• GoHome Professional
barem 160 m2 do 581 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 160 m2 do 581 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 581 eura

  • Za upit "barem 160 m2 do 581 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 551 eura (malo jeftiniji)
    • 610 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 159.650 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Tatarsko Brdo,komforan stan od 160 m2, troiposoban , velika terasa sa predivnim pogledom (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053283 .

 
 
 
  Kuća, BISTRICA, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112624, 3.5a, prizemna, klima, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, tavan, ostava. **CENTAR KUĆA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2. Ulicni front 20 m. Centralno grejanje, gas, gradska kanalizacija. Uknjizeno! Hitna prodaja!....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Bagljaš na veoma atraktivnoj lokaciji, koja je pogodna za izgradnju stambeno-poslovnog objekta.Površine kuće je oko 160m2 , na parceli površine 6,4ari.Sastoji se od dve zasebne stambene jedinice , trosobnog i dvosobnog stana. Na parceli postoje i pomoćni objekti (šupe....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Paliću u području predviđenom za Banjski turizam u blizini Aqua parka i Palićkog jezera prodaje se kuća od 160m2 na prostranoj parceli od 19461m2. dozvoljena gradnja za stambeno-poslovnih, stambeno- turističkog karaktera. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4. 0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa predivnim pogledom na Hram Svetog Save. Moderan, trostrano orijentisan, četvorosoban stan sa visokim plafonima. Nalazi se u zgradi vrhunske gradnje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Bajmok prodaje se spratnica površine 160kvm koja se nalazi na placevima ukupne površine 6611kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i dva kupatila. Vrata su pvc dok su prozori pvc i drveni, grejanje je etažno na....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Mali Bajmok, prodaju se tri sređene kuće na jednom placu ukupne površine 160m² na placi od 752m². Sve kuće su građene od čvrstog materijala, te na podovima imaju laminat, a na plafonima beton ploču. Grejanje je na osam klima uređaja, struja je monofazna sa dva strujomera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 229.000 €, 160,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.feniks.rs

U ponudi autentičan ugostiteljski objekat opremljen u etno stilu sa pratećim objektom novije gradnje u čijem se sklopu nalaze dva apartmana. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 264.000 €, 160,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Teslino naselje, prodaje se četvorosobna spratna, „smart“ kuća površine 160m² na placu od 167m². U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa velikim staklenim portalima sa pogledom na terasu i dvorište, zatim kuhinja sa trpezarijom, radna soba i kupatilo, dok se na spratu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Dudova Šuma, 88.000 €, 160,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Dudova Šuma, prodaje se samostalna prizemna kuća sa potkrovljem površine 110m² plus dodatnih 50m², na placu od 420m². Kuća je građena od cigle, grejanje je etažno na čvrsto gorivo (moguć priključak na gas), poseduje svu gradsku infrastrukturu, struja je trofazna. Kuća se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 160 m2 (36133)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>