• GoHome Professional
barem 160 m2 do 342 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • barem 160 m2 do 342 eura/m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 342 eura/m2 što skuplji

  • Za upit "barem 160 m2 do 342 eura/m2 što skuplji" pronađeno 13 878 nekretnina - prosečna cena 74 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 324 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 359 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KOVILOVO, 680.000 €, 4000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo plac ili delove placa sa izgradjenim objektima sa kucnim brojevima na odlicnoj lokaciji u Borci. Mogucnost izgradnje zgrade sa garazom i parking mestima. Plac ima gradsku vodu, struju, kanalizaciju, asfalt. Mogucnost parcelizacije, minimum za kupovinu....

 
 
 
  Plac, ZUCE, 680.000 €, 8100,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Komercijalno-privredna zona, vlasnistvo 1/1, na Autoputu za Niš, nedaleko od već postojećeg Ava centra i pored centra koji gradi kompanija LIDL, ispunjava sve uslove predviđene detaljnim planom. Po DUP-u predviđeno za: - Distribuciju i transport - Trgovinu na veliko i malo – hipermarketi....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 680.000 €, 8100,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 680.000 €, 17018,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Top lokacija. U neposrednoj blizini petlje za uključenje na auto-put Miloš Veliki. Zemljiste od 171ar, u industrijskoj zoni. Ravna parcela, sa frontom od 53m, izlaskom na glavnu saobraćajnicu. U neposrednoj blizini struja, voda. Pogodna za komercijalne, proizvodne i mnoge druge delatnosti.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 680.000 €, 17100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Pogodno za investitore! Na obodu Kosmaja u ponudi je ovaj ravan plac pravougaonog oblika (230x75m), kategorisan kao zemljište u građevinskom području. U neposrednom okruženju su porodične stambene kuće. Priključak na struju i izvorski vodovod pored placa. Pogodno za gradnju objekata....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132215, uknjizen. Prodaja - GRADJEVINSKO zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 8444 m², u blizini hotela Sole Mio. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Plac je u gradjevinskoj zoni, ravan. Dugorocna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 675.520 €, 8400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132215, uknjižen. Prodaja - GRADJEVINSKI PLAC 8444 m², na Sentandrejskom putu. U obliku KOCKE. Moguća PARCELACIJA. Blizina svih infrastruktura, voda, struja, kanalizacija. Dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Uknjizen 1/1. Više informacija....

 
 
 
  Plac, ŠIMANOVCI, 670.800 €, 24391,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka građevinsko zemljište, 243.91a Prodaje se građevinsko zemljište od 244 ara u industrijskoj zoni. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema asfaltiranoj ulici je 89 metara. U neposrednoj blizni su priključci vode, struje i kanalizacije. U toku je....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 670.800 €, 24391,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 670.800 €, 24391,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Prhovačka Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 670.000 €, 16900,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobra investicija pošto se nalazi na potezu prema EXPO -u i nacionalnom stadionu. Zainteresovani kupci mogu da se jave radi bližih informacija i dogovora. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 665.000 €, 13300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 28892, uknjižen, deljiv, njiva. Industrijska zona, 5000e po aru. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 660.000 €, 6684,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Parcela iza Auto komerca u povrsini od 6684m2. Širina parcele je 17 m dok je duzina iste 393 m. Parcela pripada zoni M6 zakona o pravilima gradnje: Mešoviti gradski centar, odnos stanovanja i poslovanja na parceli je 100-60%, u prizemlju planiranih objekata u ulici Svetog Save, Radio....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 660.000 €, 212100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno lepo zemljište, nedaleko od puta Divčibare-Požega.Udaljeno 7 km od Divcibara,35 km od Pozege,40 km od Valjeva. Po konfiguraciji raznovrsno. Pored zemljišta u dužini od 800m teče reka Bela kamenica.Na zemljistu ima i povrsinskih izvora vode. Na delu zemljišta nalazi se potok....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 655.000 €, 12606,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu priliku za investiciju: građevinsku parcelu novu na tržištu sa svežim mogućnostima ulaganja. Ova zemljišna lokacija nudi oko 12,606 kvadratnih metara savršenog prostora za vaše projekte. Parcela se nalazi u Krnješevcima, Stara Pazova, Srbija, u Industrijskoj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 654.600 €, 12710,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu kod Arome Veliku Građevinsku Parcelu 12700 m2 na DOBROJ LOKACIJI Plac se nalazi 250 metara od Asfaltnog Puta sa lepom širinom fronta od 53 x 250 metara. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Građevinsko zemljište 620.000 € 0....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 654.600 €, 12710,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Futogu kod Arome Veliku Građevinsku Parcelu 12700 m2 na DOBROJ LOKACIJIPlac se nalazi 250 metara od Asfaltnog Puta sa lepom širinom fronta od 53 x 250 metara. OBAVEZNO POGLEDAJTE više informacija na www.status-nekretnine.com A57-22458 (STATUS NEKRETNINE D.O.O....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 653.640 €, 10900,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Jezerska terasa, prodaje se 109 ari građevinskog zemljišta. Blizina kompletne infrastrukture i saobraćajnica Agencijska provizija: 2% Napomena: Google mapa ne pokazuje tačnu lokaciju nekretnine Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas....

 
 
 
  Plac, IRIG, 650.000 €, 4838,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prestižan građevinski plac na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u opštini Irig. Smešten je na obodu šume, u mirnom i zelenom okruženju, sa izuzetnim pogledom na prirodu. Osnovne karakteristike: Površina placa:4838 m Lokacija: Pored Etno naselja Vrdnička kula....

 
 
 
  Farma, KIKINDA, 650.000 €, 6000,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalna farma u selu Nakovo na granici sa Rumunijom, udaljena od Kikinde 7 km, od Novog Sada 100 km a od Beograda 135 km. Farma je namenjena tovu goveda, kapaciteta 1300/1500 tovljenika. Na samoj farmi postoji 5 velikih objekata za tov dimenzija 63x13 metara....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €, 6300,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela na ulasku u Železnik sa Ibarske magistrale, prvi red, uz put 130m i 50m u dubinu placa. U neposrednoj blizini petlja kod Orlovače. Uradjena konverzija u privatno vlasništvo. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 52384. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Beograd....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 650.000 €, 6313,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

GRADJEVINSKI PLAC NA GLAVNOM PUTU IDEALNO ZA FIRME PREDSTAVNISTVA I PRIVREDU PLAC JE IDEALAN ZA IZGRDNJU HALA I POSLOVNIH OBJEKATA NALAZI SE NA IDEALNOJ LOKACIJI KOJA JE PROMETNA I ATRAKTIVNA ZA RAD I PRIVREDJIVANJE POSTOJI MOGUCNOSTI PROSIRIVANJA NA SUSEDNU PARCELU KOJA IMA 7918M2....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 520.000 € na 650.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €, 6326,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 520.000 €
22.02.2026 - 650.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Železnik - Avalska plac - građevinska parcela, 63.26 ari, front prema ulici 130m Osnovna namena je stanovanje, zona S1, sa kojom su kompatibilni komercijalni sadržaji. Odnos osnovne i kompatibilne namene je min.80% : max.20%. Na svakoj građevinskoj parceli je dozvoljena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Čukarica, 650.000 €, 6326,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Avalska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 650.000 €, 7800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Savska terasa, nalazi se između stadiona u Železniku i naselja Rupčine a iznad Vodovodske. Gradsko gradjevinsko zemljiste, uredan vlasnički list. Za izgradnju kompleksa organizovane stambene izgradnje, status C3. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51672. Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 650.000 €, 10000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Parcela je obuhvaćena Planom detaljne regulacije za kompleks aerodrom Nikola Tesla Beograd. Polovina parcele se nalazi u zoni komercijalnih sadržaja a druga polovina u privredno-komercijalnoj zoni. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 60286. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Plac, RUMA, 650.000 €, 12517,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini autoputa Ruma-Šabac na isključenju za Hrtkovce i Platičevo nalazi se ovaj plac idealan za parking za kamione ili izgradnju proizvodnog, odnosno magacinskog prostora. Plac ima ukupno 12.500m2 upisanih u katastru, okvirnih dimenzija 117 m širina upravna/poprečna....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 650.000 €, 13000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju zemljište Sremčica, parcela u komadu 130 ari po ceni: jadan ar/ 5000e. U pitanju je pet parcela što se vidi i na kopiji plana. U ponudi je poljoprivredno zemljište, njive 3. klase, svojina privatna. Na glavnom putupu između Železnika i Sremčice. Zemljište je pod suncokretom.....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 650.000 €, 26073,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 26.073 m2 smešteno u industrijskoj zoni Stare Pazove, jedne od najdinamičnije razvijajućih privrednih oblasti u regionu. Parcela je smeštena u drugom redu od glavnog puta, 500 m udaljena od autoputa BeogradNovi Sad (E75), što omogućava odličnu....

 
 
 
  Plac, IRIG, 650.000 €, 27953,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obroncima Fruške Gore, u blizini Iriškog Venca, nalazi se ovaj prelepi plac od skoro 3 hektara. Slobodno ga možemo nazvati biserom u našoj ponudi, ne samo zbog svoje veličine već i zbog izvanredne pozicioniranosti. Sa jedne strane se graniči sa nacionalnim parkom Fruška Gora a....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 650.000 €, 30000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

INDUSTRIJSKI PLAC ZA GRADNJU.3 hektara KOD AUTOPUTA..UKNJIŽEN.STRUJA.VODA..FRONT 76m² IZLAZ NA DVE STRANE.. .

 
 
 
  Plac, SMEDEREVSKA PALANKA, 650.000 €, 91251,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 640.000 €, 1800,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 17ari na Julinom brdu u neposrednoj blizini glavnog puta.Pozicioniran je tako da se u blizini nalaze sve važni infrastrukturni sadržaji.U neposrednoj blizini su:škola,vrtić,crkva,dom zdravlja,marketi,tržni centri i druge važne institcije.Do placa se dolazi....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 640.000 €, 16000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Plac širine 34m i dužine 470m koji se nalazi u zoni gde je dozvoljena gradnja skladišta i poslovnih objekata. Sam plac se nalazi u blizini remontnog zavoda " Moma Stanojlović". Uknjižen, postoji prilazni put za velike kamione. Plac je veličine 160 ari, širina puta 30m. Postoji....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 634.000 €, 37300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veliki plac uz Ibarsku magistralu. Blag nagib, deljiv na više parcela, šest. Na parceli uz Ibarsku postoji kuća i pomoćni objekat. Cena po aru za gornje dve parcele 2.000eur po aru. A za donje četiri parcele 1.500eur po aru. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž 1, 630.000 €, 3000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac od 30 ari, deljiv na po 10 ari , gradjevinsko zemljiste , ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu I Avali. - 50% zauzetosti neto - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - P+1+PK/PS - Struja , voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. Grčka, Stari Banovci, Srbija ; Stari Banovci, Grčka, građevinsko zemljište, 35ari.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. U njemu se nalaze crkva, stanica policije, tri spusta na Dunav i plaža. Planom su predviđeni stambeno-poslovni sadržaji prožeti centralnim delatnostima. Index zauzetosti parcele iznosi 50%, a visinska....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 630.000 €, 6854,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Blizina svih priključaka i puta. Vlasnik 1/1. Parcele, kao i objekti su uknjiženi, postoji mogućnost parcelacije i preparcelacije.....

 
 
 
  Plac, BAJMOK, 630.000 €, 18494,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Mali Bajmok, preko puta Industrijske zone“Mali Bajmok“ prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 18.494m². Građevinsko zemljište se nalazi na uglu dve ulice, duž lokalnog puta sa frontom od 143m. Shodno urbanističkim dokumentima ova lokacija je idealna za komercijalne....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 629.575 €, 25183,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Zemljište u površini od 251,83 ara, trenutno poljoprivredno sa mogucnošću prenamene u građevinsko. Preko puta naselja Šangaj, na strani naselja Busije, a pre naselja na 2 do 3 kilometra od novog nadvožnjaka je parcela, povučena tri parcele niže u odnosu na glavni put koji vodi za....