• GoHome Professional
barem 160 m2 do 528 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 160 m2 do 528 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 528 eura

  • Za upit "barem 160 m2 do 528 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 501 eura (malo jeftiniji)
    • 554 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BELA PALANKA, 96.000 €, 160,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji Beloj Palanci od 160 kvadrata (5 ari plac) po ceni od 96 000 evra. 600 evra/kvadrat. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: K581 Prodaje se velika nameštena kuća površine 160 m², koja se nalazi na Kosmaju na placu od 16 ari. Ima asfaltni prilaz i gradsku vodu. Udaljena je oko 20 km od centra Mladenovca i oko 60 km od Beograda. Kosmaj predstavlja idealnu lokaciju za odmor i uživanje u prirodi. Ukoliko....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

U ulici Vuka Karadžića u prizemlju kuće prodaje se uknjižen stan (90m2) sa pripadajućim dvorištem (3 ara) kao i pripadajućom garažom (30m2) Prostorije: Ulazna zona, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa ispred dnevnog boravka. Predivna pozicija....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća dva etaža, garaža, uknjižena, 200 m od akva parka, mirna ulica, idealna za odmor i izdavanje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4. 0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa predivnim pogledom na Hram Svetog Save. Moderan, trostrano orijentisan, četvorosoban stan sa visokim plafonima. Nalazi se u zgradi vrhunske gradnje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 267.800 €, 160,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična kuća na severnom Telepu na fantastičnoj lokaciji - blizu Bulevara patrijarha Pavla. U blizini se nalazi sve što vam je potrebno za život. Škole, vrtići, autobuska stajališta, marketi, dom zdravlja i to sve u krugu od 200-500 metara. Kuća je održavana, fasada, pvc....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u kući površine 135m2 sa pomoćnim objektom od 28m2 u centru grada. .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – petosobna kuća površine 160m2 + pomoćne zgrade na placu površine 5,4 ara sa garažom. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, pvc, alu i drvena stolarija, parket i laminat, uknjižena 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 595.000 €, 160,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Vukov spomenik, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 160 m2 sa lodjom, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), dupleks, eg, bez lifta, interfon, ktv, klima, kamin, uknjizen na 146 m2, starogradnja. Na prestiznoj vracarskoj lokaciji, preko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 160 m2 (36128)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>