• GoHome Professional
barem 160 m2 do 323 eura/m2 interfon Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 160 m2 do 323 eura/m2 interfon Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 323 eura/m2 interfon Zadnjih 7 dana

  • Za upit "barem 160 m2 do 323 eura/m2 interfon zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 306 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 339 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Stojana Protića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Interfon Podrum Gospodska Soba: 7 Godina izgradnje: 1900 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 171,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Beograđanka - Dobrinjska apartmani, 171m2 + 60m2 pomoćne prostorije, PR/7, CG, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor U samom centru grada, prodaje se pet renoviranih i luksuzno opremljenih apartmana. Apartmani funkcionišu kao "stan na dan" sa odličnim mesečnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Stojana Stoleta Aranđelovića Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 360.000 €, 205,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Interfon Velje Miljkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 6 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 160 m2 interfon zadnjih 7 dana (30)
  • barem 160 m2 do 323 eura/m2 zadnjih 7 dana (249)
  • barem 160 m2 do 323 eura/m2 interfon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>