• GoHome Professional
barem 150 m2 parking do 385 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 parking do 385 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 parking do 385 eura

  • Za upit "barem 150 m2 parking do 385 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 365 eura (malo jeftiniji)
    • 404 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzne kuće sa bazenom i garažom na Avali – tišina, priroda i savremeni komfor na samo 30 minuta od Beograda! U ponudi su tri identične moderne vile, smeštene na mirnoj, panoramskoj lokaciji na Avali, idealne za one koji žele luksuzan i zdrav život u prirodi, a ipak blizu grada.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 216.300 €, 150,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

Na putu Backa Palanka - Novi Sad, na 5 km od centra Palanke prodaje se salas. Povrsina zenljista je 2 ha 15 ari, odnosno 60 x 400 m. Kuca je drvena sa izolacijom od trske, odnosno sve u kuci je radjeno od prirodnih materijala, EKO KUCA. Na placu je kuca od glavnog puta uvucena 150....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 670.000 €, 150,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123716, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Lepa, uredjena kuća u dobrom stanju, sa dvorištem i terasama.Izuzetno miran deo ulice prepun zelenila, bez buke....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 298.000 €, 150,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforna porodična kuća od 150 m² sa dvorištem od 123 m², smeštena u mirnoj ulici na Telepu, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se škole, prodavnice i stanica gradskog prevoza, a do Promenade stižete za manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 800.000 €, 150,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuz koji se retko pojavljuje. Još ređe ostaje u ponudi. Stan sa pogledom na Crkvu Svetog Marka, u salonskoj zgradi, kompletno renoviran do poslednjeg detalja – bez kompromisa i bez dodatnih ulaganja. 50m² dnevnog prostora koji ostavlja utisak na prvi korak. Tri spavaće sobe, tri....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 590.000 €, 150,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Internet Parking Terasa Kadulja 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Izletnicka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 160.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111982, spratna, struja, klima, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se kuca na Fruskoj Gori od 150 m2 na placu od 1600 m2. Jedinstvena kuca za istinski odmor i uzivanje. Blizina manastira Rakovac. Prizemlje kuce od 50 m2 opremljen kao veliki dvosoban stan sa izlazom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 parking (8233)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>