• GoHome Professional
barem 160 m2 do 291 eura/m2 dvorište uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 160 m2 do 291 eura/m2 dvorište uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 160 m2 do 291 eura/m2 dvorište uknjižen

  • Za upit "barem 160 m2 do 291 eura/m2 dvorište uknjižen" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 184 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 276 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 305 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Pola kuće u pitanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 160 m2 do 291 eura/m2 dvorište uknjižen'
750.000 €
750.000 €
120.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 62.900 €, 256,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji iz dva stambena objekta. Jedna kuća do puta je starije gradnje i potrebno ulaganje ali moguće stanovanje i u takvom stanju. Sastoji se od dve velike sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Druga kuća novije gradnje sastoji se od dve prostorije. Kuće su povezane natkrivenim....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....