• GoHome Professional
barem 150 m2 lođa što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 lođa što manji uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 lođa što manji uknjižen

  • Za upit "barem 150 m2 lođa što manji uknjižen" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 2.110 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican četvorosoban stan povrsine 135m2 na Novom Beogradu, na odlicnoj lokaciji. Nadomak ovog kompleksa nalazi se više super marketa, poslovnih kompleksa, restorana, kao i tržni centar Stan se nalazi na 7. spratu u zgradi od 7 spratova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 lođa što manji uknjižen'
380.000 €
380.000 €
180.000 €
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini voždovačke crkve, nalazi se ovaj autentičan i veoma prijatan stan trosoban stan, smešten u uredno održavanoj zgradi sa 2 lifta. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, ispunjen prirodnom svetlošću tokom celog dana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4. 0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 575.000 €, 155,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 590.000 €
01.05.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje je centralno, stolarija drvo i aluminjum, centralna klima, video nadzor u stanu, Bosal unutrasnja vrata, hrastov parket. Dvostran....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 410.000 €, 157,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan penthaus, na odličnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, dvoetažni. Sastoji se od donjeg nivoa koji ima 100m2 i gornjeg nivoa koji ima 57m2 korisne površine. Zbog postojanja posebnog ulaza na zatvorenu terasu, postoji mogućnost adaptacije....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Odličan porodični stan- duplex u srcu Liona dupleks, 4.0, 157m2 (lođa i terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Uknjižen i odmah useljiv stan u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji, samo nekoliko minuta od Bulevara. Na prvom nivou: prostrana dnevna soba, kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 365.000 €, 157,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Đeram, Đevđelijska, 157m2 -------------------------------------------------- 157m2, 5.0, 5/6, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Luksuzan penthouse u mirnoj ulici, blizina Bulevara kralja Aleksandra. Nov, nekorišćen stan u kvalitetnoj zgradi, dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 380.000 €, 157,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Lion - Đevđelijska 4.0, 160m2 (lođa), 5. i 6. sprat, CG, lift, video nadzor, klima, podrum, tri garažna mesta. Luksuzan dupleks u zgradi novije gradnje sa liftom. Odlična lokacija, na tromeđi Lion-Crveni krst-Đeram. Mogućnost adaptacije, može se dobiti još jedna soba. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 250.000 €, 163,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U zgradi od crvene fasadne cigle, Komgrap-gradnja, odličan stan sa dva kupatila, dve velike lođe i jednom manjom. Trostran svetao stan, sa mogućnošću podele na dve stambene jedinice. Pripadajući podrum. Uknjižen. Menadžer prodaje Ilija Škorić, 065 963 2705 Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na Retenziji, u blizini Zemunskog keja, nudimo vam petosoban stan (duplex) na sedmom spratu u održavanoj zgradi koja se izdvaja lepim i održavanim ulazom, ukrašenim stepeništem i bešumnim liftom. PVC spoljna stolarija, rađena izolacija i sređena fasada. Grejanje CG. Uknjižen, ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 888.000 €, 167,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude nesvakidašnji dupleks (81m²+86m²), funkcionalan, trostrano orijentisan, svetao, osmosoban po strukturi, na najboljem mestu u gradu u ulici Kneza Mihaila u blizini Ruskog cara, na petom i šestom spratu izuzetno uredne i perfektno održavane zgrade sa liftom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 590.000 € na 575.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 575.000 €, 167,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 590.000 €
26.04.2026 - 575.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku na tržištu – izvorni duplex vrhunskog rasporeda, smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zemunu, nadomak Keja i svih sadržaja koji svakodnevni život čine udobnim i kvalitetnim. Ovaj impresivan stan od 167 m² stvarne površine (uknjižen na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 170,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen (na 149m2) petosoban stan u dva nivoa, mereno ima 170m2 (dve lođe i terasa). Nalazi se na petom spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa interfonom, video nadzorom, (bez lifta, ali je u planu ugradnja), sa parkingom u dvorištu zgrade. Etažno grejanje na struju (podno).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, centar - Risanska 5. 0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za prodaju petosoban stan u centru grada u zgradi iz 1956. godine, a dupleks stan je izgrađen 2003. godine. Pozicioniran je na petom spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: stan je duplex, na svakom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 887.888 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2, (uknjiženo 167m2 - peti sprat 80,94m2, šesti sprat 85,90m2), 5 i 6 sprat, u posleratnoj zgradi, sa 1 liftom. PROSTORIJE: duplex, na svakom nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 580.000 €, 190,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzan dupleks na predivnoj lokaciji na Vračaru, neposredna blizina Pravnog fakulteta. Zgrada je novije gradnje, sa nagradom za arhitekturu opštine Vračar. Nalazi se na 6/6 spratu, sa teretnim liftom za 8 osoba. Centralno grejanje i klime u svakoj sobi. Stan je uređen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Retenzija - Ljubice Ković dva stana, 200m2 (dve terase), PR+I, toplotne pumpe, interfon, klima, video nadzor, ostava. Dva stana u jednom ulazu, u porodičnoj stambenoj zgradi. Stanovi su izuzetno atraktivni i nesvakidašnji. Odišu elegancijom, komforom i lepotom pažljivo uređenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni stan kod Đeram pijace, u najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) i funkcioniše kao dve zasebne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra prodaje se funkcionalan, dvoetažni stan, koji sada funcioniše kao dve zasebne stambene jedinice (dve kuhinje, dva kupatila, dve lođe). Svetao, renoviran, sa odličnim pogledom na Bulevar, dvostrano orijentisan, komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, uknjižen poslovni prostor, pogodan za različite namene. Trenutno u funkciji Suit hotela sa 7 apartmana, 7 kupatila, lođa, terasa. Prodaje se kompletno opremljen. Zaseban ulaz iz Beogradske. Recepcija, lobi, kuhinja i apartmani se nalaze na prvom spratu. Postoji zakupac koji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 309.000 €, 312,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2, spratnosti SU+VPR+Pk (ukupna bruto površina 312m2).Kuća je sa unutrašnjim stepeništem koje povezuje etaže. Suteren se sastoji od ulaznog predprostora,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 384,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlična porodična kuća u Surćinu novije gradnje. Kvalitetno je izgrađena i uknjižena.Kuća ima garažu koja je također uknjižena i nalazi se u suterenu kuće i funkcioniše kao poslovni prostor.Na visokom prizemlju je trosoban stan . Na prvom spratu je isto trosoban stan.Oba....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 14.900 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo plac - zemljište ( njiva 4.klase) površine 1000 m2 u vikend naselju Suvodol i nalazi se pored autoputa kod Kolara na udaljenosti od oko 1300 metara prema Smedevskoj Palanci i na samo 40 minuta vožnje od Beograda.Na placu je nelegalno sagrađena kuća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>