• GoHome Professional
barem 150 m2 do 57000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 57000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 57000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "barem 150 m2 do 57000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 146 nekretnina - prosečna cena 62 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • useljiv
    • uknjižen
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam u opštini Mladenovac,Vlaška,plac od 21 ara,sa četiri uknjižene kuće.U potpunosti su za renoviranje.Sveukupna kvadratura svih četiri kuća je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 141,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u selu Stari Žednik.Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,ostave i kupatila.Podovi su obloženi laminatom,stolarija pvc,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja monofazni priključak,grejanje na čvrsto gorivo.U dvorištu se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 57000 eura zadnjih 14 dana'
53.000 €
53.000 €
55.000 €
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep plac nadomak Beograda. Panoramski pogled na Beograd, Novi Beograd, Savu, Avalu, Kosmaj, Bukulju. Mirna lokacija, čist vazduh, gotovo netaknuta priroda nadomak grada. Idealan za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju. Površina placa je 49 ari, front 20m, informacija o lokaciji;....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Terasa Glavna 83 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 57.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od nusprostorija poseduje garažu, letnju kuhinju i 2 svinjca. Sve je uknjiženo, bez tereta. Cena je 57.000 evra. Za ozbiljne kupce postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, UMKA, 55.000 €, 4900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Plac, GLAVICA, 55.000 €, 3471,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Careva glavica Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 53.000 €, 208,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 208m2 u Vincima do Dunava na placu od 206m2 prizemlje lokali+ parking stambeni prostor na spratu podeljen u 4 apartmana sa dva kupatila cena 70.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 52.150 €, 2100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U okviru ovog oglasa izdvajamo dve parcele, identične....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 51.500 €, 1045,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.045 m2, idealno za porodičnu kuću, vikendicu ili investiciju u budućnosti.Na placu se nalazi uknjižen objekat od 14 m2, trenutno ruševan, što može biti dodatna administrativna prednost za buduće planove gradnje.Šta ovaj plac izdvaja:nov....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 49.500 €, 47635,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Čauševića, 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,76.35 hektara u prelepoj prirodi Gornjih Čauševića. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 49.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo građevinski plac u Sremčici. Nalazi se na levoj strani Beogradske ulice gledano od pravca Železnika prema Sremčici. Udaljen 200 metara od glavne Beogradske ulice. Do placa se nalazi struja,voda,asfalt i gradska kanalizacija. Indeks izgrađenosti parcele....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini od 50 m,nije ogradjen,sva infrastruktura u blizini,vlasnik 1/1,cena 48000e Tel 063/87-30 -237 Prikaži broj Plac, Beograd | Prodaja · 5000m²....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 47.850 €, 3300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac u Maloj Moštanici, opština Obrenovac – 33 ari, idealan za gradnju i investiciju. Plac 33 ari – Mala Moštanica, Obrenovac Lokacija: Ravanička ulica, Mala Moštanica, opština Obrenovac Površina: 3.303 m² (33 ari) Pristup: Direktan izlaz na asfaltirani put Prevoz: Autobuska stanica....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 47.820 €, 2400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Tačna površina ove parcele je 23,91 ar. Ostale parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 48.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Put za Skadriče.

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 59.000 €, 3437,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 34.379 m² na 1 km od Prijepolja, Rasno, potes Česmine. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se od: šuma 1.90,64 ha pašnjaka 0.43,78 ha njive 0.96,37 ha livade 0.13,00 ha, ukupne površine 3 ha 43....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 10 ari u Meljaku, na odličnoj lokaciji sa mnogo potencijala za investiciju ili uređenje po sopstvenim željama. Na placu se nalazi vikendica od 80 m² koja je trenutno zapuštena, dok je za parcelu obezbeđena građevinska dozvola za izgradnju kuće od 70 m². Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 283,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična ozakonjena kuća u naselju Trnava na 3.92m2. Kuća ima priključak na struju, vodu, kanalizaciju. Poseduje garažu sa pomoćnim prostorijama, kuhinjom i kupatilom. Na visokom prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i mestom za kupatilo.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 41.680 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je više parcela jednog vlasnika na Kosmaju. Tačna površina ove parcele je 20,84 ari. Parcele su raziličitih površina i moguće je kupiti pojedinačne parcele, više njih zajedno ili sve kao celinu — idealno za investitore, gradnju vikendica ili miran život u prirodi. U zavisnosti....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 40.000 €, 670,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je formirano građevinsko zemljište koje je nastalo parcelacijom parcele koja se vidi na digitalnoj slici. Površina parcele na skici je bruto površina koja će biti umanjena za delove koji se oduzimaju zbog pravljenja saobraćajnice, koja je predviđena po PDR.Neto površina je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 40.000 €, 3192,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje se u celosti. Parcela se nalazi na starom Kragujevačkom putu udaljena je od puta 1500m. Cena placa je 40.000E. Svi zainteresovani mogu se....