• GoHome Professional
barem 160 m2 do 382 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 160 m2 do 382 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 382 eura što manji

  • Za upit "barem 160 m2 do 382 eura što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 362 eura (malo jeftiniji)
    • 401 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA ŠIRI CENTAR GRADA. .

 
 
 
  Kuća, AVALA, 180.000 €, 144,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Tresnja, kuca 144 m2 korisne povrsine, 191 m2 gradjevinske povrsine, 5.0, plac 5 ari, trofazna struja, gradska voda, grejanje na pelet, pomocni objekat, pusnica, garaza, pogled, blizu jezera na Tresnji, uknjizena. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2023.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u naselju Bagljaš. Građena od građevinskog bloka pre desetak godina. U prizemlju nalazi se dnevni boravak, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, ostava i spavaća soba. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase. U nastavku kuće nalazi se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 300.000 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat od II sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, useljiva po dogovoru, uknjizena kao 2 stana i garaza (ukupno 129 m2), dvoriste, garaza od 20 m2,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 144,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Sedmosoban stan, na V/V, duplex. Zahumska.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 149.000 €, 144,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo, lepu intimnu kuću od 144m2 na 3 ara lepo održavanog dvorišta, na Zovama preko puta konaka, najlepšem i najatraktivnijem delu, izuzetu iz gužve i vreve Zlatibora. Na oko 2.5km od centra. Grejanje na kamin i norveške radijatoreKuća je kvalitetno zidana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 180.000 €, 144,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u novosagrađenom objektu, duplex, I+potkrovlje, open space, 2 terase, 2 parking mesta. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu, mali rezijski troskovi. U prostoru je moguce organizovati 22-25 radna mesta, 44 mrezna mesta. Mreža i struja predviđene za projektor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 309.000 €, 144,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Uknjižena Porodična kuća 144 m2 u mirnom kraju... Uknjiženo.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 160 m2 što manji (36252)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>