• GoHome Professional
barem 150 m2 lođa što manji dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 lođa što manji dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 lođa što manji dve lođe

  • Za upit "barem 150 m2 lođa što manji dve lođe" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.586 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 771.273 €, 151,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se LUX stan: moderan, kvalitetan, idealan za porodicu. Karakteristike: Lokacija: Vračar, Neimar Podovi: italijanska granitna keramika u dnevnom delu i kupatilima; lamelni parket natur u spavaćim sobama Stolarija: aluminijumska Zatvaranje: alu elektro roletne sa komarnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 170,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen (na 149m2) petosoban stan u dva nivoa, mereno ima 170m2 (dve lođe i terasa). Nalazi se na petom spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa interfonom, video nadzorom, (bez lifta, ali je u planu ugradnja), sa parkingom u dvorištu zgrade. Etažno grejanje na struju (podno).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5. 0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni stan kod Đeram pijace, u najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) i funkcioniše kao dve zasebne stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 lođa što manji dve lođe'
556.940 €
556.940 €
1.325.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra prodaje se funkcionalan, dvoetažni stan, koji sada funcioniše kao dve zasebne stambene jedinice (dve kuhinje, dva kupatila, dve lođe). Svetao, renoviran, sa odličnim pogledom na Bulevar, dvostrano orijentisan, komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6. 0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 224m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Košutnjak, 1.325.000 €, 305,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Vrlo retko u ponudi, projektovana dizajnerska porodična kuća izmerene površine 305m2. Smeštena u mirnoj ulici uz diplomatsko naselje, nadomak park-šume Košutnjak. Lokacija je poznata po diskrenom mirnom okruženju, zelenilu i sa prevashodno diplomatsko rezidencijalnom populacijom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>