenje sa velikim placem u širem centru grada. Okvirna širina uličnog fronta 17 m. Plac je veličine 32.47 ari. Postoje komunalije za kuću površine 157 m2 + pomoćne prostorije 168 m2. Mirna ulica za život... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 157,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa velikim placem u blizini Radijalca. Građena je od čvrstog materijala a sastoji se od velike trpezarije, 5 soba, kupatila i kuhinje. Prediđeno je i potkrovlje. Pored glavnog objekta je prostor za radionicu koje može biti još jedan jednosoban stan. Iza kuće je još....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 439.600 €, 157,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan petosoban stan površine 157m2 na petom spratu Lamele 1 stambeno-poslovnog objekta koji se gradi u Zemunu, u Banatskoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, Autoputa E-75, ulice Cara Dušana. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 390.000 €
13.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dupleks, Zvezdara, 157m2. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo, ostava, balkon i velika terasa. Na drugom nivou su 2 spavaće sobe, velika garderoba, kupatilo. Stan ima pripadajuću podrumslu ostavu i pripadajuće parking mesto. Mogućnost kupovine....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.06.2024 - 385.000 €
27.06.2024 - 370.000 €
06.03.2025 - 365.000 €
08.05.2025 - 380.000 €
06.11.2025 - 410.000 €
18.12.2025 - 395.000 €
22.01.2026 - 510.000 €
29.01.2026 - 390.000 €
16.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2024.,

www.galerijanekretnine.com

4. 5, 157m2(dve terase ukupno 23. 48m2), CG, 5/6, lift, duplex, internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire od Đeram pijace, odnosno ulice Živka Karabiberovića do ulice Milana Rakića. Ova lokacija je, infrastrukturno kompletno pokrivena, uključujući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 453)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>