• GoHome Professional
barem 170 m2 što jeftiniji do 342 eura/m2 Zadnjih - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • barem 170 m2 što jeftiniji do 342 eura/m2 Zadnjih - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 što jeftiniji do 342 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 170 m2 što jeftiniji do 342 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 136 nekretnina - prosečna cena 69 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2400 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, Klisa, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132215, uknjižen. Prodaja - GRADJEVINSKI PLAC 8444 m², na Sentandrejskom putu. U obliku KOCKE. Moguća PARCELACIJA. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Uknjizen 1/1. Više informacija....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 750.000 €, 6000,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac plac, 60 ari Prodaje se plac na odličnoj lokaciji. Idealan za investitorske poslove. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Bogdan Obradović .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 815.000 €, 16300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinski plac 163 ara, vlasništvo 1/1, u površinama dozvoljene gradnje, odlična pozicija, otvorenog pogleda, pravilnog oblika, ravan. Idealna lokacija na padinama Avale, jugozapadne orijentacije, odličan potencijal za gradnju kako porodičnih kuća tako i centara rekreacije, etno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SMEDEREVSKA PALANKA, 900.000 €, 3720,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat površine 3. 720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 900.000 €, 36500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan plac na obali reke Nadel na putu iz Pančeva ka Vršcu. Plac je građevinsko zemljište, struja i voda su u neposrednoj blizini, od same magistrale udaljen je 55 metara. Sa strane placa napravljen je asfaltni put širine 5 metara kojim može da prolazi mehanizacija. Plac se može....

 
 
 
  Plac, ŠEPŠIN, 1.200.000 €, 8054,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mladenovac, Šepšin - Raljska plac, 80.54 ara Prodaje se plac koji se nalazi uz autoput Beograd-Niš, nedaleko od naplatne rampe Mali Požarevac, ukupne povrsšine 8054m2. Najveća parcela od 6332m2 je građevinsko zemljište na kome se nalazi uknjižen objekat od 27m2, dok su druge dve parcele....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.318.000 €, 22757,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Zemunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 2.000.000 €, 6160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi. Prodaje se plac veličine 61,60 ari na Novom Beogradu Po informaciji o lokaciji je moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta. Odlična lokacija. U blizini budućeg kineskog centra, EXPO centra, savskih blokova i auto-puta "Miloš Veliki". Poseduje struju, vodu, kanalizaciju.....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 2.000.000 €, 16750,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2 + 5 790m2 - ukupne površine 16 750m2 koje su međusobno povezane. Zemljište izlazi na dve asfaltirane ulice. Front prema glavnoj ulici je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-136 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>